Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

Ο ανιψιός της γυναίκας μου...ένας έρωτας απρόσμενος...απρόβλεπτος...απίθανος...

Μοιραστείτε

I love cross dressers

Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011
    Τόπος : Μύκονος

Ο ανιψιός της γυναίκας μου...ένας έρωτας απρόσμενος...απρόβλεπτος...απίθανος...

Δημοσίευση  I love cross dressers Την / Το Τετ Απρ 06, 2011 11:55 am

Κορίτσια και αγόρια καλησπέρα και από 'μένα.

Είμαι ο Νίκος ένας σαραντάρης+ παντρεμένος με παιδιά και σίγουρα δεδομένη την έξωθεν καλή μαρτυρία ως προς τις επιλογές μου, οικογενειακές, κοινωνικές κλπ... σε σχέση με τα ισχύοντα πρότυπα της ελληνικής κοινωνίας.
    Θέλω επίσης να αναφέρω (κάνοντας έναν μικρό πρόλογο που θα καταλάβετε λίγο πιο κάτω τον λόγο) ότι έζησα σε περίοδο καλοκαιρινών διακοπών και μόνιμα πλέον σε ένα χώρο και σε έναν τόπο, που θεωρητικά τουλάχιστον είναι ένα κλικ πιο μπροστά στο θέμα των ανθρωπίνων σχέσεων και την αποδοχή των ιδιαιτεροτήτων, στη Μύκονο.
    Διαβάζοντας τις αναρτήσεις σας στο φόρουμ, μου γεννήθηκε η επιθυμία να μοιραστώ μαζί σας κάτι που μέχρι τώρα αυτούσιο το γνωρίζουν εγώ και ο εαυτός μου.

Καλοκαίρι στο νησί, στο φούλ της σεζόν και έρχεται στο σπίτι μας για φιλοξενία ο ανιψιός της γυναίκας μου ετών δεκάξι.
    Ένα λαμπερό χαρούμενο και όμορφο αγόρι που είναι τόσο έμφυτα ευγενής μέχρι παρεξήγησης.
    Τα παιδιά μου είναι μικρά, η θεία του ξενέρωτη οπότε πέρα
    από τις ατέλειωτες ώρες στην παραλία κάποια στιγμή του λέω να αφήσει το Ίντερνετ και να έρθει μαζί μου για βόλτα στην χώρα.
    Παρά τα διπλάσια χρόνια και βάλε που μας χωρίζουν ο μικρός είναι πολύ καλός στην παρέα και καθόλου ενοχλητικός όταν αργάμισή συναντώ μια φίλη και πάμε να τις δείξω την συλλογή μου από κοχύλια που θα μάζευα εκείνη την ώρα σε κάποια κοντινή παραλία.
    Γυρίσαμε σπίτι ξημέρωμα και χωρίς να πούμε τίποτε σχετικό στον δρόμο πέρα από ένα αστείο που είπε για τον θείο του τον μπήχτη...
    Μετά από μέρες και αφού έχουν προηγηθεί και άλλες κοινές έξοδοι μας στην χώρα αλλά και στο super και στον cavo η γυναίκα μου με ρωτά εάν θα μπορούσε να πάει με κάποιες φίλες μας και τα παιδιά σε ένα διπλανό νησί για βόλτα και διακοπές μέσα στις διακοπές. Δεν έφερα αντίρρηση όμως το ότι θα ήμουν μόνος τυπικά αλλά όχι ουσιαστικά ( η παρουσία του φιλοξενούμενου μας στο σπίτι) με χάλαγε.
    "Και άλλωστε μου λέει" θα έχεις τον μικρό να σου μαγειρέψει εάν θες κάτι ιδιαίτερο και παράλληλα θα μπορεί να σου κάνει παρέα...
    Κάποια στιγμή και ενώ κατά την διάρκεια της σεζόν σχεδόν ποτέ δεν γυρίζω απόγευμα σπίτι γυρίζω ουσιαστικά ψάχνοντας για ένα στικάκι USB που έχω σε κάποια τσέπη μου.
    Μπαίνοντας από την μπαλκονόπορτα και όχι από την κεντρική είσοδο βρίσκω τον ανιψιό στο δωμάτιο μας να κάνει μια μικρή "τακτοποίηση" στο συρτάρι της θείας του με τα εσώρουχα της...ωραία εσώρουχα έχει η θεία μου λέει κοκκινίζοντας...ωραία είναι του λέω αλλά τα έχει για την δουλειά της και για τις βόλτες, όταν έρχεται στο κρεβάτι μας φορά της βαμβακερές κυλόττες της γιαγιάς μου...κρίμα μου λέει γιατί έχει πολύ ωραία κομμάτια που μπήκα στον πειρασμό και φόρεσα μερικά...κάγκελο ο Νικολάκης...έμεινα για λίγο με ανοιχτό το στόμα από την εκτροπή της κουβέντας αλλά και μέσα στο μποξεράκι μου ο μικρός νικολάκης είχε γίνει κάγκελο...
    Στο πνεύμα της άτυπης κόντρας...μιας και ο μικρός νοιώθω ότι με δουλεύει κάνω ρελάνς λέγοντας ότι θα ήθελα να τα έβλεπα και εγώ επάνω του...και εκείνος κάνοντας ένα βήμα παραπάνω με ρωτά εάν θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει και άλλα αξεσουάρ της θείας του να μαγειρέψει και όταν γυρίσω το βράδυ να μου κάνει μια παράσταση της καλής συζύγου-νοικοκυράς-ερωμένης.
    Γελώντας του λέω OK εάν το αντέχεις...(ουσιαστικά μην εννοώντας τίποτα απλά να τον ψαρώσω λίγο μια και οι κινήσεις και τα λόγια του με είχαν αφήσει άναυδο)
    Το βράδυ γύρισα σπίτι και ανοίγοντας την πόρτα μια πολύ όμορφη μυρωδιά από την κουζίνα είχε πλημμυρίσει το σπίτι...παράλληλα μια αέρινη οπτασία πέρασε μπροστά μου κάνοντας την καρδιά μου αλλά και τον πούτσο μου να σκιρτήσουν τρελά...Την πρώτη φορά που τον αντίκρισα ντυμένο τον ερωτεύτηκα με την καρδιά, με την ψυχή αλλά και με το σώμα...
    Παρότι καθόλη την διάρκεια της μέχρι τότε ζωής μου είχα έρθει και φιλικά και επαγγελματικά αλλά και κοινωνικά σε επαφή με πολλούς ομοφυλόφιλους, δεν μου είχε περάσει ποτέ από το μυαλό ότι θα μπορούσα να γουστάρω...έναν άντρα...
    Για τις τράνς δε, έχοντας τις συνδυάσει ( όπως και οι περισσότεροι έλληνες στην ηλικία μου ) άρρηκτα με την πορνεία, αλλά και με συμπεριφορές τουλάχιστον "ιδιόμορφες" , λειτουργούσε αποτρεπτικά για μένα οποιαδήποτε εικόνα ενός άντρα με γυναικείο ντύσιμο αλλά και συμπεριφορά...και πέρα από καμία μπουρδελότσαρκα στην Συγγρού για χαβαλέ με παρέα δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αξιοσημείωτο...

