Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

Η αρχή

Share

Melina

Αριθμός μηνυμάτων: 7
    Ημερομηνία εγγραφής: 04/02/2010

Η αρχή

Δημοσίευση  Melina στό Πεμ Feb 04, 2010 9:41 am

Η παρακατω ιστορια ειναι πραγματικη και ξεκινησε οταν ημουν 11 χρονων περιπου. Ο ξαδερφος μου ο Χρηστος (15 χρονων τοτε) παιδι χωρισμενων γονιων ειχε ερθει στα Ιωαννινα να μεινει με την γιαγια μου. Ηταν ενα απο τα αγαπημενα μου ξαδερφια. Ενα πρωι λοιπον, που ελειπαν οι γονεισ μου, η αδερφη μου με ειχε ντυσει κοριτσι για να παιξουμε, χτυπαει το κουδουνι και εμφανιζεται ο Χρηστος. Εγω ντρεπομουν να βγω απο το δωματιο μου. Αφου με επεισαν βγηκα και πηγα καθισα με τον Χρηστο και την αδερφη μου. Ο χρηστος εβγαλε απο το σακιδιο τοθ ενα πορνοπεριοδικο κομικς και αρχησε να μασ δειχνει διαφορες στασεις, πιπες κλπ. Αφου τελειωσε το περοδικο αρχισε να με χαιδευει στα βυζια μου και στο πουλακι μου. Με ειχε καυλωσει απιστευα. Η αδερφη μου καθονταν σε μια πολυθρονα και μας κοιταζε χαιδευοντας και αυτη το εφηβικο της σωμα. Αφου με χαιδεψε ο χρηστος εβαλε τα χερια μου πανω στον σκληρο του πουτσο. Εγω αμεσως του κατεβασα την φορμα και πεταχτηκε μπροστα μου ενας τεραστιος χοντρος πουτσος. Ο Χρηστος μου ειπε να τον παρω στον στομα μου. Διστακτικος στην αρχη αρχισα να τον γλυφω γυρω γυρω και μετα ανεβηκα προς το πουτσοκεφαλο του και αρχισα τον παιρνω λιγο λιγο στο στομα. Εν ολιγης αρχισε ενα τρελο τσιμπουκωμα. Ενω εγω τσιμπουκωνα τον Χρηστο η αδερφη μου ειχε βαλει το δακτυλο τησ στην τρυπουλα μου και το επαιζε. Εκεινη την στιγμη μια νεα αισθηση διαπερασε το κορμι μου. Ηταν μια απιστευη ηδονη που εκανε το κορμι μου μνα τρεμει. Λιγο πριν χυσει ο Χρηστος τραβηχτηκε και με εχυσε στα μουτρα. Θυμαμαι το καυτο σπερμα του να κυλαει στο προσωπο μου και εγω να προσπαθω με την γλωσσα μου να το δοκιμασω. Ειχε πολυ ωραια γευση, αλμυρη! Μετα με γυρισε αναποδα και αρχισε να μου γλυφει την τρυπουλα μου. Εγω βογκουσα απο ευχαριστηση. Αφου μου την εγλυψε για κανα 5λεπτο αρχισε να τριβει την πουτσα του πανω της. Δυστυχως την πρωτη φορα δεν χοραγε ο χοντρος πουτσος του. Απο εκεινη την ημερα 3 φορες την εβδομαδα και για ενα χρονο περιπου δεχομουν επισκεψη απο τον Χρηστο, ο οποιος ειχε πει στην αδερφη μου να με εκπαιδευσει καταληλα. Μετα απο ενα μηνα τον πηρα τον πουτσο του μεσα μου. Αυτό λοιπον είναι το κρυφο μου παθος να βγαζω από μεσα μου οση θηλυκοτητα μπορω.Μελινα.

Pink_Butterfly

Αριθμός μηνυμάτων: 5
    Ημερομηνία εγγραφής: 02/05/2010
    Τόπος: Αθήνα

Απ: Η αρχή

Δημοσίευση  Pink_Butterfly στό Δευ Μαϊος 03, 2010 8:35 am

Πραγματικά μοναδική εμπερία Μελίνα. Αυτό σημαίνει οτι έχεις τις καλύτερες σχέσεις με την αδερφή σου κ νιώθεις όμορφα που έχεις κάποιον δικό σου να μοιράζεσαι την θηλυκότητα σου!!! Πολύ σε χαίρομαι.

