Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

Η ζωη μου σαν Villy

Μοιραστείτε
    villy

Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
    Τόπος : αθηνα και μεσσηνια

Η ζωη μου σαν Villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Πεμ Μαρ 24, 2011 9:39 pm

Πολυ συντομα θα αναφερθω στην δικη μου περιπτωση, που ξεκινησε στα 13 μου περιπου, οταν γυρνωντας η μητερα μου απροοπτα στο σπιτι, ενω γνωριζα οτι θα λειψει, με εκανε τσακωτο να φοραω τα εσωρουχα της, ενω περιμενα να γινει φασαρια να αρχισουν τα σχετικα, εν τουτοις δεν εγινε καμμια κουβεντα ουτε απο την ιδια ουτε απο τον πατερα μου. Ξεθαρευοντας σιγα-σιγα παλι, οταν μου δινοταν η ευκαιρια συνεχισα να φοραω τα εσωρουχα της και να χαζευομαι στον καθρεπτη. Ετσι περασαν τα χρονια μεχρι που πηγα στρατιωτης, υπηρετουσα στην Αθηνα σε μοναδα με πολυ ανεση χρονου. Εμαθα για καποιον που ζουσε στην Κυψελη και του αρεσαν οι στρατιωτες, πηγα και τον βρηκα, νομιζοντας οτι θα λειτουργουσα ενεργητικα, αμ δε!! εκει εγινα κοριτσι, με προσεξε ομως παρα πολυ, παρ ολο τον πονο που ενοιωσα και που για 15 ημερες δεν μπορουσα να καθισω σε καρεκλα, πολυ ευχαριστα τον ξαναεπισκευθηκα, μαλιστα φροντισα να εχω μαζι μου κιλοτα και καλσον, η δευτερη φορα εγινε τριτη και οπως καταλαβαινετε συνεχιστηκε για αρκετο καιρο. Απο τοτε πολυ νερο κυλησε στο αυλακι,απολυθηκα απο το στρατο, η επαγγελματικη ανελιξη, ο γαμος μου εφεραν την κρυφη μου ζωη σε δευτερη μοιρα. Διαφορες συγκυριες ομως και ισως και η δικη μου επιδιωξη, ο γαμος μου χαλασε, ευτυχως παιδια δεν υπηρξαν, η αποφαση μου ομως πλεον, στο σπιτι μου στον ιδιωτικο μου χωρο, να ντυνομαι και να συμπεριφερομαι σαν κοπελα. Γνωρισα τον Γρηγορη με τον οποιο εκανα σχεση και για 10 μιση χρονια περασα πολυ ωραια μαζι του, ηταν η αιτια να αποκτησω την εμπειρια να ντυνομαι και να συμπεριφερομαι γυναικεια χωρις καραγκιοζιλικια και καρικατουρες.
    villy

Η πρωτη μου φορα.........

Δημοσίευση  villy Την / Το Τετ Μαρ 30, 2011 2:57 pm

Κοριτσια, διαβαζοντας τα δικα σας post, μου περασε απο την σκεψη, ολη μου η ζωη σαν Βιλλυ.
    Σκεφθηκα λοιπον να δημοσιευσω την ζωη μου, σε συνεχειες βεβαια, για να μην σας κουρασω.
    Οπως αναφερθηκα σε προηγουμενο post, μεχρι την περιοδο της στρατευσης μου, στα 20μου χρονια δηλαδη, οι σχεσεις μου με τα κοριτσια ηταν πολυ φυσιολογικες για την εποχη, με αρκετη επιτυχια νομιζω, αλλα περιοριζοταν σε χαδια, φιλακια και αντε και τιποτα φιλακια στα βυζακια τους, μια φορα ειχα καταφερει να ολοκληρωσω με μια κοπελα μετα απο καποιο παρτυ, τις υπολοιπες φορες, ας ειναι καλα καποιο μπορντελο στη οδο Βουλγαρη. Ενδιαμεσα και οταν μου δινοταν η ευκαιρια απολαμβανα το crossdressing με εσωρουχα και ρουχα της μητερας μου και της αδελφης μου, μεταξυ μας μου αρεσε πολυ, ποσο ηθελα και αυτο κυριαρχουσε στο μυαλο μου, να βρισκομαι με καποιον που να με αντιμετωπιζει σαν κοριτσι, αυτο με εξιταριζε που τελειωνα με αυτοικανοποιηση μπροστα σε καποιον καθρεπτη.
    Οταν λοιπον στρατευτηκα, σε καποια παρεα ακουσα οτι καποιος Μακης απο την κυψελη πηγαινε με στρατιωτες.
    Δεν ειχα καταλαβει αν οι προτιμησεις του ηταν ενεργητικες η παθητικες, παρ'ολα αυτα σκεφθηκα να τον επισκευθω και αν μου δινοταν η δυνατοτητα να φορεσω καποια γυναικεια για να επιδειχθω.
    Σε μια αδεια που βρεθηκα στην αθηνα, πηρα την μεγαλη αποφαση, εβαλα σε ενα σακ βουαγιαζ παιρνοντας απο το συρταρι της μητερας μου, μια κιλοτα ενα σουτιεν μια μπλουζα της αδελφης μου και ενα καλσον.
    Αφου βρηκα το διαμερισμα του κτυπησα το κουδουνι, με πολυ αγωνια αλλα και τρακ, με υποδεχθηκε ενας τυπος πολυ συμπαθης μεσης ηλικιας. Με υποδεχθηκε πολυ εγκαρδια, καθισαμε στον καναπε του σαλονιου του και πινοντας το βερμουτ που μου προσφερε μιλουσαμε περι ανεμων και υδατων, αφου ξεπεραστηκε η αμηχανια της πρωτης συναντησης και ζεσταθηκε το περιβαλλον, ηρθε πιο κοντα μου με αγκαλιασε με φιλουσε στον λαιμο και με το αλλο χερι πηρε το δικο μου και το εβαλε αναμεσα στα ποδια του, ενοιωσα μια ανατριχιλα οταν ακουμπησα ενα αντρικο οργανο για πρωτη μου φορα, που ηδη ηταν ερεθισμενο, επανω απο το παντελονι του. Ακομα δεν καταλαβαινα πια θα ηταν η συνεχεια, γιατι μαλλον για παθητικος μου εφερνε, αλλα αυτο που σκεπτομουν πως θα του ελεγα να φορουσα τα εσωρουχα και το καλσον, αφου ειχα ξεθαρεψει και τον χαιδευα κανονικα βγαζοντας εξω απο το παντελονι το πεος του και ενω αυτος καθε τοσο μου εδινε ρουφηχτα φιλια ποτε στο λαιμο, ποτε στο στομα καποια στιγμη μου ειπε να παμε στην κρεβατοκαμαρα, εγω συναινεσα κουνωντας το κεφαλι μου.
    Αφου γδυθηκαμε, αγκαλιαστηκαμε συνεχιζοντας τα φιλια που ανταλλασαμε στον καναπε, ετσι αγκαλιασμενοι πεσαμε στο κρεβατι, αυτο που προσεξα ηταν οτι ενω εγω του χαιδευα συνεχεια το οργανο του αυτος δεν μου το ειχε ακουμπησει καθολου, μετα απο λιγη ωρα με χαδια και φιλια και ενω εγω ημουν ανασκελα στο κρεβατι κανει μια κινηση και με καβαλαει στο υψος του στερνου βαζοντας τα ποδια του σχεδον στις μασχαλες μου το πεος ακουμπουσε το στομα μου λες και με φιλουσε, τοτε του ειπα οτι δεν το εχω ξανακανει και μου απαντησε δεν πειραζει και σπρωχνοντας το εβαλε στο στομα μου, κατι η απειρια μου κατι οτι ηταν η πρωτη μου φορα λειτουργησα λιγο αγαρμπα, αφου μου ειπε να τον τον σφιξω με τα χειλη αρχισε να μπαινοβγαινει λες και με γαμουσε, αρχισα να τον συνηθιζω και ακολουθωντας τις οδηγιες του γευομουν τα πρωτογνωρα για μενα υφαλμυρα υγρα του, κανα δυο φορες οταν μπηκε βαθεια μεσα κοντεψα να πνιγω, παρόλα αυτα μου αρεσε που μπουκωνομουν ενα πεος οχι ιδιαιτερα χοντρο αλλα μακρυ και αφου ειχα συνηθισει ολη την διαδικασια και ενοιωθα να μπαινει ολο και πιο βαθεια σε σημειο να ακουμπα πια το λαιμο μου, τον ακουσα καποια στιγμη να λεει χυνω, αισθανθηκα να τραβα με το ενα χερι του το κεφαλι μου και οπως εχυνε ενοιωσα το ζεστο του σπερμα να ραντιζειτο λαρυγγι μου και να κυλα ζεστο στον οισοφαγο μου, δεν ειχα περιθωρια να τραβηχτω ετσι οπως κρατουσε το κεφαλι μου, αλλα μου αρεσε, αφου τραβηχτηκε προλαβα να ρουφηξω μια σταγονα που ειχε μεινει επανω στο κεφαλακι του πεους του.
    Με ρωτησε αν μου αρεσε, ζητωντας μου συγνωμη που εκσπερματισε στο στομα μου, αλλα δεν προλαβε να τραβηχτει, του ειπα δεν πειραζει, αλλωστε μου αρεσε πολυ και πολυ ευχαριστως θα το ξαναεκανα, χαμογελασε δινοντας μου ενα φιλι στο στομα και σηκωθηκε, λεγοντας μου να κανουμε ενα τσιγαρο.
    Βρηκα την ευκαιρια να του πω να βαλω την κιλοτα που ειχα μαζι μου, του αρεσε η ιδεα και μου ειπε ναι, φορεσα την κιλοτα το καλσον και την μπλουζα της αδελφης μου και πηγαμε στο σαλονι να κανουμε τσιγαρο, βλεποντας με, ελεγε τι κοριτσαρα εισαι εσυ, θα σε κανω το κοριτσι μου και κατι τετοια, αφου καναμε μερικα τσιγαρα ηπια 2-3 βερμουτ ακομα, ειχα βρει την ευκαιρια να του χαιδευω το πεος, ο Μακης με φιλουσε χαιδευε τις ρωγες μου και σε λιγο ειχαμε φτιαχτει και οι δυο, σηκωθηκε τραβωντας με απο το χερι προς την κρεβατοκαμαρα παλι, ξαπλωσαμε αγκαλιαστηκαμε και χαιδευοντας ο ενας τον αλλον, σε λιγο με γυρισε μπρουμυτα, παιρνοντας απο το κομοδινο ενα βαζακι, βαζελινη ηταν, αρχισε να αλοιφει την τρυπα μου και καθε τοσο εκανε προσπαθεια να βαλει το δακτυλο του μεσα μου, αφου του ειπα οτι ειμαι παρθενος, μου λεει το ξερω κοριτσαρα μου και πιεσε το δακτυλο του μεσα στην τρυπα μου, πεταχτηκα γιατι ενα τσουξιμο με τρελλανε, αυτο ηταν μου ειπε και συνεχισε να παιζει με την τρυπα μου και να χωνει το δακτυλο του μεσα μου, λυγισε τα ποδια μου και οπως ημουν γονατιστος μπροστα του ενοιωσα το πεος του να ακουμπα την τρυπα μου ηρεμησε μου λεει μην σφιγγεσαι και οσο μου μιλαγε σπρωχνει το πεος του μεσα μου, τι ηταν αυτο? τι πονος? ειχα την εντυπωση οτι τα ματια μου γυρισανε, του ελεγα σταματα ποναω βγες , αυτος στεκοταν ακινητος, σε λιγο αρχισε να καταλαγιαζει ο πονος που ειχα νοιωσει και τον ρωτησα αν ειχε μπει ολος μεσα, μου λεει ναι και σπρωχνοντας μπηκε πιο βαθεια εγω τον παρακαλουσα σταματα , βγες δεν θελω, αυτος παλι ακινητος και σε λιγο αρχισε να τραβιεται προς τα πισω τωρα ενα τσουξιμο ενοιωθα, ξανασπρωχνει μπροστα πρεπει να μπηκε ολος αυτη την φορα, ενα δυνατο τσουξιμο, αλλα ανεκτο, αρχισε σιγα-σιγα να με γαμαει μια μεσα μια εξω, σε λιγο ενω πια τον δεχομουν νοιωθωντας ενα τσουξιμο, μου τραβηξε τα ποδια και ανοιγοντας τα, συνεχισε να με γαμαει, εμπαινε βαθεια μεσα μου, ενα τσουξιμο και ενα καψιμο ενοιωθα αλλα αρχισα να τον δεχομαι, ωσπου σε λιγο τον αισθανθηκα να χυνει μεσα μου τα ζεστα χυσια του τα ενοιωσα μεσα μου, τον ακουσα να μου λεει τωρα εισαι κοριτσι και βγαινοντας σιγα απο μεσα μου βαζοντας ενα χαρτομανδηλο στην τρυπα μου σηκωθηκε και πηγε στο μπανιο.
    Μενοντας ξαπλωμενος στο κρεβατι, παρ'ολο που το τσουξιμο ηταν εντονο, ενοιωθα πραγματικα σαν κοριτσι που του πηραν την παρθενια.
    Εννοειται οτι μεχρι την αλλη μερα το πρωι που εφυγα απο το σπιτι του με ξαναγαμησε κι εγω με πολυ χαρα το απολαυσα, φευγοντας μου εδωσε το τηλεφωνο του αν ηθελα να ξαναπαω, του υποσχεθηκα οτι με την πρωτη ευκαιρια θα ξαναπηγαινα γιατι μου αρεσε.
    Αυτη λοιπον φιλεναδες μου ηταν η αρχη για μενα, εστω και με εναν ανδρα ντεμι, αλλα το ευχαριστηθηκα, την επομενη φορα θα σας αφηγηθω την δευτερη φορα μου στο κρεβατι σαν κοριτσι.
    Giannoyla

