Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

Συστηθήκατε? αν όχι περάστε από εδώ πρώτα!

Μοιραστείτε
    Afro_cd

Αριθμός μηνυμάτων : 29
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011
    Τόπος : Αθήνα

Απ: Συστηθήκατε? αν όχι περάστε από εδώ πρώτα!

Δημοσίευση  Afro_cd Την / Το Τετ Δεκ 28, 2011 7:39 am

larra έγραψε:geia xara se oles!!! eimai h larra k molis ekana egrafh.xarika polu pou uparxei forum gia crossdresing!! exw mia erwtish : pws mporw na anartisw foto?

Καλώς μας ήρθες στην παρέα Smile

Αυτό που ζητάς γίνετε μέσα από την καρτέλα επεξεργασίας του προφίλ.

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Πεμ Δεκ 29, 2011 12:00 am

larra έγραψε:geia xara se oles!!! eimai h larra k molis ekana egrafh.xarika polu pou uparxei forum gia crossdresing!! exw mia erwtish : pws mporw na anartisw foto?

γεια σου και καλως ηλθες. Σχετικα με τις φωτο μπορεις να βρεις και οδηγιες εδω

http://crossdress.forumgreek.com/t97-topic

Very Happy

tzeni

Αριθμός μηνυμάτων : 43
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2011

Συστηθήκατε? αν όχι περάστε από εδώ πρώτα!

Δημοσίευση  tzeni Την / Το Σαβ Δεκ 31, 2011 10:44 pm

Χρόνια πολλά και καλη χρονιά σε όλα τα κορίτσια
    sofia_cd

Αριθμός μηνυμάτων : 49
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/08/2010
    Τόπος : Athens

Δημοσίευση  sofia_cd Την / Το Κυρ Ιαν 01, 2012 11:41 am

Xronia polla kai eytixismenos o neos xronos kouk Smile les me poli agapi, takounia kai agrio sexxxxxx :-)
    Afro_cd

Αριθμός μηνυμάτων : 29
    Ημερομηνία εγγραφής : 05/11/2011

Δημοσίευση  Afro_cd Την / Το Τρι Ιαν 03, 2012 4:52 pm

Καλή χρονιά ερωτική και αληθινή να είναι για όλους/ες.
    Φιλιά πολλά και κάθε επιτυχία εύχομαι.
    kinkyslut

Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2012
    Τόπος : athens

Δημοσίευση  kinkyslut Την / Το Παρ Μαρ 30, 2012 2:38 pm

καλημερα κι απο εμενα..ειμαι 45,οχι ατριχη δυστυχως κ πολυ καταπιεσμενη..σας ζηλευω κ θελω να κανω φιλες απο εδω που ισως με βοηθησουν..αρχισα να φοραω γυναικεια απο πολυ μικρη πριν καν παω με γυναικα,μεσα μου νιωθω κοριτσι,απολυτα υποτακτικης ψυχολογιας,εξωτερικα ειμαι αρρενωπη υπερανω υποψιας..ολα αυτα τα χρονια εκανα διπλη ζωη πηγαινοντας κρυφα σε αφεντρες που με χειριζονταν σα θηλυκη σκλαβα..οσες φορες ειχα κανει αποτριχωση μονη μου ενιωθα ομορφα,κυκλοφορουσα ντυμενη γυναικεια μες στο σπιτι κ ταυτοχρονα ντρεπομουνα,εχω πολυ μακρια λεπτα ποδια,καθολου αντρικα κ ενιωθα οτι ολοι καταλαβαινουν τι ειμαι..θελω να γνωρισω φιλες απο εδω και να ξαναμπω στο crossdressing πιο ενεργα απο ποτε..