switchslave

Αριθμός μηνυμάτων: 1
    Ημερομηνία εγγραφής: 09/05/2010
    Τόπος: Αθηνα

Και οι δικια μου απλη ιστορία

Δημοσίευση  switchslave στό Δευ Μαϊος 10, 2010 8:55 pm

Δεν εχω ξαναγραψει σε φορουμ ,ειναι η πρωτη φορα
    Ειμαι γυρω στα 37 και τα τελευταια 10 χρονια εχω βαλει το crossdressing στην καθημερινη μου ζωη. Η σύζυγος γνωρίζει και αυτο ειναι καλο, μονο που μερικες φορες το παρακάνω.
    Η πρωτη γνωριμια με το crossdressing εγινε γυρω στα 12 , οι γονεις μου ειχαν φύγει εξοχικό και οι αδερφη μου (μεγαλυτερη κατα 4 χρονια) ειχε παει βολτα ,οποτε ειχα την ευτυχία να ψαχουλέψω την ντουλαπα με τα εσωρουχα ,βρηκα λοιπον ενα καλτζον και κατι που εμοιαζε με ζαρτιερες ,με το που τα φορεσα εγινε η βαπτιση! Η απαλοτητα και το πως ενιωθα τη ζαρτιέρα να μου χαϊδεύει τα μπουτια ηταν το κατι μοναδικό.

Επισης αυτο έδενε με την φαντασιωση που ειχα να βαζω τον ευατο μου στις ηρωιδες διαφορων ταινιων που ταλαιπωρούνταν, τις βασανιζαν ,τις ειχαν δεμενες ,τις τυραννούσαν, δυστυχως ταυτιζόμουν με τις ηρωίδες αυτες απο πολυ μικρο παιδι,και γνωριζα οτι ηταν κατι παραξενο που μαλλον επρεπε να κραταω κρυφό.

Οποτε μετα φανταζομουν το εαυτο μου με τις ζαρτιερες ,χοιροποδαρα δεμενη, ετοιμη για βασανιστήρια.

Αυτα για αρχη πιστευω να σας γνωρισω απο κοντα.