Αριθμός μηνυμάτων : 36
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2010
    Τόπος : Αθήνα

Απ: Η ζωη μου σαν Villy

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Παρ Απρ 01, 2011 7:50 am

Κορίτσι μου πολύ καλή η ιστορία σου, μου άρεσε, φιλάκια.
    villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Παρ Απρ 01, 2011 3:07 pm

Ευχαριστω κοπελα μου, αν και νομιζω οτι σας κουρασα λιγο με την πολυλογια μου, γιαυτο σας ζητω συγνωμη.
    Στην συνεχεια θα φροντισω, οσο γινεται, να περιγραψω πιο περιληπτικα. Επειδη ειναι η πραγματικη μου ιστορια, ακομα και τα ονοματα, που αναφερω, ειναι αληθινα, τα μεταφερω οπως ειναι αποτυπωμενα στην μνημη μου. Συνεχιζω λοιπον.....
    Φευγοντας απο το σπιτι του Μακη το επομενο πρωι, μου εμεινε μια καλη αναμνηση των οσων εγιναν εκει μαζι του, αλλα και ενας πονος πισω μου, που με ταλαιπωρησε ενα 10ημερο. Ειχα πια επιστρεψει στην μοναδα που υπηρετουσα, περιμενοντας ποτε θα ξαναπαρω αδεια για να τον επισκεφθω. Για καλη μου τυχη προεκυψε μεταθεση στην αθηνα, σε μια μικρη μοναδα στο στρατοπεδο του ρουφ, η χαρα μου δεν περιγραφεται, οχι τοσο γιατι θα ειμαι στο σπιτι μου, αλλα γιατι οπως σκεπτομουν θα επισκεπτομαι τον μακη πιο συχνα.
    Πραγματι αφου τακτοποιηθηκα στην μοναδα, μαλιστα ανελαβα και χρεη επιλοχια, αριθμητικα ημασταν μονο 17 ατομα χωρις ιδιαιτερες υποχρεωσεις, μολις μου δοθηκε η ευκαιρια τον πηρα τηλεφωνο, πολυ εγκαρδια με καλεσε να παω σπιτι του, μαλιστα συμφωνησε να εχω μαζι μου και γυναικεια για να φορεσω. Περιμενοντας να περασουν οι 2 ημερες μεχρι την συναντηση μας, φροντισα να κανω μια βολτα στα μαγαζια της καλλιθεας που με το χαρζηλικι που ειχα αγορασα μια φουστα σκοτσεζικη, που εκλεινε μα μια μεγαλη παραμανα στο πλαι, απο αλλο μαγαζι αγορασα παπουτσια λουστρινια με αγκραφα 6ποντα και ενα καλσον μαυρο, με δικαιολογια οτι τα ηθελα για δωρο. Το βραδυ πηγα στο σπιτι μου με εξοδου και φροντισα να ξυρισω το κορμι μου, κατι που το ηθελα πολυ και δεν απογοητευθηκα, τι αισθηση ηταν αυτη?
    Την επομενη μερα , αφου τακτοποιησα της εργασιες μου στην μοναδα εφυγα και γυρω στη μια ημουν στο σπιτι του μακη. Ανοιγοντας μου την πορτα, με πιανει απο το χερι και λεγοντας καλως το κοριτσι, εγω παγωσα! στον καναπε που την προηγουμενη φορα αγκαλιαζομασταν και φιλιομασταν, καθοταν ενας κυριος, προλαβε ο μακης να πει ο εξαδελφος μου ο γρηγορης, ειναι περαστικος, θα φυγει και σε αυτον ειπε η κοριτσαρα που σου ελεγα. Μου επεσαν τα μουτρα δεν ηξερα τι να κανω , να γυρισω να φυγω? παντως ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει. Κλεινοντας την πορτα ο μακης με εσπρωξε να καθισω απεναντι σε μια πολυθρονα, απο τον γρηγορη, αρχισε να με ρωτα, τι κανω πως παει, το στρατιωτικο μου, μπηκε στην κουβεντα και ο γρηγορης, με κερασε βερμουτ και σιγα-σιγα αρχισε να λειωνει ο παγος, αφου ειπαμε πολλα και διαφορα, μου λεει ο μακης στο σακ βουαγιαζ που ειχα μαζι μου, εχεις τα ρουχα σου? πηγαινε να αλλαξεις δειχνοντας μου την κρεβατοκαμαρα. Αφου πια ειχε ζεσταθει λιγο η ατμοσφαιρα με την συζητηση, σκεφθηκα αφου ο γρηγορης θα εφευγε οπως μου ειχε πει ο μακης, πηγα μεσα στο δωματιο, αφου γδυθηκα απο τα στρατιωτικα μου, φορεσα τα γυναικεια, μαλιστα πριν φορεσω το καλσον φωναξα τον μακη να δει που ειχα ξυρισει το κορμι μου, εβαλε τα χερια του στον ποπο μου, μου εδωσε ενα φιλι στο στομα και βγηκε παλι εξω απο το δωματιο. Ολοκληρωνοντας το ντυσιμο μου εβαλα και τα παπουτσια εκανα μια βολτα γυρω απο τον εαυτο μου κοιταζοντας με στον καθρεφτη της τουαλετας και κατευθυνθηκα προς το σαλονι που καθοντουσαν ο μακης με τον γρηγορη, σκευθηκα οτι επρεπε να εχω μαζι μου και βαφτικα ! κραγιον και κατι για τα ματια, πηγα προς αυτους, επειδη ο μακης καθοταν στην θεση που καθομουν εγω προηγουμενως, αναγκαστικα εκατσα διπλα στον γρηγορη στον καναπε, αναψα τσιγαρο μου εβαλε ο μακης και αλλο βερμουτ, σε λιγο που πηγε στην κουζινα ερχεται πιο κοντα μου ο γρηγορης με αγκαλιασε με το αριστερο του χερι τραβωντας με προς αυτον, με το αλλο του χερι επιασε το δικο μου και το εβαλε αναμεσα στα ποδια του, μου ειπε οτι μου πανε τα γυναικεια και αν θελω να κανουμε σεξ? ο μακης ειχε εξαφανιστει στην κουζινα, τον ρωτησα τι θα πει ο μακης? αστο μου λεει θα το κανονισω εγω και με φιλησε στο λαιμο, του χαιδευα το πεος πανω απο το παντελονι, ωσπου σε λιγο ειχε ερεθιστει, ανοιξε το φερμουαρ εβγαλε ενα οργανο πολυ χοντρο στην βαση λεπτο μπροστα στο κεφαλι και κοντο, σαν μικρος κωνος ητανεσπρωξε το κεφαλι μου προς τα κατω και το εβαλα στο στομα, αφου το εγλειψα αρχισα να τον ρουφαω, τελικα ηταν γραφτο να γινω μαστορισα στον πεοθηλασμο. Σηκωθηκαμε να παμε στην κρεβατοκαμαρα και περνωντας απο την κουζινα λεει ο μακης προσεξε την ειναι πρωταρα, κοιτωντας με μου εκλεισε το ματι, αμεσως καταλαβα οτι ηταν στημενο ολο το σκηνικο, ειπα μεσα μου θα μεινω να το ευχαριστηθω αλλα δεν θα ξαναερθω στον μακη, την αλλη φορα μπορει καποιος αλλος ξαδελφος να ειναι εκει.
    Ξαπλωσαμε στο κρεβατι, μου τραβηξε το καλσον και την κιλοτα, σαλιωσε την τρυπα μου και αρχισε να με γαμα με το δακτυλο, μπηκε ο μακης φερνοντας μια πετσετα βρεγμενη, την πηρε ο γρηγορης, και με το δακτυλο την εσπρωχνε μεσα μου, καποια στιγμη στουμπωσα δεν εμπαινε αλλο την τραβηξε σιγα-σιγα , την πεταξε κατω απο το κρεβατι, εγω ξαπλωμενος μπρουμυτα περιμενα να μπει μεσα μου το πεος του, ενοιωσα παλι το δακτυλο του μου ζητησε να γυρισω στο πλαι και αποτομα εκανε γαντζο το δακτυλο του, τραβωντας για να με σηκωσει, σαν να ακουσα ενα κραχ σαν να σκιστηκα και ενα τσουξιμο φοβερο ενοιωσα στην τρυπα μου, εβγαλε το δακτυλο του, εγω εμεινα ετσι στο πλαι, αρχισε να μου λεει τωρα η τρυπα σου ειναι σαν το μουνι της γυναικας, θα μπορεις να παρεις χοντρο πουτσο και λεγοντας μου αυτα αλοιψε με βαζελινη την τρυπα και εβαλε τα 2 δακτυλα του μεσα, αφου εσπρωξε για αρκετη ωρα προσπαθησε να βαλει και τριτο δακτυλο, δεν τον αφησα γιατι πονουσα, με γυρισε τελειως μπρουμυτα ακουμπησε το πεος του στη τρυπα μου και σπρωχνοντας σιγα μπηκε μεσα μου, αφου με γαμησε αρκετα μου λεει χυνω, μεσα μου του λεω! που το βρηκε τοσο σπερμα ? εχυνε και τελειωμο δεν ειχε, αφου τελειωσε κουνηθηκε μια δυο φορες μεσα εξω για να στραγγιξει και βγηκε, γυρισα το κεφαλι μου να δω το πεος του, ενω ημασταν στον καναπε νομιζα οτι ηταν κοντο, αλλα τωρα ειδα ενα μακρυ παπαρι να κρεμεται μπροστα του, ντυθηκε και βγηκε απο την κρεβατοκαμαρα , μπηκε αμεσως ο μακης, ελα μου λεει, ντυθηκα με τα γυναικεια μου και πηγα στο σαλονι, ηρθε και ο γρηγορης απο το μπανιο, αναψαμε τσιγαρο ειπαμε διαφορα, μου ειπε τι να κανω για να πλενομαι, σε λιγο σηκωθηκε κι εφυγε.
    Εμεινα με τον μακη με ρωτησε ποτε μπορω να φυγω του ειπα αν θελεις μενω εδω και φευγω το πρωι κατευθειαν για την μοναδα. Ηθελα να μεινω για να τον παρω πιπα, μπορει ο γρηγορης να με εφτιαξε οπως μου ειπε, αλλα δεν ευχαριστηθηκα γαμηση, αλλοιως την ειχα φανταστει αυτη την συναντηση.
    Jasmin