????????
    Επισκέπτης

Καλησπέρα σε ολες σας

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Παρ Μαρ 30, 2012 6:54 pm

καλησπέρα σε ολες!
    Πολύ ενδιαφέρον το site, καιρο έψαχνα για κάτι τέτοιο, αλλά το βρίσκω κάπως δύσκολο στο χειρισμό του.
    Είμαι άπειρη cd, αλλά με ιδιαίτερη όρεξη για οποιαδήποτε βοήθεια..Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!
    ΝΑΝΤΙΑ2460

Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2012
    Τόπος : AΘΗΝΑ ΑΛΙΜΟΣ

καλησπερα

Δημοσίευση  ΝΑΝΤΙΑ2460 Την / Το Δευ Ιουλ 09, 2012 12:17 am

Ειμαι πολυ χαρουμενη που ανακαλυψα το forum γιατι ειναι ενα μεσον εκφρασης επικοινωνιας καιεξωτερικευσης σκεψεων.Ειμαι πολυ σιγουρη οτι θα με βοηθησει να εξελιχθω περισσοτερο να βγαλω ολη την θηλυκοτητα μου και να αποκτησω πεισσοτεη σιγουρια.Ντυνομαι περιστασιακα οταν προκειται να βρεθω με καποιον και δυστυχως δεν εχω χωρο. Προσφατα ανακαλυψα αυτο το κομματι του εαυτου μου και προεκυψε οταν γνωριστικα με καποιον που του αρεσε το role-playing και κατα τη διαρκεια της σχεσης εκεινος ηταν ο αντρας και εγω η γυναικα. Οταν φορεσα για πρωτη φορα τα γυναικεια ηταν κατι το συγκλονιστικο για μενα!Καταλαβα και συνειδητοποιησα πολλα για τον εαυτο μου και απο τοτε οταν προκειται να βρεθω με καποιον πρεπει οπωσδηποτε να φοραω γυναικεια να συμπεριφερομαι αναλογα οπως και να με αντιμετωπιζουν σαν γυναικα. Μακαρι να μπορουσα να ειμαι περισοτερο χρονο ντυμενη περιποιημενη κλπ...
    Αναβάτης

Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2013
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

"ειδωμεν το φως" ;

Δημοσίευση  Αναβάτης Την / Το Σαβ Ιαν 12, 2013 10:04 pm

Την καλησπερα μου "κοριτσια" ή "κοπελες" !
    Βρηκα το forum μεσα απο σκοπιμη αναζητηση και μετα απο αρκετο διαβασμα αποφασισα να κανω εγγραφη μιας και με ενδιαφερει θα ελεγε κανεις το συγκεκριμενο θεμα.
    Μεχρι τωρα ειχα 3 ενεργητικες εμπειριες με Cd's αλλα μονο η μια αποδειχθηκε πραγματικη και αξιζε ετσι για αρκετο καιρο σταματησα καθε προσπαθεια.Επειδη ομως οπως καταλαβαινετε και απο το nick name μου ορισμενα πραγματα μου αρεσουν υπερβολικα και επειδη οι γυναικες ειτε δεν μπορουν ειτε δεν ξερουν να τα δωσουν σωστα αποφασισα να ψαξω εδω την καταλληλη παρεα.Ειμαι παντρεμενος με αρκετη ενεργητικη εμπειρια στον ερωτικο τομεα αλλα φυσικα παντα υπαρχει κατι καινουργιο να μαθει κανεις.
    Να ξερετε πως σεβομαι απολυτα την επιλογη σας και προτιμω να βρισκομαι με μια Cd παρα με "αλλους",περαν απο 2 προσπαθειες στο παρελθον να μπω κι εγω ετσι στο κλιμα σας ετσι για την εμπειρια που λεμε δεν γνωριζω εξειδικευμενα πραγματα για τον χωρο.Μπορω να σας πω καποια γνωμη απο αλλη οπτικη γωνια που ισως σας βοηθησει.
    Ευχομαι στο forum και στις Cd's τα καλυτερα.

υγ: τα καπουλια σας στις περισσοτερες φωτο ειναι προκλητικα,σεξυ και ολιγον αυθαδη αρα μολις τα βλεπω το μυαλο μου παει στην ιππασια. Laughing
    Tina_cd

Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2013

Hi είμαι η Τίνα!