Switchslave

natasacd

Αριθμός μηνυμάτων: 19
    Ημερομηνία εγγραφής: 30/11/2010
    Τόπος: αθηνα

Δημοσίευση  natasacd στό Τετ Dec 01, 2010 3:28 am

Σε μικρη ηλικια η μητερα μου στις αποκριες με εντυνε κοριτσακι. Δεν ξερω, αλλα η αισθηση των γυναικειων ρουχων πανω στο σωμα μου μου δημιουργουσε ενα παραξενο συναισθημα, Οποτε μπορουσα και ημουν μονος στο σπιτι, φορουσα τα εσωρουχα της αδελφης μου και πολλες φορες και τα ρουχα της, Η αδελφη μου ειναι 2 χρονια μεγαλυτερη απο εμενα. Καποτε οταν ημουν 12 ετων ενα καλοκαιρι ελειπαν ολοι απο το σπιτι και εγω αρχισα να ντυνομαι με τα ρουχα της αδελφης μου. Πανω στην εξαψη μου και τον μεγαλο ερεθισμο που ειχα, δεν καταλαβα πως μπηκε στο σπιτι το παιδι ενος γειτονα που ηταν τοτε 16 ετων, Μολις τον ειδα ξαφνηκα κοπηκαν τα ποδια μου. Αυτος μου χαμογελασε, ηρθε κοντα μου και αρχισε να με χαιδευει. Πηρε το χερι μου και το οδηγησε στο παντελονι του και με εβαλε να του χαιδευω τον πουτσο του πανω απο το υφασμα. ενα ριγος διαπερασε το κορμι μου. Πρωτη φορα χαιδευα ξενο αντρικο πουτσο εκτος απο τον δικο μου.Ξαφνικα κατεβασε το παντελονι του και το σλιπακι του και τοτε ειδα αυτο το πραγμα που χαιδευα προηγουμενως. Εναν τεραστιο και χοντρο πουτσο.
    Χωρις να πει τιποτα καθησε στο κρεβατι, με αναγκασε να γονατισω μπροστα του και μου εβαλε τον πουτσο του στο στομα. Εγω στην αρχη φοβηθηκα, αλλα μετα απο λιγο αρχισα να του γλυφω το πουτσοκεφαλο και σ
    ιγα σιγα να τον βαζω μεσα στο στομα μου.Αυτος μου επιανε το κεφαλι και το κουναγε πανω στον πουτσο του. Μετα απο μερικα κουνηματα ενοιωσα ξαφνηκα ενα αλμυρο υγρο να γεμιζει το στομα μου. Το αφισα να κυλισει στα χειλια μου και γεμισε το προσωπο μου με τα χυσια του.
    Μετα με ξαπλωσε στο κρεβατι και αρχισε να με φιλαει στον λαιμο και να μου χαιδευει τα μπουτια.Εγω σε εκεινη την ηλικια ημουν ακομα ατριχος και επειδη ημοθν καπως στρουμπουλος , ειχα και ενα βυζακι που ηταν σαν ενοσ 14χρονου κοριτσιου.
    Αυτος λοιπον με ξεγυμνωσε και ενοιωθα την γλωσσα του να με γλυφει παντου και να μου δαγκωνει τις ρογουλες μου.
    Με γυρισε μπρουμητα, μου κατεβασε το κυλοτακι που φορουσα και μου εγλυφε την τρυπουλα μου, αφου την σαλιωσε καλα εβαλε μεσα ενα δακτυλο και σκαλιζε το κωλαρακι μου.
    Εγω ειχα ερεθιστει και το μικρο μου πουλακι ηταν ετοιμο να εκραγει.Ξαφνικκα με επιασε απο τους γοφους και προσπαθησε να χωσει μμεσα μου τον καβλωμενο πουτσο του. Ηταν αδυνατο, παρολο που θα το ηθελα πολυ, εκεινη την ημερα δεν μπορεσε να τον βαλει μεσα μου.Απλως μετα απο λιγο τριψιμο πανω στην κολοτρυπιδα μου , ενοιωσα το καυτο του χυσι να μου καιει τον κωλο.
    Απο τοτε , οποτε εβλεπε να φευγουν οι δικοι μου απο το σπιτι και να ειναι το πεδιο ελευθερο, ερχονταν και με εβαζε να ντυνομαι με τα ρουχα της αδελφης μου και με εβαζε να του τον περνω στο στομα. Το πρωτο διαστημα εχυνε και στον κωλο ου κανοντας πινελο.
    Μετα απο καμποσες φορες , εφερε ενα σωληναριο βαζελινη και αφου μου αλοιψε καλα την τρυπουλα μου και εβαλε και με το δαχτυλο του μεσα μου, ενοιωσα για πρωτη φορα την αισθηση του πουτσου . Η αισθηση αυτη ηταν ακομα μεγαλυτερη γιατι επαιζα τον ρολο της γυναικας και με ερεθιζε ακομα περισσοτερο. Πολλλες φορες τελειωνα χωρις καν να ακουμπισω τον πουτσο μου.
    Αυτο συνεχιζονταν για 3 χρονια και εγω απολαμβανα τον ρολο της γυναικας που ικανοποιουσε εναν αντρα.
    Αυτη την ικανοποιηση την νοιωθω μεχρι σημερα

vaso45

Αριθμός μηνυμάτων: 22
    Ημερομηνία εγγραφής: 26/11/2010
    Τόπος: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση  vaso45 στό Τετ Dec 01, 2010 7:38 am

INE SKETO TRELA H DIMOSIEUSI SOU .
    KAPOS ETSI PISTEBO OTI OLES MAS ANAKALIRSAME TA THELO MAS. KAI TA SINEXIZOUUME ME KAPIS PARALAGES. AMETANOITA
    KE OSO MPOROUME METAXI MAS ELEUTHERA - APELEFTEROMENA.

litsacicd

Αριθμός μηνυμάτων: 3
    Ημερομηνία εγγραφής: 17/01/2011
    Τόπος: αθηνα

η αρχη

Δημοσίευση  litsacicd στό Τρι Jan 18, 2011 7:42 pm

Λοιπον γεια σας και απο μενα! ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα το σαιτ σας!
    Ειμαι η Λιτσα ειμαι 44 χρονων και ξεκινησα το crossdressing σιγα σιγα καπου στα 16 και βεβαια στα κρυφα στην αρχη...αργοτερα στα 20 εβρισκα ευκαιριες και εμενα αρκετα μονη στο σπιτι και ειχα ευκαιριες ολοημερης μεταμορφωσης και περνοντας τα χρονια καπου στα 30 μου αποφασισα να βγω απ το καβουκι μου!
    Αγορασα πολλα πραγματακια και ενα βραδυ εβαλα ολη την καλη μου διαθεση και βγηκα ντυμενη εξω!
    Καλα δεν λεμε για το συναισθημα...αλλο πραγμα και η αδρεναλινη στο επακρο!!
    Και βεβαια απο εκει και περα εγινε μονιμη η επιθυμια του να ντυνομαι!!
    Πεταξα οτι αντρικο εσωρουχο ειχα για να μην εχω πισογυρισματα και ολεον μετα την δουλεια η επομενη μου κινηση ειναι να φορεσω τα αγαπημενα μου ρουχα και να κυκλοφορω κανονικα σαν γυναικα στις υπολοιπες μου υποχρεωσεις!
    Πηγαινω παντου οπου θα πηγαινε καποιος σε μπαρακια ταβερνακια κλπ κλπ
    Και βεβαια εχω συναψει και σχεσεις με αντρες αλλοτε μακροχρονιες και αλλοτε συντομες!!
    Αυτα τα ολιγα για μενα...
    Σας αγαπω ολες!!