Αριθμός μηνυμάτων : 21
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2010
    Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση  Jasmin Την / Το Κυρ Απρ 03, 2011 2:18 pm

Κουκλίτσα μου πολύ ωραία και περιγραφική η ιστορία σου.Ανυπομονούμε για τη συνέχεια.
    Φιλάκια
    Jasmin
    villy

Η ζωη μου σαν Villy, -3ο μερος

Δημοσίευση  villy Την / Το Δευ Απρ 04, 2011 1:08 am

Ευχαριστω κι εσενα φιλεναδα μου, και για αλλη μια φορα ζητω συγνωμη, αλλα δεν γινεται να περιγραψω, πιο περιληπτικα, γι'αυτο ανεχτειτε με, αυτη την περιοδο βρισκομαι καλαματα, απολαμβανοντας το χομπυ μου, κατι που για μενα ειναι πια τροπος ζωης, κι ο χρονος μου, ελευθερος ωστε μπορω να γραφω την ιστορια της ζωης μου.
    Αφου εφυγα εκεινο το πρωι απο το σπιτι του μακη, που για 2η φορα ειχα επισκεφθει, δεν θα πω οτι ηταν το καλυτερο μου, μετα την επαφη μου με τον γρηγορη και ενω περιμενα οταν μειναμε μονοι μας με τον μακη, οτι θα απολαμβανα μαζι του σεξ, οπως το ειχα φανταστει οταν αποφασισα να τον επισκευθω, εν τουτοις απογοητεθηκα, ηταν πολυ ψυχρος και οτι καναμε φαινοταν οτι το εκανε αγγαρεια. Αποφασισα να μην ξαναπαω αφ'ενος η αντιμετωπιση του και αφ'ετερου, δεν ηξερα αν την επομενη φορα ηταν καποιος αλλος εξαδελφος, παρ'ολα αυτα μου ειπε οποτε θελω να ξαναπαω.
    Περασε καποιο χρονικο διαστημα και η επιθυμια να ντυθω ηταν εντονη. Σκεπτομουν να κανω μια βολτα στην συγγρου μηπως και την βρω με κανενα τραβεστι. Στο νεο φαληρο οι δικοι μου ειχαν ενα διαμερισμα, στο οποιο εμεναν καποιοι κουμπαροι μας, εκεινη την εποχη ελειπαν στην κεφαλονια, αλλωστε εκει εμεναν μονιμα, ερχοντουσαν αραια και που για δουλειες τους, εγω ειχα κλειδια του διαμερισματος, θα πηγαινα εκει λοιπον.
    Ενα βραδυ, πηρα το αυτοκινητο του πατερα μου και κατεβηκα στην συγγρου, τοτε δεν ηταν οπως τωρα που εχουν αλλαξει, ειδικα εκει το δελτα, εβγαιναν πιο κατω απο του χανδρη, εκει συναντησα μια κοπελα, τραβεστι, δεν θυμαμαι το ονομα της, μου φανηκε straight και συμπαθης, αφου της ειπα τι ηθελα συμφωνησαμε και πηγαμε στο διαμερισμα. Εννοειτε οτι εκει ντυθηκα ειχα αγορασει και μια περουκα, αυτη ειχε ενα εργαλειο αλλο πραγμα ημουν και ο πρωτος της πελατης οπως μου ειπε για εκεινη την βραδια, μεχρι τις 5 το πρωι ημασταν μαζι, ευχαριστηθηκα γαμησι, φαινεται ο γρηγορης ειχε κανει καλη δουλεια γιατι τον επαιρνα ολον μεσα μου. Καναμε ολες τις στασεις, μπρουμυτα, στα τεσσερα, γυναικειο αλλα αυτο που μου αρεσε πιο πολυ να σκυβω μπροστα του να αφηνω την κιλοτα να πεφτει στα γονατα και να με παιρνει απο πισω. Εφτασε η ωρα που επρεπε να τον γυρισω στην πιατσα του, μου ειπε οτι βγαινει μετα τις 12 και οποτε ηθελε να ξαναπαω γιατι και αυτος το ευχαριστηθηκε.
    Οταν μετα απο καιρο μου ξαναηρθε η επιθυμια, πηγα παλι στο ιδιο μερος, αλλα δεν τον βρηκα δεν εμαθα τι εγινε? βρηκα ομως ενα αλλο τραβεστι, τη μαιρη, ξερω οτι ζει ακομα, εχει κανει και επεμβαση αλλαγης φυλου, πολυ ομορφη με αρσενικα χαρακτηριστικα, της προτεινα να παμε στο διαμερισμα, αλλα το αρνηθηκε και μου ζητησε πολλα χρηματα, συμφωνησαμε να παμε σε ενα ξενοδοχειο που γνωριζε στις τζιτζιφιες.
    Οταν γδυθηκε, και ειδα το πεος του τρελαθηκα, οχι πολυ μακρυ γυρω στους 15 ποντους αλλα πολυ χονδρο, το κεφαλι ηταν οπως του γαιδαρου πλακουτσωτο με διαμετρο 6 με 7 ποντους. Δεν υπηρχε περιπτωση να μπει μεσα μου αυτο το πραγμα και ετσι αρκεστηκαμε να του κανω τσιμπουκι, ισα-ισα που τον χωρουσε το στομα μου, τι απολαυση ηταν αυτη? αυτη μου εμαθε να γλειφω και να ρουφαω. Την τελευταια φορα που συναντηθηκαμε, τελικα ηλθε στο διαμερισμα, αφου μειναμε κανα 2 ωρες, εγω βεβαια ειχα μεταμορφωθει σε γκομενα ειχα βαφτει κιολας και απολαμβανα τον ρολο μου, περασαμε πολυ ωραια, εκει μου προτεινε αν ηθελα επειδη καθε πεμπτη πηγαινε στην αιγινα σε εναν πελατη ηλικιωμενο, αν ηθελα να παω κι εγω, θα ηταν και ενας φιλος του πελατη της, εμεις θα καναμε τα κοριτσια που θα τους σερβιραμε, το πολυ-πολυ, μου ειπε, να καναμε και κανενα τσιμπουκι, της ειπα θα το σκεφτω και θα σου πω! και την γυρισα στην πιατσα της.
    Σκεπτομουν την προταση της και μου αρεσε σαν ιδεα, μου ειχε πει θα πηγαιναμε με το τελευταιο φερυ, καθημερινη και χειμωνα ειναι σχεδον αδειο, με φανταζομουν ντυμενο κοπελα και πολυ με εξιταριζε!! αρχισα να προγραμματιζω τι ρουχα θα φορουσα και τι επρεπε να αγορασω!
    Το επομενο βραδυ ημουν ετοιμος να παω να της πω οτι δεχομαι, δεν ξερω ομως για καλη η κακη μου τυχη, προεκυψε να πρεπει να μεινω στο στρατοπεδο! με αποτελεσμα να μην της απαντησω και εχασα την ευκαιρια να βγω στον κοσμο εστω και νυχτα με γυναικεια ρουχα. Οχι μονον αυτο αλλα οταν ξαναπηγα δεν την βρηκα την μαιρη στην πιατσα, την ξανασυναντησα μετα απο αρκετα χρονια, σε κακα χαλια ειχε κανει και την επεμβαση, εβγαινε στην οδο αθηνας, πολυ την λυπηθηκα, αφου τα ειπαμε για λιγο της εβαλα στην τσεπη χαρτζιλικι και χωρισαμε δεν την εχω ξαναδει, ελπιζω να ζει και να ειναι καλα.
    Με τραβεστι δεν ξαναπηγα, απολυθηκα απο το στρατο, με απορροφησε η δουλεια η καριερα η ανελιξη, παρ'ολο που αρκετες φορες η επιθυμια να μεταμορφωθω σε γυναικα ηταν εντονη, ηθελα να γευθω το ανδρικο μοριο απο το στομα αλλα και απο πισω, καταφερνα να το ξεπερνω γιατι η δουλεια μου ειχε πολλες απαιτησεις και ταξιδευα συχνα στο εξωτερικο για τις αναγκες της.
    Περασαν τα χρονια εφτασα πλεον να ειμαι στην ηλικια γυρω στα 35, ειχα παντρευτει αλλα σε δυο χρονια χωρισα, ευτυχως παιδι δεν αποκτησαμε, ο χωρισμος εγινε για αλλους λογους αλλα με πολυ ανακουφιση απο μερους μου, θα ζουσα πια μονος μου και ισως να απολαμβανα το χομπυ μου εστω και ιδιωτικα, που ειχα στερηθει καποια χρονια.
    Ετσι στο διαμερισμα στο νεο φαληρο που σας ειχα προαναφερει, αφου πια οι κουμπαροι δεν το χρειαζοντουσαν, εκανα τις σχετικες ανακαινισεις για να μεινω εκει, αφου και οι γονεις μου μου το ειχαν παραχωρησει. Στην εργασια μου ειχα παει καλα, ημουν πλεον διευθυντης παραγωγης σε μεγαλη και γνωστη εταιρεια, ποτε δεν ειχα δωσει δικαιωμα το προσωπικο με εκτιμουσε και με σεβοτανε, και τα αφεντικα ζευγαρι χωρις παιδια, μου ειχαν εμπιστοσυνη και ετσι ειχα καταφερει να περναω την αποψη και την γνωμη μου σε οτιδηποτε αφορουσε την παραγωγη. Ειχαμε ομως την ατυχια να χασουμε την αφεντικινα μας απο εγκεφαλικο εξ αιτιας της πολλης δουλειας και του στρες, το αφεντικο, σε μια απο τις συναντησεις, meeting τα λενε σημερα, απαιτησε απο ολα τα στελεχη και περισσοτερο απο εμενα, να εργαζομαστε πλεον με ανθρωπινες χρονικα αντοχες και να μην υπερβαλουμε εαυτον, αρκετες φορες που με ειχε δει στο συγκροτημα, γιατι επρεπε να ειμαι εκει, μου εβαζε τις φωνες. Ετσι σιγα-σιγα κι εγω αρχισα να αποκτω υπαλληλιστικες νοοτροπιες ως προς τον χρονο εργασιας κι αρχισα να εχω ελευθερο χρονο, που βεβαια αφιερωνα πια στο χομπυ μου που ηταν το crossdressing.