Δημοσίευση  Tina_cd Την / Το Δευ Μαρ 04, 2013 1:49 pm

Γειά σας,

είμαι η Τίνα και είμαι crossdress. Απο μικρή μου άρεσε να ντύνομαι γυναίκα και να κάνω έρωτα σαν γυναίκα. Ποτέ δεν μου άρεσαν οι χαρακτηρισμοί και γενικώς δεν με νοιάζει να δώσω έναν ορισμό σε αυτό που κάνω και να τοποθετήσω τον εαυτό μου σε μια ομάδα. Κρατιέμαι καλά κάτω απο τη σημαία που γράφει άνθρωπος και μου αρέσει να βλέπω τον κόσμο χωρίς σύνορα, κράτη, σημαίες, ομάδες και οτιδήποτε άλλο σε αναγκάζει να γκετοποιηθείς.
    Ζω στο εξωτερικό αρκετά χρόνια και μου αρέσει να ταξιδεύω και να ανακαλύπτω διαφορετικές κουλτούρες, όμορφα κρυμμένα μυστικά της ζωής μας μέσα απο την ζωή απλών ανθρώπων. Είμαι παντρεμένη και η γυναίκα μου γνωρίζει και αποδέχεται αυτό που είμαι. Πολλές φορές συμμετέχει σε αυτό! Smile
    Μου αρέσει πολύ που βρίσκομαι ανάμεσα σας, έστω εικονικά, και πιστεύω πως αυτός ο χώρος μπορεί να μας ταξιδέψει σε όμορφα μέρη. Ίσως πολλές απο εμάς βρουν τη δύναμη να πραγματοποιήσουν αυτό που θέλουν μέσα απο τη ζεστασιά της δικής μας παρέας.
    Είναι πολύ όμορφο να ανταλλάσεις και να μοιράζεσαι απόψεις, ιδέες, μνήμες και προοπτικές.

Φιλάκια,
    Τίνα

sasa02

Ημερομηνία εγγραφής : 02/12/2013
    Τόπος : θεσσαλονικη

Δημοσίευση  sasa02 Την / Το Τετ Δεκ 04, 2013 3:32 pm

καλως σας βρηκα ειμαι η σασα
    Emma_cross

Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/02/2014
    Τόπος : ΒΑ Κρήτη

Καλησπέρα κορίτσια

Δημοσίευση  Emma_cross Την / Το Κυρ Φεβ 09, 2014 12:23 am

Είμαι η Έμμα νέα στο χώρο και επλιζω στη βοήθειά σας γιατι εχω πολλες αποριες. Καταπληκτικό το φορουμ. Το ρουφηξα κυριολεκτικα σε δυο απογεύματα και δεν το χορταινω...
    alex_kalson

Ημερομηνία εγγραφής : 14/03/2014

Καλησπερα!!

Δημοσίευση  alex_kalson Την / Το Παρ Μαρ 14, 2014 3:47 pm

Ειμαι καινουριος, in the closet ακομα. Το φορουμ ειναι τελειο!! Στειλτε pm οποιος θελει να γνωριστουμε!!

Αλεξης
    elenacd

Αριθμός μηνυμάτων : 148
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2010
    Τόπος : Athens

Δημοσίευση  elenacd Την / Το Παρ Μαρ 28, 2014 3:10 am

Αν κάποιο κορίτσι θέλει να ρωτησει κατι ας στειλει μήνυμα..μπορεί να τυχαίνει να το γνωρίζω και να βοηθήσω και εγώ έστω και λίγο μιας και είμαι crossdresser πολλά χρόνια!
    Φιλιά και να είστε καλά και θηλυκά..!
    anggela

Ημερομηνία εγγραφής : 02/06/2014
    Τόπος : athina

Δημοσίευση  anggela Την / Το Δευ Ιουν 02, 2014 7:55 pm

na sistithw kai egw lipon eimai i anggela eimai fysika cross graftika simera sto sait kai xarika polu pou epitelous yparxei kati diadiktiako elliniko sait gia mas!! kissss
    Alexia31

Αριθμός μηνυμάτων : 8
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2015
    Τόπος : Arta

Kalhspera

Δημοσίευση  Alexia31 Την / Το Τρι Φεβ 10, 2015 1:13 am

Καλησπερα και απο μενα¨)Ειμαι η Αλεξια απο αρτα και χαιρομαι που απο σημερα ειμαι μελος του φορουμ.Απο μικρη στα κρυφα φορουσα ρουχα και εσωρουχα της μητερας μου ως και σημερα που ζω μονη και επιτελους ειναι ευκολο να απελευθερωνω καθημερινα τη θηλυκη μου πλευρα¨)Φιλια σε ολες
    jennycross