nikolkim_30

Αριθμός μηνυμάτων: 4
    Ημερομηνία εγγραφής: 15/06/2011
    Τόπος: athina

Δημοσίευση  nikolkim_30 στό Πεμ Jun 16, 2011 1:44 am

καλησπερα και απο μενα ειμαι κανουργια κ απειρη στον χορο προχθες εκανα το πρωτο βημα φορεσα ενα στρινκ και πηγα στον φιλο μου ενα παιδι που βλεπομαστε που και που και καναμε στοματικο ερωτα ενοιωσα την αναγκη να με κανει δικια του και του στηθηκα κανονικα στα 4 εβαλε ισα ισα το κεφαλι του μεσα και αρχισε να με χυνει. ηταν τελειο δνε ξερω ομως τι να κανω φοβαμαι

ΚΛΑΙΡΗ

Ημερομηνία εγγραφής: 02/10/2011

Δημοσίευση  ΚΛΑΙΡΗ στό Κυρ Oct 02, 2011 5:26 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ .ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΚΙ ΕΓΩ .
    Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ . ΣΧΕΔΟΝ 10 ΧΡΟΝΩΝ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΜΟΥ .ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΣΑΚΩΣΕΚΑΙ ΕΦΑΓΑ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΥΡΗΓΜΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ. ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΑΝΤΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ . ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΕΣ ΟΤΙ ΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΗ ΓΙΑΤΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΒΛΕΠΕΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ .ΕΙΜΑΙ 45 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΣΥΒΙΒΑΣΤΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΤΗΝ ΘΥΛΙΚΟΤΗΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ .
    ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ
    ΚΛΑΙΡΗ

ΚΛΑΙΡΗ

Ημερομηνία εγγραφής: 02/10/2011

Δημοσίευση  ΚΛΑΙΡΗ στό Κυρ Oct 02, 2011 7:59 pm

What a Face
    litsacicd έγραψε:Λοιπον γεια σας και απο μενα! ειμαι πολυ χαρουμενη που βρηκα το σαιτ σας!
    Ειμαι η Λιτσα ειμαι 44 χρονων και ξεκινησα το crossdressing σιγα σιγα καπου στα 16 και βεβαια στα κρυφα στην αρχη...αργοτερα στα 20 εβρισκα ευκαιριες και εμενα αρκετα μονη στο σπιτι και ειχα ευκαιριες ολοημερης μεταμορφωσης και περνοντας τα χρονια καπου στα 30 μου αποφασισα να βγω απ το καβουκι μου!
    Αγορασα πολλα πραγματακια και ενα βραδυ εβαλα ολη την καλη μου διαθεση και βγηκα ντυμενη εξω!
    Καλα δεν λεμε για το συναισθημα...αλλο πραγμα και η αδρεναλινη στο επακρο!!
    Και βεβαια απο εκει και περα εγινε μονιμη η επιθυμια του να ντυνομαι!!
    Πεταξα οτι αντρικο εσωρουχο ειχα για να μην εχω πισογυρισματα και ολεον μετα την δουλεια η επομενη μου κινηση ειναι να φορεσω τα αγαπημενα μου ρουχα και να κυκλοφορω κανονικα σαν γυναικα στις υπολοιπες μου υποχρεωσεις!
    Πηγαινω παντου οπου θα πηγαινε καποιος σε μπαρακια ταβερνακια κλπ κλπ
    Και βεβαια εχω συναψει και σχεσεις με αντρες αλλοτε μακροχρονιες και αλλοτε συντομες!!
    Αυτα τα ολιγα για μενα...
    Σας αγαπω ολες!!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΕΣ ΕΞΩ ΚΑΙ ΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ .ΕΓΩ ΜΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΜΟΝΗ ΠΑΡ ΟΛΟ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΤΑΝ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΤΙΑΧΝΟΜΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΟΒΟ
    ΦΙΛΑΚΙΑ .ΚΛΑΙΡΗ