    Μολις εμπαινα στο σπιτι, εβγαζα τα ρουχα και μεταμορφωνομουν σε γυναικα, πλεον ψωμιζα πιο πολλα γυναικεια παρα ανδρικα ειχα κανει καλη συλλογη απο εσωρουχα, παπουτσια που ειναι το φετιχ μου και στην ντουλαπα υπηρχαν 2-3 φορεματα, φουστες και μπλουζες, ψωνιζα απο ενα μαγαζι, τα εσωρουχα με ολα τα σχετικα καλσον και νεγκλιζε, μαλιστα στην κυρια που ειχε το καταστημα, ειχα εκμυστηρευθει το παθος μου και με βοηθουσε αρκετα, ωστε να παιρνω αυτα που ηθελα στα μετρα μου, πολλες φορες επινα καφε στο μαγαζι της, σε ενα αλλο μαγαζι στην καλλιθεα ειχα βρει μια εξισου συμπαθητικη κυρια, την ιδιοκτητρια, που και σε αυτην ειχα εκμυστηρευτει το μυστικο μου, ετσι οταν ηθελα να ψωνισω την επαιρνα τηλεφωνο και πηγαινα μεσημερι που εκλεινε και ετσι επαιρνα παντα οτι ηθελα αφου το δοκιμαζα, παπουτσια αρχικα επαιρνα απο ενα μαγαζι στην πλατεια βαθης, ο ιδιοκτητης πολυ φιλικος αλλα δεν ειχε πολλες επιλογες, βρηκα τον μπουρναζο στο αιγαλεω συνορα με περιστερι, βοηθουσε και το νουμερο μου και ετσι επαιρνα οτι παπουτσι ηθελα. Καποτε αποφασισα να φτιαξω τζακι στο σπιτι, ηρθε καποιος μαστορας και αφου συμφωνησαμε, εφερε τα υλικα επρεπε εγω να βρω εναν εργατη να τα μεταφερει στο διαμερισμα, σκεφτηκα να φωναξω τον γρηγορη, οχι τον γρηγορη που ξαναεγραψα, αλλος αυτος!!! τον ειχα εργατη στο εργοστασιο, γενικων καθηκοντων, ηξερα οτι ζουσε μονος του μαλιστα ειχα φροντισει να του βγαλω ενα κονδυλι εφαπαξ απο την εταιρεια να νοικιασει μια γκαρσονιερα για να μενει, ετσι εμενε κοντα σε εμενα, επειδη ηθελα να τον βοηθησω να παρει αυτος τα χρηματα που θα εδινα σε αλλον, την επομενη κανονισα και φυγαμε νωριτερα απο την δουλεια και πηγαμε στο σπιτι μου, του εξηγησα τι θελω να κανει, τον βοηθησα να μετακινησουμε τα πραγματα, εστρωσε ενα ναυλον κατω στο πατωμα και αρχισε να μεταφερει τα υλικα, εγω απο κεκτημενη ταχυτητα η συνηθεια βλεπετε, πηγα στην κρεβατοκαμαρα εβγαλα τα ανδρικα ρουχα, εβαλα ενα μακρυ tshirt και στα ποδια μου φλατ σανδαλια και πηγα προς το μπανιο, εκεινη την στιγμη μπηκε ο γρηγορης φορτωμενος με τουβλα , οπως κρατουσε τα τουβλα στα δυο του χερια εμεινε και με κοιτουσε, εγω απο ντροπη, γιατι μεχρι εκεινη την στιγμη δεν ειχε περασει κατι πονηρο απο το μυαλο μου, τον κοιτουσα για να μην του δωσω να καταλαβει κατι, δεν ξερω ποση ωρα κοιταχτηκαμε, τον ακουσα να μου λεει μπορεις να μου δωσεις λιγο νερο, πηγα διπλα στην κουζινα εβαλα σε ενα ποτηρι και γυρνωντας να του το παω μπηκε αυτος στην κουζινα, του εδωσα και ηπιε λιγο νερο, εγω για να μην δωσω λαβες εκανα τον ψυχραιμο, τον ρωτησα εχει πολλα ακομα οχι μου λεει, ενα σακι αμμος εμεινε, ωραια λεω αντε να τελειωνεις και κατευθυνθηκε προς την πορτα, εγω ετρεξα στην κρεβατοκαμαρα εβαλα ενα μπλου τζιν σε πολυ λιγο ανεβηκε με το σακι, το ακουμπισε μαζι μετα αλλα υλικα και μου ζητησε να παει στο μπανιο, του εδωσα την πετσετα που προοριζα γι'αυτον σε λιγο βγηκε αφου ειχε φρεσκαριστει απο τις σκονες, ρωτωντας με δικα σου ειναι αυτα μεσα στο μπανιο, εννοουσε κατι κρεμες , κραγιον, μασκαρα, δεν ηθελα να δωσω συνεχεια, ηταν απο τον χωρο της δουλειας μου και δεν ηθελα να το διακινδυνευσω, του λεω πολυ ηρεμα ολα τα υλικα ειναι επανω? λεγοντας μου ολα ενταξει, του εδινα 5 χιλιαρικα στο χερι, δεν ειχε κανει παμω απο 1 ωρα, μου λεει οχι, δεν θα παρω λεφτα, αν εχεις κανενα ουισκακι να πιω? εγω επεμενα στην αρχη, αυτος ομως ανενδοτος, ενοιωσα ασχημα και ετσι εβγαλα ενα μπουκαλι το εβαλα στο τραπεζακι και πηγα να φερω ποτηρι και παγακια, τα οποια δεν ηθελε, κατεβασε ενα ποτηρι μονοκοπανια και ξαναγεμισε το ποτηρι, καθοταν σε μια πολυθρονα του σαλονιου, εγω απεναντι στον καναπε, αφου ειπαμε διαφορα, εγω απο ευγενεια απαντουσα. Ετσι θα περασε πανω απο μιση ωρα και θα ειχε κατεβασει 4-5 ποτηρια, τον ακουω να μου λεει κοιτα εγω εσενα σου εχω υποχρεωση, αλλωστε δεν θα ειναι η πρωτη φορα που θα το κανω με ανδρα, λεγοντας μου διαφορες ιστοριες, περασε απο το μυαλο μου, λες να ειναι η ευκαιρια?
    Ο γρηγορης ηξερα οτι ηταν περιπου 10 χρονια μεγαλυτερος μου, συμπαθητικος ηταν, σηκωθηκε πηγα στην κουζινα εφερα 1 ποτηρι και για μενα, και λεγοντας στην υγεια μας ηπια κι εγω λεγοντας απο μεσα μου, ο θεος βοηθος!!σε πολυ λιγο εκατσε διπλα μου στον καναπε, με αγαρμπες κινησεις με αγκαλιασε μου τσιμπησε τις ρωγες στο στηθος, μου ζητησε να βγαλω το παντελονι, γιατι οπως ειδε, μου ειπε εχω ωραια ποδια, σηκωθηκα, την στιγμη που κατεβαζα το παντελονι, οπως ημουν λιγο σκυμενος, εβαλε το χερι του πισω μου, ειδε οτι φορουσα δαντελενια κιλοτα, το συνηθιζα πια μεσα απο τα ανδρικα ρουχα να φοραω αντι για το κλασσικο σλιπ, κιλοτα, με χουφτωσε κι ενοιωσα το δακτυλο του να πιεζει την τρυπα μου, με το αλλο χερι χαιδευε το ποδι μου, απο πανω μεχρι κατω, λεγοντας μου το δερμα σου ειναι σαν βελουδο, ευχαριστω ειπα εγω, λεγοντας του οτι μου αρεσει να περιποιουμαι το κορμι μου, περνωντας το παντελονι στα χερια μου, του λεω περιμενε λιγο να το κανουμε σωστα, και πηγα στην κρεβατοκαμαρα.
    Σε λιγο επεστρεψα, φορωντας ενα μινι φορεμα με τιραντακια πολυ φαρδυ σε τυρκουαζ χρωμα, πεδιλα ψιλοτακουνα με ασημι λουρακια, ειχα βαψει τα χειλη μου ελαφρα λιγο μασκαρα στα ματια και κρεμαστα σκουλαρικια στα αυτια, μολις με ειδε αμεσως εβαλε το χερι του και ετριβε τα γεννητικα του οργανα, καθισα διπλα του κολλητα, βαζοντας ουισκυ στα ποτηρια, ο γρηγορης ξεκουμπωνε το παντελονι του, τον βοηθησα να το κατεβασει και επιασα το πεος του, αφου το μαλαξα λιγο, φιλιθηκαμε στο στομα παιζοντας τις γλωσσες μας και πριν νοιωσω το χερι του να με πιεζει να σκυψω, εσκυψα μονη μου και τον εβαλα στο στομα, ποσο καιρο ειχα να αισθανθω την επιδερμιδα του πεους στα χειλη μου, εγλειφα, ρουφουσα, δεν χορταινα να πιπωνω το εργαλειο που ειχα μπροστα μου, το περιποιομουν με τα χειλη, την γλωσσα, γιατι κατι μου ελεγε οτι αυτο το πεος για 10 χρονια θα ειναι μονο για μενα, ο γρηγορης αναστεναζε φαινοταν οτι το απολαμβανε, ηταν πολυ καυλωμενος, καταλαβα οτι σε λιγο θα εχυνε, τον ρωτησα αν θελει να τελειωσει στο στομα μου η πισω μου, εκανε μια αδιαφορη κινηση, εγω ομως που ηθελα να τον παρω και απο πισω δεν ηξερα ακομα τις αντοχες του, σηκωθηκα πηγα στην πολυθρονα απεναντι, κατεβασα την κιλοτα στους αστραγαλους, εβαλα τα χερια μου σκυβοντας στα μπρατσα της πολυθρονας, ο γρηγορης πισω μου ακουμπησε το πεος του στην τρυπα μου και σπρωχνοντας μπηκε ολος μεσα μου, η γλωσσα μου δεν σταματησε να λεει , καυλιαρη μου, γαμια μου, αντρα μου, σε λιγο τον αισθανθηκα να με ραντιζει με το ζεστο του σπερμα, μεχρι και σημερα το θυμαμαι και με πιανει ανατριχιλα, πρωτη φορα απο τις οσες φορες εχω γαμηθει, σχεδον αμεσως εκσπερματισα κι εγω, χωρις καν να ακουμπησω το πουλι μου. Δεν χρειαζεται να σας πω οτι ο γρηγορης εκεινο το βραδυ κοιμηθηκε σπιτι μου, στο κρεβατι μου, δεν θυμαμαι να σας πω ποσες φορες με γαμησε, το επομενο πρωι παντως ειχα μια ενοχληση, στην τρυπα του ποπου μου
    Ο γρηγορης εγινε ο αντρας μου, ο γαμιας μου, περασα μαζι του πολυ ωραια, εξελιχθηκε σε πολυ τρυφερο συντροφο, που για χαρη του, κι εγω φροντιζα να τον περιποιουμαι.