Και έχω μπροστά μου ένα πλάσμα απίστευτο...ένα αέρινο κορμί που από πανέμορφο αγόρι με μικρή ( πιστεύω ) προσπάθεια έχει μεταμορφωθεί σε ένα μοναδικό, τρελά ποθητό και απίστευτα ερωτικό κορίτσι (τουλάχιστον στα ματιά μου) και χρησιμοποιώντας μια έκφραση της εποχής έχω πάθει πολιτισμικό σοκ...με τον ανιψιό μου, με τον εαυτό μου, με τα θέλω μου, με τα πιστεύω μου, με τα γενετήσια ένστικτα μου...

*η μπαταρία του κινητού τελειώνει, τα φώτα του νησιού άρχισαν να φαίνονται στον ορίζοντα και θα αφήσω την ιστορία για το επόμενο ταξίδι μου...
    Από το iPhone μου
    villy

Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
    Τόπος : αθηνα και μεσσηνια

Απ: Ο ανιψιός της γυναίκας μου...ένας έρωτας απρόσμενος...απρόβλεπτος...απίθανος...

Δημοσίευση  villy Την / Το Πεμ Απρ 07, 2011 5:37 pm

Νικο μου, σε καταλαβαινω, οπως και αλλες κοπελες, νομιζω απο εδω μεσα, εζησα κι εγω την ιδια φαση στην ζωη μου, αλλα απο την αλλη πλευρα . Να ζησω τον ερωτα, οχι το σεξ, με εναν ανθρωπο του ιδιου φυλου, που μεχρι τοτε πιστευα οτι η επαφη που θα ειχα με τον οποιονδηποτε θα ηταν μονο για το σεξ.
    Σου ευχομαι να ζησεις οτι ωραιο σου προσφερεται και να το απολαυσεις, χωρις πονο και αναστολες.
    Εσυ θα κρινεις!!!! Φιλακια Villy
    Elena_cross

Αριθμός μηνυμάτων : 14
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2011
    Τόπος : Αθήνα

Απ: Ο ανιψιός της γυναίκας μου...ένας έρωτας απρόσμενος...απρόβλεπτος...απίθανος...

Δημοσίευση  Elena_cross Την / Το Κυρ Μαρ 04, 2012 5:22 pm

Πολύ όμορφη ιστορία! ... Ένα παρόμοιο σοκ κατά κάποιο τρόπο βιώνω αυτό τον καιρό κι εγώ από την άλλη πλευρά φυσικά

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 21, 2017 12:34 pm