vanessa

Αριθμός μηνυμάτων: 39
    Ημερομηνία εγγραφής: 25/11/2010
    Τόπος: Αθηνα-Αρτα

Δημοσίευση  vanessa στό Πεμ Oct 13, 2011 9:14 pm

Η δικη μου ιστορια εχει ως εξης(εχουν περασει περιπου 25 χρονια απο τοτε κι ομως οταν το θυμαμαι η καρδια μου χτυπαει πιο δυνατα) .....
    Απο μικρη ηλικια καταλαβα ποια ειμαι και οποτε μπορουσα εκλεβα κυριως απο την θεια μου εσωρουχα και παπουτσια και τα φορουσα στα κρυφα... Η ημερα η μαλλον η νυχτα η οποια με εκανε να σιγουρευτω 100% οτι νιωθω θυληκο,ηταν μια καλοκαιρινη νυχτα οταν ειμουν 12(προς τα 13) ετων... Ηταν Σαββατοβραδο του Ιουνιου και η οικογενια μου ειχε φυγει για σαββατοκυριακο στο εξοχικο μας(μενω σε μια σχετικα μεγαλη πολη στην επαρχια),οπως και ολοι οι υπολοιποι ενοικοι της πολυκατοικιας μας( 6 διαμερισματα ειναι ολα κι ολα)... Εμενα με ειχαν αφησει για να διαβασω υποτιθεται(εγω τους το ειχα ζητησει,καθως ειχα καταστρωσει σχεδιο εδω και καιρο).....
    Απο το μεσιμερι του Σαββατου που εφυγαν ολοι,αρχισα να ετοιμαζομαι. Πρωτα πηγα στο σπιτι της θειας μου(και της 19 ετων τοτε ξαδερφης μου) και προμηθευτικα καλυντικα,εσωρουχα,ρουχα και παπουτσια.(Ειχα κλειδια για λογους ασφαλειας)
    Αφου πρωτα φορεσα ενα σεξυ μαυρο στριγκ με δαντελα(της θειας μου) και ενα μαυρο δαντελωτο σουτιεν(επισης)και απο πανω ενα baby doll.Βλεποντας καποια περιοδικα της ξαδερφης μου,προσπαθησα(και νομιζω οτι τα καταφερα καλα) να κανω μακιγιαζ(μαλλον το ειχα και μεσα μου)....
    Να σημειωσω εδω οτι ειμουν τελειως ατριχη (γενικως ακομη και τωρα δεν εχω πολλες τριχες επανω μου) και ειχα ξανθα ισια μακρια μαλλια....
    Επισης ειμαουν σχετικα ψιλη για την ηλικια μου(1.75 τοτε).Μολις τελειωσα με το μακιγιαζ,εφτιαξα τα μαλλια μου με πιστολακι και ρολλερ γυναικεια....
    Μετα σειρα ειχε το να βαψω τα νυχια μου με ενα κοκκινο (της φωτιας)μανο της θειας μου,οπως και εκανα ξεκινωντας απο τα ποδια πρωτα και στα χερια μου μετα...
    Σειρα ειχαν τα κοσμηματα και σε αυτο βοηθησε(αθελα της) η ξαδερφη μου... Και μετα το Poison(Dior) αρωμα της θειας μου...
    Ειχε νυχτωσει πλεον οταν τελειωσα τη μεταμορφωση μου.... Κοιτουσα στον καθρεφτη και εβλεπα αυτο που ειχα μεσα μου τοσο καιρο ολοκληρωμενο πλεον....
    Πηγα στην ντουλαπα και διαλεξα ενα μαυρο σεξυ midi φορεμα της ξαδερφης μου και ενα ζευγαρι πεδιλα ψιλοτακουνα της θειας μου...
    Τα ποδια μου ετρεμαν απο την ενταση τη λαχταρα και την ευχαριστηση που ενιωθα με το αποτελεσμα και μου πηρε ενα διαστημα μεχρι να συνηθησω να περπαταω....
    Αφου γεμισα το σουτιεν με χαρτι κανοντας το μπαλιτσες(ωστε να εχω μικρο νεανικο στηθος),το επομενο βημα ηταν να ανεβω προσεκτικα στην ταρατσα για να κοψω κινηση,ωστε να βγω εξω. Οταν μπηκα στο ασανσερ η καρδια μου χτυπουσε τοσο δυνατα που θα νομιζε κανεις οτι θα σπασει.....