sakisa

Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/12/2010
    Τόπος : αθηνα

Δημοσίευση  sakisa Την / Το Δευ Απρ 04, 2011 9:52 pm

ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΕΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΟΠΟΤΕ ΜΗ ΜΑΣ ΚΡΑΤΑΣ ΣΕ ΑΓΩΝΙΑ.......
    villy

Τεταρτο μερος, η ζωη μου.

Δημοσίευση  villy Την / Το Τρι Απρ 05, 2011 8:40 pm

Γλυκεια μου, σε ευχαριστω κι εσενα, για το ενδιαφερον που δειχνεις, διαβαζοντας την ιστορια μου, επαναλαμβανω περα για περα αληθινη, που πιστεψτε με, με κανει να αισθανομαι πολυ ομορφα. Νομιζω, οτι δημοσιοποιωντας την κρυφη ζωη μου, ειναι οπως τοτε που αποκαλυπτομουν και ευρισκα θετικη ανταποκριση, στην επιλογη μου και στην διαφορετικοτητα μου. Γι αυτο σας ευχαριστω πολυ που μου δινετε αυτη την χαρα.
    Οπως εγραψα λοιπον στην αφηγηση μου στο 3ο μερος, ο γρηγορης εμελλε να γινει ο ερωτικος μου συντροφος, εξ αιτιας του αλλαξαν πολλα πραγματα στην ζωη μου. Κατ'αρχας αλλαξε η ψυχοσυνθεση μου, ειχα μπει για καλα στην θηλυκη ψυχολογια, η γυναικεια φιλαρεσκεια ειχε γινει το πρωτευον για μενα, αυτο που εκανα με ευχαριστουσε και ολα αυτα χωρις καμμια, ας πουμε ψυχολογικη υποστηριξη, απλα μου εβγαινε, φαινεται υποβοσκε μεσα μου και ο γρηγορης με τραβηξε.
    Σηκωθηκαμε λοιπον το πρωι, γιατι επρεπε να παμε στην δουλεια μας, πινοντας τον καφε μας συμφωνησαμε οτι καλυτερα ηταν να παμε χωριστα, εργαζομασταν στον ιδιο χωρο, για να μην δωσουμε δικαιωμα και εκτεθουμε, ετσι εγινε και κανονισαμε το απογευμα οταν θα σχολουσε απο την δουλεια να συναντηθουμε, παλι στο σπιτι μου. Ευτυχως που στην εργασια μου λογω χαρακτηρα και μεθοδικοτητας τα παντα πηγαιναν ρολοι, αφου εκανα μια βολτα στο συγκροτημα, ειχα κανα δυο επαφες πολυ συντομες, κατοπιν κλειστηκα στο γραφειο μου και αρχισα να ονειρευομαι την νεα ζωη που ξεκινουσα, επρεπε ομως να διαφυλαξω την υστεροφημια μου, γιαυτο και θα το συζητουσα με τον γρηγορη να υπαρχει εχεμυθεια. Δεν μπορουσα να ασχοληθω με την δουλεια μου , η φαντασια μου καλπαζε, σε πρωτη φαση σκεφθηκα να παω στο MEGA AB, που ηταν κοντα στην δουλεια, να ψωνισω καποια πραγματα για τον γρηγορη, δεν ηθελα να τον επιβαρυνω οικονομικα για τιποτα, πηγα του αγορασα, παντοφλες, ξυριστικα, οδοντοβουρτσα , πετσετες επισης πηρα κατι για να τρωμε, ψωμι του τοστ, τυρι, ζαμπον και αναψυκτικα, ξεκινησα να γυρισω στο σπιτι. Ο γρηγορης υπολογισα οτι θα ερχοταν σε 5-6 ωρες, σκεπτομουν οτι πρεπει να ασχοληθω με τον εαυτο μου, να αρχισω να περιποιουμαι το κορμι μου, επρεπε να ζητησω βοηθεια να μου δειξουν πεντε πραγματα, μεχρι τωρα υπηρχε πολυ ερασιτεχνισμος στην διαδικασια της μεταμορφωσης μου. Σκεφθηκα να ζητησω βοηθεια απο την κα Κικη, ηταν η κυρια που ειχε το καταστημα με τα εσωρουχα, της ειχα εκμυστηρευθει για μενα για το χομπυ μου, τωρα επρεπε να της μιλησω για την εξελιξη με τον γρηγορη. Η ωρα ειχε φτασει ηδη 12 μεσημερι, παρκαρισα εξω απο το μαγαζι της, μολις με ειδε παντα στο γελιο η κα κικη, να φτιαξω καφε με ρωτησε, ναι της ειπα γιατι εχω νεα, τι? μου λεει κατι σοβαρο? ναι αλλα ευχαριστα, πινοντας τον καφε της διηγηθηκα τα χθεσινα με τον γρηγορη, παραλειποντας βεβαια λεπτομερειες απο το σεξ.
    Με ακουσε με πολυ προσοχη και γελωντας μου ειπε, αν εσυ νοιωθεις καλα και δεν ειναι κατι που σε στενοχωρει προχωρα και οπου βγει για οσο καιρο κρατησει. Της εξηγησα οτι με ενδιαφερει πολυ η εχεμυθεια και της εζητησα την βοηθεια της, για να μπορω να μπορω να μεταμορφωνομαι σε γυναικα, χωρις να γινομαι καρικατουρα γυναικας. Μου ειπε οτι δεν ηταν ισως η καταλληλη, αλλα μπορει να ερχεται στο σπιτι, αλλωστε εμενα εκει κοντα και με την γυναικεια της διαισθηση να με βοηθησει, γνωριζε επισης μια αλλη κυρια η οποια εκανε επισκεψεις κατ'οικον για περιποιηση, μαλιστα την πηρε αμεσως τηλεφωνο και κλεισαμε ραντεβου για το επομενο πρωινο, για αποτριχωση, περιποιηση ποδιων, χεριων και ολα τα σχετικα. Εφτασε η ωρα που εκλεινε το μαγαζι για μεσημερι η κα κικη κι εφυγα για το σπιτι μου. Η πρωτη μου κινηση να βγαλω τα ανδρικα, εκανα ενα μπανιο, επλυνα και το επιμαχο σημειο στον ποπο μου και στηθηκα μπροστα στην ντουλαπα διαλεγοντας τι να φορεσω, απο τα λιγα που ειχα, διαλεξα ενα καπρι παντελονι μπλου τζιν, ενα πουκαμισο σατεν λευκο, χωρις να φορεσω σουτιεν απο μεσα, επειδη δεν ειχα στηθος, δεν το ενοιωθα καλα επανω μου ετσι οπως ηταν αδειο ειχα φορεσει μια κιλοτα δαντελενια 3/4 μαυρη και στα ποδια πεδιλα καφε με φελο, εκανα ενα ελαφρυ μακιγιαζ οπως ηξερα, κραγιον , ματια και βεβαια σκουλαρικια, προτιμησα να μην βαλω περουκα, βλεποντας τον εαυτο μου στον καθρεπτη φαινομουν πιο φυσικη και μου αρεσα. Η ωρα ειχε φτασει 4 και μιση υπολογισα οτι ο γρηγορης θα ερχοταν μεταξυ 5 με 6, και αρχισα να τακτοποιω το δωματιο, γιατι εχω αυτη την ιδιοτροπια της ταξης, ειμαι υποχονδρια με την ταξη και την καθαριοτητα, εβαλα επανω στο κρεβατι τις πιζαμες του γρηγορη τις παντοφλες διπλα στο κρεβατι, την στιγμη που πηγαινα στην τουαλετα να βαλω τα υπολοιπα, ξυριστικα και λοιπα, κτυπησε το κουδουνι, μπα λεω μεσα μου νωρις ειναι, αλλα ημουν σιγουρος οτι ηταν αυτος, ανοιξα την κεντρικη απο το θυροτηλεφωνο και περιμενα στην πορτα εχοντας την ανοικτη, ακριβως απεναντι ηταν η πορτα του ασσανσερ, ανοιγοντας η πορτα βγαινει ενας κυριος, δεν ηταν ο γρηγορης, εγω μονο που δεν καταρευσα, ειχα ξεχασει τελειως τον μαστορα που θα εφτιαχνε το τζακι!! με κοιταξε απο πανω μεχρι κατω, μου ειπε:
    ηρθα και το πρωι αλλα δεν ησασταν εδω, μπορουμε σημερα η να ερθω αλλη μερα? σκεφτηκα μεσα μου οτι καλυτερα ειναι να μεινω ψυχραιμος και σοβαρα του ειπα παρακαλω και να με συγχωρεις που μου διεφυγε τελειως, και παραμερισα να μπει, μου λεει αν ξεκινησουμε τωρα γυρω στις 9 θα εχω τελειωσει με τα τουβλα, θα τα αφησουμε να στεγνωσουν και αυριο συνεχιζουμε με την επενδυση, οκ του ειπα εγω και σκεπτομουν οτι σε λιγο θα ερχοταν και ο γρηγορης και ετσι δεν υπηρχε περιπτωση για κατι απροοπτο.
    Ειδε οτι ειχαμε ανεβασει τα υλικα και οτι ειχαμε τραβηξει τα επιπλα στρωνοντας χαρτι στο δαπεδο, βγηκε στη βεραντα και φωναξε καποιον να φερει τα εργαλεια, ειχε και βοηθο. Η ωρα ειχε φτασει 5 και μιση, αυτο με βοηθησε να αποκτησω την αυτοκυριαρχια μου, γιατι πολυ συντομα θα ερχοταν ο γρηγορης και δεν ειχα κανενα φοβο, φροντισα να μην ειμαι συνεχεια στα ποδια τους, για να μην προκαλω, αν και ενοιωθα πολυ φυσιολογικα, αλλα δεν ηξερα το δικο τους μυαλο, σε λιγο χτυπησε το κουδουνι ξανα ευτυχως αυτη την φορα ηταν ο γρηγορης. Τον οδηγησα στην κουζινα που καθισαμε, τον ρωτησα αν εχει φαει? του εφτιαξα τοστ μου ζητησε και ουισκυ, ειχαμε γυρει την πορτα για να μπορουμε να μιλαμε χωρις να ακουγομαστε και πιασαμε την κουβεντα, ετσι σιγα-σιγα περασε η ωρα βγηκα κανα δυο φορες εξω οταν χρειαστηκε να με ρωτησει κατι ο μαστορας, τους κερασα απο ενα ποτηρι ουισκυ και ο αφου ο βοηθος μαζεψε και καθαρισε τον χωρο, ακριβως 9 η ωρα φυγανε, λεγοντας μου οτι αυριο το πρωι γυρω στις 8 θα ειμαστε εδω, αμεσως σκεφτηκα το ραντεβου που ειχα με την κυρια, που την ειχε παρει τηλεφωνο η κα κικη, τον ρωτησα ποση ωρα θα κανεις αυριο? μου εξηγησε τις δουλειες που ειχε να κανει και μου ειπε