Ημερομηνία εγγραφής : 19/03/2015

salonikia

Δημοσίευση  jennycross Την / Το Παρ Μαρ 20, 2015 12:22 pm

egw pali akoma zw me ti mama kai foraw dika tis eswrouxa afou etsi aresei stous antres

vanessa-cross

Αριθμός μηνυμάτων : 7
    Ημερομηνία εγγραφής : 18/02/2016

Δημοσίευση  vanessa-cross Την / Το Πεμ Φεβ 18, 2016 1:40 am

Καλησπερα και απο εμενα, ειμαι η Vanessa απο Θεσσαλονικη, καλως σας βρηκα Very Happy

Gabriela_cross

Ημερομηνία εγγραφής : 06/08/2016

Δημοσίευση  Gabriela_cross Την / Το Σαβ Αυγ 06, 2016 1:42 am

Γεια σας, ειμαι η γκαμπριελα και χαιρομαι που εγινε κι εγω μελος αυτης της κοινοτητας
    ina37

Αριθμός μηνυμάτων : 22
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2013
    Τόπος : Thessaloniki

Δημοσίευση  ina37 Την / Το Πεμ Αυγ 11, 2016 6:26 am

KAΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ Vanessa απο Θεσσαλονικη και γκαμπριελα!

Το φορουμ λειτουργεί και απαντάει κάποια όταν υπάρχει λόγος. Καλά να περάσετε μαζί μας! Επισκεφτείτε τα θέματα και ρωτήστε ότι σας απασχολεί.. Καλό καλοκαιράκι.. cheers
    roulacrosoula

Ημερομηνία εγγραφής : 22/09/2016
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

καλημέρα σας κορίτσια

Δημοσίευση  roulacrosoula Την / Το Πεμ Σεπ 22, 2016 9:20 am

να συστηθώ και εγώ είμαι η Ρούλα από το Δημητρούλα 41 χρονών παθητκή μου αρέσει πολύ να ντίνομαι Γυναίκα να είμαι ξυρησμένη 1,70 ύψως 78 κιλά αρκετή εμπιρεία στον έρωτα και να περνάμε όμορφα ερωτικά εύχομαι για όλες μας φιλάκια γλυκιές μου ελπίζω να είμαστε καλές

cross80

Ημερομηνία εγγραφής : 27/09/2016

Δημοσίευση  cross80 Την / Το Τρι Σεπ 27, 2016 12:35 am

Καλημέρα.
    Δε βλέπω να υπάρχει πολλή κίνηση εδώ ε;

Είμαι 36 χρ. και τα τελευταία χρόνια άρχισε να μου αρέσει να φοράω γυναικεία εσώρουχα και να θέλω να αισθάνομαι γυναίκα στο σεξ. Δεν εχει τύχει να το κάνω όντας έτσι.
    Κρατάω τα μούσια μου γιατί μ'αρέσω καλύτερα αν και πολλοί μου λένε να τα κόψω για να γίνω εντελώς τραβελάκι.
    Αν βρισκόταν ο κατάλληλος άντρας θα το έκανα, αλλά δεν έχω και τα σύνεργα.. χεχε (περούκα, make-up κτλ.)

Nirvana

Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2017

Γειά σας κι από μένα :)

Δημοσίευση  Nirvana Την / Το Κυρ Απρ 30, 2017 5:56 pm

Είμαι 46 χρονών, από Αθήνα και θέλω πολύ να μεταμορφωθώ σε sexy θηλυκό.
    Αν κάποια προσφέρεται να βοηθήσει μια αρχάρια, είμαι σίγουρη πως θα περνάγαμε τέλεια.

Φιλάκιαααα :-*
    aktrik

Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2018

geia se olous

Δημοσίευση  aktrik Την / Το Τρι Φεβ 20, 2018 4:15 pm

Kalispera se olous eimai o Akis apo Athina

35 eton kai psaxno ti tzenicd
    Wink

elpizo na ti vro

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Ιουλ 22, 2018 2:58 pm