    Βγαινω λοιπον στην ταρατσα(απολυτο σκοταδι) και την απολυτη ησυχια χαλουσε μονο ο ηχος απο τα τακουνια μου.....
    Μετα απο καμμια ωρα και 2-3 τσιγαρα στην ταρατσα,ξανακατεβηκα στο σπιτι της θειας μου...
    Εδω θα πρεπει να τονισω οτι η θεια μου ειναι πολυ σεξυ(ακομη),οπως και η ξαδερφη μου και αυτες(κυριως τη θεια μου) ειχα παντα ως συμβολα θυλικοτητας....
    Αφου εκανα εναν καφε( η νυχτα θα ηταν μεγαλη) εψαξα να βρω μια τσαντα που να ταιριαζε με ολα τα υπολοιπα καθως η αποφαση να βγω εξω ως θυλικο ειχε πλεον παρθει στα σιγουρα....
    Αφου λοιπον ειχα βρει ενα μαυρο κομψο τσαντακι της ξαδερφης μου και ειχα βαλει μεσα ολα οσα θεωρουσα απαραιτητα,κλειδια,κραγιον,μασκαρα,τσιγαρα και προφυλακτικα(καλου-κακου),χαζευα στην τηλεοραση καθισμενη σταυροποδι,ωστε να περασει η ωρα....
    Μολις το ρολοι εδειχνε 3,σιγουρη πλεον οτι οι γειτονες κοιμουνται και δεν θα με παρει κανενα ματι να βγαινω απο την πολυκατοικια,λεω μεσα μου οτι ηρθε η ωρα και οτι η θα το κανω τωρα η ποτε.....
    Τα πρωτα μου βηματα στο πεζοδρομοιο ουτε καταλαβα πως τα εκανα καθως ετρεμα τοσο πολυ που τα ποδια μου αποκλειεται να ακολουθουσαν τις εντολες του εγκεφαλου μου. Κι ομως εγω εκει συνεχισα και μετα απο λιγο ολα ηταν μια χαρα κι εγω περπατουσα κουναμενη-λυγαμενη σαν κανονικη γυναικα...
    Το αισθημα χαρας και η αισθηση της ολοκληρωσης που ενιωθα ακομη και τωρα δεν μπορω ευκολα να το περιγραψω....
    Γυρισα ολοκληρη την πολη πηγαινοντας κυριως απο τα στενα και πλεον με ειχε δει αρκετος κοσμος αλλα κανεις δεν ειχε καταλαβει απολυτως τιποτα...
    Ειχε πλεον παει 7 και μιση το πρωι της Κυριακης και ο ηλιος ειχε βγει για τα καλα,οταν κοιταξα τα ποδια μου και τον ειδα(τον ηλιο) να αντανακλα στα κοκκινα νυχια των ποδιων μου...
    Βγαζω ενα ζευγαρι γυαλια ηλιου γυναικεια(της μαμας μου τα 2α) με ασπρο κοκκαλινο σκελετο και ανοιχτους φακους και συνεχιζω.
    Σε μια πλατεια της πολης μου κοντα σχετικα στο σπιτι μου,ειχε ανοιξει το περιπτερο,παω λοιπον εκει και ζηταω με λεπτη κοριτσιστικη φωνη απο τον περιπτερα(γυρω στα 55 αυτος) ενα πακετο τσιγαρα,ενα αναψυκτικο και ενα κουτακι τσιχλες. Μουτα δινει και μου λεει οριστε κοπελα μου,κανουν (νομιζω) 400 δραχμες.... Τρελαθηκα.....
    Το κοπελα μου του περιπτερα ηταν το κερασακι σε μια υπεροχη τουρτα,ηταν το τελειο κλεισιμο μιας νυχτας οροσημο για τη ζωη μου και σιγουρα μια απο της ομορφοτερες..
    Μετα απο αυτο και εχοντας πλεον (για τοτε) την αισθηση της ολοκληρωσης σε μεγιστο βαθμο,πηγα γρηγορα στο σπιτι καθως ο κυνδινος να με παρει κανενα ματι στη γειτονια ηταν μεγαλος.......
    Αυτη ηταν η αρχη μου φιλεναδες μου....
    Βεβαια απο τοτε μπηκε πολυ νερο στο αυλακι και εκανα πολλα ως Βανεσσα,τα οποια αν θελετε,ευχαριστως να σας τα διηγηθω στη συνεχεια.......