    3-4 ωρες, του εξηγησα οτι ειχα μια σημαντικη δουλεια στις 11, δεν ηθελα να χασω την αυριανη περιποιηση, μου υποσχεθηκε οτι θα τελειωσει μεχρι τις 11, αλλα δεν θα το δοκιμασουμε με φωτια και καλυτερα να το αφησουμε να στεγνωσει, αφου χαιρετηθηκαμε εφυγαν. Επεστρεψα στην κρεβατοκαμαρα που ειχε ξαπλωσει ο γρηγορης, καθισα διπλα του, βαζοντας το χερι μου επανω στα γεννητικα του οργανα, του ειπα οτι οι πιζαμες και οι παντοφλες ειναι δικα του, του εξηγησα στο μπανιο εχει ξυριστικα οδοντοβουρτσα και πετσετες, συνεχιζοντας να μαλαζω το πεος του που το ενοιωσα να εχει σκληρυνει, του ξεκουμπωσα το παντελονι βγαζοντας εξω το πεος του, του εδωσα ενα φιλι στο στομα και του ζητησα να παει να κανει ενα ντους. Μεχρι να τελειωσει εβγαλα το παντελονι μου και ξαπλωσα στο κρεβατι πανω απο τα σκεπασματα, γυρισε γυμνος επεσε στο κρεβατι ανασκελα, εγω επεσα επανω του και αρχισαμε να φιλιομαστε στο στομα, οι γλωσσες μας ειχαν κολλησει η μια στην αλλη, μυριζε και ωραια απο την οδοντοπαστα και το απολαμβανα, εβγαλα το πουκαμισο τον καβαλησα στη μεση επανω στα γεννητικα του οργανα, το πεος του ειχε καυλωσει, το ενοιωθα να με σπρωχνει, συνεχισαμε να φιλιομαστε και αυτος με τα χερια του χαιδευε τις θηλες μου που ειχαν σκληρυνει, σε λιγο τις ρουφηξε, πω πω τι απολαυση τι ικανοποιηση , ποσο μου αρεσε, παραμερισα την κιλοτα αφηνοντας την τρυπα μου ελευθερη και καθισα επανω στο πεος του, τι ηταν αυτο? κατι λενε για το μηλο που εδωσε η ευα στον αδαμ, ειμαι σιγουρη οτι εγω εκεινη την στιγμη το ετρωγα, αλλα δεν προλαβα να το ευχαριστηθω, τον αισθανθηκα να με ραντιζει με το ζεστο του σπερμα, μειναμε ετσι κολλημενοι για λιγο αλλα ενοιωσα τα ζουμια να τρεχουν και σηκωθηκα πηγαινοντας στο μπανιο. Γυρισα και παιρνοντας ενα tshirt απο την ντουλαπα, πηγε ο γρηγορης στο μπανιο, οσο ηταν στο μπανιο μπηκα να του δωσω να φορεσει τις πιζαμες, σκεφθηκα οτι πρεπει να του αγορασω και εσωρουχα, αυριο κιολας θα επαιρνα απο την κα κικη!
    Πηγαμε στο σαλονι, ανοιξαμε την τηλεοραση, κατσαμε στον καναπε κολλητα, με ειχε αγκαλιασει με το ενα χερι με το αλλο πηρε τσιγαρο και εγω του το αναψα με τον αναπτηρα, μου ειπε αν υπαρχει φαγητο γιατι πειναει, του ειπα οχι και επειδη ακομα δεν ειχαν τα deliveries, αποφασισαμε να βγουμε εξω, γιατι κι εγω δεν ειχα βαλει τιποτα στο στομα μου. Ντυθηκαμε φυσικα εγω με ανδρικα και πηγαμε στα κοκκινα μηλα που ηταν εκει που σημερα ειναι το parking του metropolitan, γυρνωντας στο σπιτι μου ειπε οτι καλυτερα θα ειναι να κοιμαται στο σπιτι του, μπορει να μενει ολες τις ωρες, εκτος απο τον υπνο! ετσι χωρισαμε, αλλωστε εμενε πολυ κοντα. Κοιμηθηκα πολυ ωραια και ευχαριστημενη που η ημερα με το απροοπτο, του μαστορα, κυλησε ευχαριστα, πολυ μου αρεσε που δυο ανδρες με ειδαν με γυναικεια, σχολιαζοντας το θεμα με τον γρηγορη, πως ημουν? αν φαινομουν γελοιος? μου ειπε οτι ημουν πολυ ομορφη και οτι εχω το καταλληλο σωμα για γυναικα.
    Το επομενο πρωι, πηρα τηλεφωνο στο γραφειο οτι δεν θα παω, ηρθε και ο μαστορας με τον βοηθο, αυτη την φορα φορουσα μια φορμα και αθλητικα παπουτσια και βεβαια χωρις μακιγιαζ, οι ανθρωποι πολυ φιλικοι και εγκαρδιοι, μαλιστα δεχτηκαν τον καφε που τους προσεφερα, αφου με διαβεβαιωσε οτι 11 η ωρα θα εχει τελειωσει ο μαστορας, εγω τακτοποιησα το δωματιο και ζητωντας συγνωμη πηγα στο μαγαζι της κας κικης.
    Μου εφτιαξε καφε και γρηγορα-γρηγορα της ειπα αυτα που εγιναν εχθες, με τον μαστορα, αφου της εζητησα να καθυστερησει λιγο την κυρια που θα ερχοταν στις 11, κι εφυγα. Μπηκα στην τραπεζα που ειναι στην γωνια, πηρα χρηματα για να πληρωσω για το τζακι κι επεστρεψα στο σπιτι, συνεπης ο μαστορας 11 παρα τελειωσε, εμενε τωρα να βαλουμε φωτια να το δοκιμασουμε, θα ξαναερχοταν σε καμμια 10αρια ημερες μου ειπε, τον πληρωσα κι εφυγε. Τακτοποιησα λιγο το σπιτι και πηγα στο μαγαζι της κας κικης, η κυρια δεν ειχε ερθει ακομα, πηρα 2 σλιπ, δυο φανελες και δυο ζευγαρια καλτσες για τον γρηγορη, ειπαμε μερικα με την κα κικη σχετικα και ειπε οτι κλεινοντας το μαγαζι θα ερθει στο σπιτι γιατι το απογευμα θα ηταν κλειστα λογω τεταρτης, της εδωσα το τηλεφωνο της εξηγησα που ακριβως μενω και εκεινη την στιγμη μπηκε η κυρια που ειχαμε το ραντεβου, μας συστησε η κα κικη, η κυρια ευαγγελια μια πολυ συμπαθης, ομορφη και ευχαριστη παρουσια κρατουσε ενα βαλιτσακι στο χερι και φυγαμε για το σπιτι μου.
    Μπηκαμε μεσα, της εζητησα συγνωμη για την ακαταστασια, της εξηγησα τον λογο, την ρωτησα πως γινεται δουλευει στο σαλονι? στην κρεβατοκαμαρα? μου λεει αφου ειδε την κρεβατοκαμαρα, καλυτερα εδω, και μου ζητησε να κανω ενα ντους, γιατι αφου ειπαμε να κανουμε αποτριχωση με κερι, μετα να μην κανω αμεσως μπανιο για να αποφυγω τους ερεθισμους, βγηκα απο το μπανιο φορωντας μια πετσετα γυρω απο το κορμι μου, απο κατω φορουσα μια κιλοτα, ειχε ετοιμασει μια λεκανη με νερο που μου ειχε ζητησει, εβαλε μια καρεκλα μπροστα που μου ζητησε να καθισω, κι εβαλα τα ποδια στην λεκανη, ασχοληθηκε με τα ποδια μου, φτερνες, νυχια , πετσακια, αφου μου σκουπισε τα ποδια με ρωτησε αν θα τα βαψει, της ειπα ναι! εβγαλε ενα τσαντακι με μανο διαλεξε ενα κοκκινο της φωτιας, ρωτησε αν μου αρεσει? λεγοντας αυτο προτιμουν οι γυναικες και αρχισε να μου βαφει τα νυχια, οταν τελειωσε εμεινα εκθαμβος απο το θεαμα, μου αρεσαν πολυ, τελικα ειχα ωραια δακτυλα, θα επρεπε να τα προσεχω και να τα περιποιουμαι, η κυρια ευαγγελια εν τω μεταξυ τακτοποιουσε το βαλιτσακι της, ειχε βγαλει κατι ταινιες φαρδιες και οχι πολυ μακρυες, μου ζητησε να βαλω την πετσετα στο κρεβατι και να ξαπλωσω επανω μπρουμυτα, με ενα σπρευ αλοιψε ενα μερος της πλατης μου, εβαλε την ταινια την ετριψε με το χερι και την τραβηξε, λεγοντας μου δεν εχεις πολλες τριχες, ενα ελαφρυ τσουξιμο στο τραβηγμα και συνεχισε σε αλλο σημειο, μου κατεβασε λιγο την κιλοτα, εκανε κι εκει την ιδια διαδικασια, συνεχισε στα ποδια και μου ζητησε να γυρισω ανασκελα, εκανε τα ιδια και μπροστα, οταν τελειωσε και τα ποδια, εβγαλε ενα σωληναριο με κρεμα εβαλε στις θηλες και με μια σπατουλα πλαστικη, αφαιρεσε την κρεμα με τις λιγες τριχες, εγω ηδη ξυριζομουν αλλα με ξυραφακι, γι αυτο ειχα λιγες τριχες, με ρωτησε για το μπικινι, της ειπα ναι! εβαλε μια πετσετα και τραβηξε λιγο την κιλοτα πιο κατω, με ενα ξυραφακι που ειχε βγαλει απο τα πραγματα της, με ξυρισε κρατωντας με την πετσετα το πουλι μου, ζητησε να ξαναγυρισω μπρουμυτα, εβαλε κρεμα αναμεσα στην σχισμη και καθαρισε με το ξυραφακι, μεχρι κατω την τρυπα μου οπου υπηρχαν τριχες, εγω ηδη ενοιωθα ενα συννεφο δροσιας να με καλυπτει, οταν με κρεμα bepanthol αρχισε να μου κανει επαλειψη στο σωμα και πισω κι εμπρος, τι ομορφα που ενοιωθα? μου ειπε τελειωσαμε, μαζεψε τα πραγματα της, πηγε στο μπανιο να πλυθει προφανως, εγω προλαβα να δω στον καθρεπτη ενα κορμι αψογο θεωρω, εφτιαξα την κιλοτα επανω μου, εριξα ενα tshirt απο επανω, η αισθηση ηταν το κατι αλλο, επεστρεψε, μου ειπε να μην κανω αμεσως μπανιο, αφου ανταλαξαμε τηλεφωνα ειπαμε σε ενα μηνα να ξαναερθει, αφου προηγηθει τηλεφωνο, την πληρωσα κι εφυγε.
    Καθισα λιγο στο κρεβατι χαιδευοντας και θαυμαζοντας το κορμι μου, το δερμα μου ηταν σαν βελουδο, ωσπου χτυπησε το κουδουνι, ηταν η κα κικη, απο σεβασμο εβαλα ενα παντελονι φορμας, και φορεσα τα πεδιλα με το φελο, με βολευαν, ηταν σταθερα στο περπατημα και εδιναν χαρι στην κινηση, τα δακτυλα με τα κατακοκκινα νυχια ηταν θεσπεσια, ανοιξα την πορτα και περιμενα να ανεβει με το ασσανσερ, ερχοταν πρωτη φορα στο σπιτι μου και ενα δωρακι που μου εφερε σε μια τσαντουλα ηταν για εμενα, το ανοιξα, ηταν ενα φανελακι ασπρο με ψιλα τιραντακια και δαντελα στο μπουστο.αφου της εδειξα να καθισει, πηγα στο δωματιο εβγαλα την φορμα, βαζοντας το μπλου τζιν καπρι και απο επανω το φανελακι που μου εφερε, απο τον λαιμο και κατω ημουν μια τελεια γυναικα plus κατι αναμεσα στα ποδια μου, αν βαφομουνα νομιζω οτι δεν θα ειχα προβλημα στον δρομο!!!
    Η κικη, ετσι θα την αποκαλω πια γιατι την νοιωθω φιλεναδα, συμφωνησε οτι εχω ωραιο σωμα και ομορφα χαρακτηριστικα στο προσωπο, με ρωτησε αν εμεινα ευχαριστημενη με την ευαγγελια? και ειπαμε μια μερα που θα ειναι ο συζυγος της στο μαγαζι να παμε να ψωνισουμε, της ζητησα να μου μαθει καποια μυστικα σαν γυναικα του μακιγιαζ, γιατι αυτα που ηξερα εγω, ηταν οτι εμαθα μονη μου βλεποντας την μητερα μου την αδελφη μου και ρωτωντας καποτε την μαιρη το τραβεστι, κοιταξε το ρολοι της, σηκωθηκε, επρεπε ειπε να φυγει, την χαιρετησα αφου φιλιθηκαμε σαν φιλεναδες, την ευχαριστησα για το δωρο και εφυγε.
    Ημουν πολυ χαρουμενη, ειχα καταφερει να εχω ενα ωραιο σωμα που εδειχνε γυναικειο, εκανα μια φιλεναδα που θα με βοηθουσε να μεταμορφωνομαι σωστα και μια αλλη που θα με περιποιειται.
    Τελικα πιστευω, οταν βεβαια, δεν υπαρχουν δεσμευσεις, οικογενειας, γαμου, πιο ευκολα ξεπερνας τις φοβιες και τα ταμπου των αλλων οταν δεν προκαλεις, δεν ηξερα αν θα το ρισκαρω να βγω στον δρομο σαν κοπελα!! που κι αυτο εγινε καποτε, θα το αναφερω σε αλλη αφηγηση μου, αλλα σιγουρα δεν ντρεπομαι να πω οτι ειμαι ομοφυλοφιλος.
    villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 8:10 pm

Αγαπουλες μου, πολλα φιλακια σε ολες, ενα ανοιξιατικο κρυολογημα μου ανετρεψε λιγο το προγραμμα, αλλα τωρα ειμαι καλα να μπορω να συνεχισω την αφηγηση μου.
    Οπως καταλαβαινετε, την εβδομαδα αυτη ζουσα, πολλα και εντονα γεγονοτα, που εκεινη την στιγμη ενοιωσα την αναγκη, αντι να καθομαι και να χαιδευω το κορμι μου, να βγω μια βολτα, αν και μεχρι τοτε δεν με ενοχλουσε να μενω μονη μου στο σπιτι. Ειδα οτι με επαιρνε η ωρα να παω μεχρι το γραφειο μου και μετα με τον γρηγορη να επιστρεφαμε στο σπιτι. Εβαλα μια φορμα και ενα ζευγαρι timberland, πολυ λιγες φορες ειχα εμφανιστει ετσι στον χωρο της δουλειας μου, βγηκα και σε λιγο ημουν στο συγκροτημα, αφου παρκαρα, πηγα προς το τμημα που ηξερα οτι εκεινη την ωρα θα πρεπει να βρισκεται ο γρηγορης και πραγματικα ηταν εκει, σε λιγο θα σχολαγε, ειπαμε οταν θα ηταν ετοιμος να ανεβει στο γραφειο μου και κατευθυνθηκα προς τα εκει, ενοιωσα ανακουφισμεν(η)ος, γιατι την δουλεια μου την ειχα πανω απο ολα, ηταν ενας απο τους λογους που χωρισα με την γυναικα που ειχα παντρευτει πριν καποια χρονια.
    Στον οροφο που ηταν το γραφειο μου ηδη ειχαν αρχισει να αποχωρουν, οταν ανεβηκε ο γρηγορης μετα απο λιγο ημασταν μονοι, του ζητησα να κλεισει την πορτα, τελειωσα με την αναφορα παραγωγης που βρηκα επανω στο γραφειο μου, σηκωθηκα πηγα προς την πλευρα του, του εδωσα ενα φιλι πεταχτο στο μαγουλο του ειπα τι εγινε σημερα, και κατεβαζοντας το κατω της φορμας επιασε τους γλουτους μου, τραβωντας με προς αυτον, ανεβασα γρηγορα το παντελονι μου, λεγοντας του μετα στο σπιτι, και ξεκινησαμε να φυγουμε. Στο αυτοκινητο συμφωνησαμε να παμε να φαμε, πηγαμε σε ενα μαγαζι στην περιοχη του αλιμου, σε μια γωνια οι δυο μας φαγαμε το φαγητο μας, ημουν πια σιγουρη οτι οσοι μας εβλεπαν, σιγουρα θα μας συζητουσαν, αλλα δεν με ενοιαζε καθολου, αλλωστε φροντιζαμε να ειμαστε σοβαροι και να μην προκαλουμε, τελειωσαμε και φυγαμε για το σπιτι, κατι η ωραια διαθεση και των δυο μας κατι το κρασακι που ειχαμε πιει ειχαμε ελευθερωθει!!, αυτη την φορα εβαλα το αυτοκινητο στο κλειστο παρκινγκ που διεθετα, ανεβαινοντας με το ασσανσερ, φιληθηκαμε στο στομα, μπηκαμε στο σπιτι, δεν προλαβα να κλεισω την πορτα, με τραβηξε με γυρισε και με εβαλε να σκυψω σε μια πολυθρονα, μου κατεβασε το κατω της φορμας ελευθερωσε την τρυπα μου κατεβαζοντας την κιλοτα μου, εβαλε το δακτυλο του επανω με το αλλο του χερι ελευθερωσε το πεος του που ειχε καυλωσει και ακουμπωντας το στην τρυπα μου εσπρωξε και μπηκε μεσα μου, αρχισε να με γαμαει, χαιδευοντας τους γλουτους μου, εγω με την αισθηση του φρεσκοξυρισμενου κορμιου μου, την ηδονη και την απολαυση να νοιωθω το πεος του μεσα μου, αισθανομουν πολυ ομορφα, σε λιγο καταλαβα οτι μειωσε την ενταση στην κινηση του και αμεσως μεσα μου κυλησε το ζεστο σπερμα του, ειχε εσπερματισει, τραβηχτηκε σιγα λεγοντας μου, σημερα απο την στιγμη που με ειδε με δυσκολια κρατιοταν και κατευθυνθηκε στο μπανιο.
    Σηκωσα την κιλοτα μου, εβγαλα τα παπουτσια την φορμα, πηγα στην κρεβατοκαμαρα. πηρα ενα ζευγαρι απο τα εσωρουχα που ειχα αγορασει το πρωι για τον γρηγορη και τα πηγα στο μπανιο, ειχε βγει απο την μπανιερα και σκουπιζοταν, καθισα στο καπακι της λεκανης δινοντας του τα εσωρουχα και κοιτουσα το σωμα του, η ματια μου επεσε στο πεος του που κρεμοταν μπροστα του, απλωσα το χερι μου, το επιασα, ηρθε πιο κοντα μου, ηταν στο υψος του κεφαλιου μου, εσκυψα λιγο και το εβαλα στο στομα μου, αρχισα να το ρουφαω κι ενοιωσα να φουσκωνει, τον κοιταξα στα ματια, τραβηχτηκε, μου λεει μετα στο κρεβατι, πηρε τα εσωρουχα και βγηκε, εκανα ενα ντους, επλυνα την τρυπα μου, εριξα την πετσετα επανω μου και κατευθυνθηκα στην κρεβατοκαμαρα. Ηταν ξαπλωμενος στο κρεβατι, φορεσα μια ασπρη κιλοτα, ερριξα ενα tshirt απο πανω, σκεφθηκα οτι πρεπει να αγορασω κατι πιο γυναικειο για την περισταση, θα ρωτουσα την κικη. Ο γρηγορης, ειπε βαλε και κραγιον σου παει, ξαπλωσα κι εγω διπλα του με αγκαλιασε εγω τον χαιδευα, λεγοντας διαφορα, που ευτυχως στα περισσοτερα συμφωνουσαμε, αυτο ηταν καλο σημαδι. Πολυ γρηγορα ο γρηγορης κοιμηθηκε, του εριξα ενα σκεπασμα και πηγα στο σαλονι να κανω ενα συμμαζεμα, απο το πρωι που εφυγε ο μαστορας για το τζακι δεν ειχα συμμαζεψει. Αφου καθαρισα, τακτοποιησα τα πραγματα, περασε η ωρα! σηκωθηκε και ο γρηγορης, φτιαξαμε καφε, ευτυχως ειχαμε φαει, κατσαμε να δουμε τηλεοραση, αγκαλια στον καναπε!, ετσι περασε η ωρα συζητωντας, εφτασε η ωρα 11 παρα και ετοιμαστηκε να παει στο σπιτι του. Φιληθηκαμε στην πορτα κι εφυγε, σε λιγο κι εγω επεσα για υπνο που πολυ γρηγορα με πηρε, τα γεγονοτα και η ενταση της ημερας με ειχαν κουρασει.
    Τα επομενα 10 χρονια και κατι, για εμενα ηταν, αυτο που λεμε, ολοι μας, συγκλονιστικα, χαραγμενα ανεξιτηλα μεσα μου, ισως γι'αυτο δεν ειναι ευκολο να κανω κατι τωρα μετα απο 5 χρονια, οσους γνωρισα, οχι πολλους βεβαια, αξιολογοι ανθρωποι, αλλα δεν ειναι σαν τον γρηγορη.
    Υπηρξαν γεγονοτα στον εργασιακο μου χωρο και ειχα τον γρηγορη διπλα μου.
    Ο γρηγορης με απετρεψε απο ενεργειες ανεπιστρεπτες, ,με τον γρηγορη εζησα το ονειρο, που πολλες φιλεναδες απο εδω θα ηθελαν να ζησουν.
    Στις επομενες αφηγησεις μου θα αναφερθω, πως με την βοηθεια της κικης, εμαθα να ψωνιζω ρουχα παπουτσια, που για ολες μας φαινεται ευκολο, και το σημαντικοτερο τα απαραιτητα για μακιγιαζ που με μεταμορφωναν στο τελειο θηλυκο. Θα διηγηθω ταξιδια μας, στο εξωτερικο, που πηρα το ρισκο και βγηκα στο δρομο ντυμεν(ο)η γυναικα, το ιντερνετ που ηρθε στην ζωη ολων μας και βοηθησε στην επαφη, επικοινωνια με κοπελλες σαν εμας και πως εκανα 3-4 φιλες, στην γερμανια, ολλανδια και βελγιο, επισης για την μαλτα, που θεωρω το ιδανικοτερο κρατος που μπορεις να απελευθερωθεις, χωρις να εχεις την νευρικοτητα, το αγχος, που μπορεις ακομα και να διασκεδασεις χωρις να σκεφτεσαι, τι λενε οι διπλα σου για σενα.
    villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Δευ Απρ 11, 2011 3:08 pm