ntinacd65

Αριθμός μηνυμάτων: 23
    Ημερομηνία εγγραφής: 21/09/2010

Δημοσίευση  ntinacd65 στό Παρ Oct 14, 2011 12:34 am

vanessa έγραψε:Η δικη μου ιστορια εχει ως εξης(εχουν περασει περιπου 25 χρονια απο τοτε κι ομως οταν το θυμαμαι η καρδια μου χτυπαει πιο δυνατα) .....
    Απο μικρη ηλικια καταλαβα ποια ειμαι και οποτε μπορουσα εκλεβα κυριως απο την θεια μου εσωρουχα και παπουτσια και τα φορουσα στα κρυφα... Η ημερα η μαλλον η νυχτα η οποια με εκανε να σιγουρευτω 100% οτι νιωθω θυληκο,ηταν μια καλοκαιρινη νυχτα οταν ειμουν 12(προς τα 13) ετων... Ηταν Σαββατοβραδο του Ιουνιου και η οικογενια μου ειχε φυγει για σαββατοκυριακο στο εξοχικο μας(μενω σε μια σχετικα μεγαλη πολη στην επαρχια),οπως και ολοι οι υπολοιποι ενοικοι της πολυκατοικιας μας( 6 διαμερισματα ειναι ολα κι ολα)... Εμενα με ειχαν αφησει για να διαβασω υποτιθεται(εγω τους το ειχα ζητησει,καθως ειχα καταστρωσει σχεδιο εδω και καιρο).....
    Απο το μεσιμερι του Σαββατου που εφυγαν ολοι,αρχισα να ετοιμαζομαι. Πρωτα πηγα στο σπιτι της θειας μου(και της 19 ετων τοτε ξαδερφης μου) και προμηθευτικα καλυντικα,εσωρουχα,ρουχα και παπουτσια.(Ειχα κλειδια για λογους ασφαλειας)
    Αφου πρωτα φορεσα ενα σεξυ μαυρο στριγκ με δαντελα(της θειας μου) και ενα μαυρο δαντελωτο σουτιεν(επισης)και απο πανω ενα baby doll.Βλεποντας καποια περιοδικα της ξαδερφης μου,προσπαθησα(και νομιζω οτι τα καταφερα καλα) να κανω μακιγιαζ(μαλλον το ειχα και μεσα μου)....
    Να σημειωσω εδω οτι ειμουν τελειως ατριχη (γενικως ακομη και τωρα δεν εχω πολλες τριχες επανω μου) και ειχα ξανθα ισια μακρια μαλλια....
    Επισης ειμαουν σχετικα ψιλη για την ηλικια μου(1.75 τοτε).Μολις τελειωσα με το μακιγιαζ,εφτιαξα τα μαλλια μου με πιστολακι και ρολλερ γυναικεια....
    Μετα σειρα ειχε το να βαψω τα νυχια μου με ενα κοκκινο (της φωτιας)μανο της θειας μου,οπως και εκανα ξεκινωντας απο τα ποδια πρωτα και στα χερια μου μετα...
    Σειρα ειχαν τα κοσμηματα και σε αυτο βοηθησε(αθελα της) η ξαδερφη μου... Και μετα το Poison(Dior) αρωμα της θειας μου...
    Ειχε νυχτωσει πλεον οταν τελειωσα τη μεταμορφωση μου.... Κοιτουσα στον καθρεφτη και εβλεπα αυτο που ειχα μεσα μου τοσο καιρο ολοκληρωμενο πλεον....
    Πηγα στην ντουλαπα και διαλεξα ενα μαυρο σεξυ midi φορεμα της ξαδερφης μου και ενα ζευγαρι πεδιλα ψιλοτακουνα της θειας μου...
    Τα ποδια μου ετρεμαν απο την ενταση τη λαχταρα και την ευχαριστηση που ενιωθα με το αποτελεσμα και μου πηρε ενα διαστημα μεχρι να συνηθησω να περπαταω....
    Αφου γεμισα το σουτιεν με χαρτι κανοντας το μπαλιτσες(ωστε να εχω μικρο νεανικο στηθος),το επομενο βημα ηταν να ανεβω προσεκτικα στην ταρατσα για να κοψω κινηση,ωστε να βγω εξω. Οταν μπηκα στο ασανσερ η καρδια μου χτυπουσε τοσο δυνατα που θα νομιζε κανεις οτι θα σπασει.....
    Βγαινω λοιπον στην ταρατσα(απολυτο σκοταδι) και την απολυτη ησυχια χαλουσε μονο ο ηχος απο τα τακουνια μου.....