Αγαπουλες μου γεια σας, νομιζατε οτι σας ξεχασα? λαθος! αν παλι νομιζατε οτι θα γλυτωνατε απο εμενα, παλι λαθος!!
    Απλα, οπως σας ειχα πει, μια ανοιξιατικη γριπουλα με ταλαιπωρησε λιγο, τωρα ειμαι καλα!!! εβαλα και σε ταξη τις αναμνησεις μου, ωστε να μην σας ταλαιπωρω κι εσας με πολυλογιες.
    Οπως σας ειπα λοιπον, με τον γρηγορη, ξεκινησε μια σχεση, που για εμενα πιο πολυ ενδιεφερε το οτι θα μπορουσα παρουσια καποιου αλλου, να μεταμφιεζομαι και να λειτουργω σαν γυναικα, το σεξ που δεν σας κρυβω, μου αρεσε!!! ηταν ομως η ανταμοιβη, σε αυτον που ανεχοταν να με βλεπει οπως εγω ηθελα!
    Επειδη μεχρι τοτε, το ντυσιμο, ηταν ερασιτεχνικο κι εχοντας συγκεντρωσει αρκετα σε ρουχα και αλλα αξεσσουαρ κι ακομα πιο πολλα παπουτσια, τωρα επρεπε και το ηθελα, γι'αυτο ζητησα την βοηθεια της κικης, να βρω τον τυπο μου και αναλογες να ειναι και οι αγορες που θα εκανα στο εξης, π.χ. του γρηγορη του αρεσαν και ηθελε να φοραω μαυρα εσωρουχα, οπως καταλαβαινετε, μονο μαυρα εσωρουχα αγοραζα, εκτος ελαχιστων περιστασεων που θα επρεπε να εχω και αλλου χρωματος, ολα αυτα τα συζητουσα με την κικη, η οποια εγινε μια πολυ καλη φιλεναδα και παντα με συμβουλευε. Μαζι πηγαιναμε για ψωνια, οταν ειχε δυνατοτητα, να λειψει απο το μαγαζι της, θυμαμαι οταν πηγαμε στον αναγνωστοπουλο με τις περουκες, στην λεωφορο βουλιαγμενης, μειναμε εκει πανω απο 4 ωρες μεχρι να βρω αυτην που θα ταιριαζει σε μενα, παρ'ολο που ειχα ηδη 3 περουκες, απεδειχθη οτι ειχα κανει λαθος αγορα, παλι καλα που μπορεσα να τις δωσω στο μαγαζι που προανεφερα, να μου τις φτιαξουν στα μετρα μου να τις βαψουν και να τις κτενισουν, ηταν και ακριβες γιατι ηταν με φυσικη τριχα, θα ηταν κριμα να αχρηστευτουν. Εδω θα σας πω οτι η περουκα γενικα ηταν κατι που με εκνευριζε, ενοιωθα κατι ξενο επανω μου, οποτε ειχα την ευκαιρια και βεβαια σχεδον παντα μεσα στο σπιτι τις απεφευγα, μου εγινε απαραιτητη οταν αρχιζα να βγαινω εξω. Φροντιζα πλεον να παιρνω ρουχα που θα τα χρησιμοποιουσα και οχι απλα να τα εχω, το ιδιο εκανα και με τα παπουτσια.
    Παρ'ολο που ηξερα οτι δεν θα εβγαινα στον δρομο, εντουτοις ψωνιζα με τον σκοπο αυτο και οπως απεδειχθη ηταν πολυ σοφο, γιατι οταν καποτε πηρα την μεγαλη αποφαση, δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα, φανταζεστε να περπατω στον δρομο με ψιλοτακουνα, οπως και να το κανουμε γινομαστε μονοκοματοι και δειχνουμε σαν ξυλοποδαροι, ενω ενα χαμηλο παπουτσι λυνει αυτο το προβλημα.
    Ενα αλλο θεμα ηταν η τεχνικη του μακιγιαζ, οι περισσοτεροι δεν γνωριζουμε βασικα πραγματα και καταληγουμε οχι λιγες φορες να γινομαστε σαν κλοουν , στην καλυτερη περιπτωση drag gueen,
    ε!! ξεφευγει τελειως νομιζω απο τα δεδομενα μας, αυτο εμαθα κι εγω, εστω και μεσα στο σπιτι, να δειχνω φυσικη, να μην γινομαι καρικατουρα γυναικας και να μην προκαλω το γελιο του αλλου.
    Εκτος απο την κικη και ο γρηγορης με ανεχοταν και εξεφραζε αποψη για την εμφανιση μου. Θυμαμαι την πρωτη φορα που βγηκα στο δρομο, σε καποιο ταξειδι μας στην γερμανια στο μοναχο, εγω με πολυ αγχος και μια αδικαιολογητη νευρικοτητα, ο γρηγορης να με ακολουθει με την φωτογραφικη μηχανη και να με βγαζει συνεχεια φωτογραφιες.
    villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Δευ Απρ 11, 2011 3:11 pm

Στην προσπαθεια μου να κατεβασω φωτο, διεκοψα λιγο αποτομα την αφηγηση μου, συγνωμη κουκλιτσες μου.
    villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Δευ Απρ 11, 2011 3:24 pm

Τελικα, καταφερα να αντικαταστησω την φωτο του profil μου, ειναι απο καποιο απο τα ταξειδια μου στην γερμανια. Αν μπορει καποιος να με βοηθησει, πως μπορω να κατεβασω φωτο? ας στειλει μηνυμα, ευχαριστω.

ntinacd65

Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2010

Δημοσίευση  ntinacd65 Την / Το Παρ Απρ 15, 2011 10:14 pm

[quote="villy"]Τελικα, καταφερα να αντικαταστησω την φωτο του profil μου, ειναι απο καποιο απο τα ταξειδια μου στην γερμανια. Αν μπορει καποιος να με βοηθησει, πως μπορω να κατεβασω φωτο? ας στειλει μηνυμα, ευχαριστω. [/quot

ενοτητα ''πως βλεπετε το φορουμ'' στην ''δημοσιευση φωτογραφιων'' απο την nicole Idea
    villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Σαβ Απρ 16, 2011 2:59 pm

[img][/img]
    villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Σαβ Απρ 16, 2011 3:02 pm

Forum Code
    villy

Δημοσίευση  villy Την / Το Σαβ Απρ 16, 2011 3:04 pm

Δεν τα καταφερα!! δεν ξερω γιατι? κριμα.

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 21, 2017 12:36 pm