    Μετα απο καμμια ωρα και 2-3 τσιγαρα στην ταρατσα,ξανακατεβηκα στο σπιτι της θειας μου...
    Εδω θα πρεπει να τονισω οτι η θεια μου ειναι πολυ σεξυ(ακομη),οπως και η ξαδερφη μου και αυτες(κυριως τη θεια μου) ειχα παντα ως συμβολα θυλικοτητας....
    Αφου εκανα εναν καφε( η νυχτα θα ηταν μεγαλη) εψαξα να βρω μια τσαντα που να ταιριαζε με ολα τα υπολοιπα καθως η αποφαση να βγω εξω ως θυλικο ειχε πλεον παρθει στα σιγουρα....
    Αφου λοιπον ειχα βρει ενα μαυρο κομψο τσαντακι της ξαδερφης μου και ειχα βαλει μεσα ολα οσα θεωρουσα απαραιτητα,κλειδια,κραγιον,μασκαρα,τσιγαρα και προφυλακτικα(καλου-κακου),χαζευα στην τηλεοραση καθισμενη σταυροποδι,ωστε να περασει η ωρα....
    Μολις το ρολοι εδειχνε 3,σιγουρη πλεον οτι οι γειτονες κοιμουνται και δεν θα με παρει κανενα ματι να βγαινω απο την πολυκατοικια,λεω μεσα μου οτι ηρθε η ωρα και οτι η θα το κανω τωρα η ποτε.....
    Τα πρωτα μου βηματα στο πεζοδρομοιο ουτε καταλαβα πως τα εκανα καθως ετρεμα τοσο πολυ που τα ποδια μου αποκλειεται να ακολουθουσαν τις εντολες του εγκεφαλου μου. Κι ομως εγω εκει συνεχισα και μετα απο λιγο ολα ηταν μια χαρα κι εγω περπατουσα κουναμενη-λυγαμενη σαν κανονικη γυναικα...
    Το αισθημα χαρας και η αισθηση της ολοκληρωσης που ενιωθα ακομη και τωρα δεν μπορω ευκολα να το περιγραψω....
    Γυρισα ολοκληρη την πολη πηγαινοντας κυριως απο τα στενα και πλεον με ειχε δει αρκετος κοσμος αλλα κανεις δεν ειχε καταλαβει απολυτως τιποτα...
    Ειχε πλεον παει 7 και μιση το πρωι της Κυριακης και ο ηλιος ειχε βγει για τα καλα,οταν κοιταξα τα ποδια μου και τον ειδα(τον ηλιο) να αντανακλα στα κοκκινα νυχια των ποδιων μου...
    Βγαζω ενα ζευγαρι γυαλια ηλιου γυναικεια(της μαμας μου τα 2α) με ασπρο κοκκαλινο σκελετο και ανοιχτους φακους και συνεχιζω.
    Σε μια πλατεια της πολης μου κοντα σχετικα στο σπιτι μου,ειχε ανοιξει το περιπτερο,παω λοιπον εκει και ζηταω με λεπτη κοριτσιστικη φωνη απο τον περιπτερα(γυρω στα 55 αυτος) ενα πακετο τσιγαρα,ενα αναψυκτικο και ενα κουτακι τσιχλες. Μουτα δινει και μου λεει οριστε κοπελα μου,κανουν (νομιζω) 400 δραχμες.... Τρελαθηκα.....
    Το κοπελα μου του περιπτερα ηταν το κερασακι σε μια υπεροχη τουρτα,ηταν το τελειο κλεισιμο μιας νυχτας οροσημο για τη ζωη μου και σιγουρα μια απο της ομορφοτερες..
    Μετα απο αυτο και εχοντας πλεον (για τοτε) την αισθηση της ολοκληρωσης σε μεγιστο βαθμο,πηγα γρηγορα στο σπιτι καθως ο κυνδινος να με παρει κανενα ματι στη γειτονια ηταν μεγαλος.......
    Αυτη ηταν η αρχη μου φιλεναδες μου....
    Βεβαια απο τοτε μπηκε πολυ νερο στο αυλακι και εκανα πολλα ως Βανεσσα,τα οποια αν θελετε,ευχαριστως να σας τα διηγηθω στη συνεχεια.......

cheers cheers cheers cheers Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vanessa

Δημοσίευση  vanessa στό Παρ Oct 14, 2011 5:32 pm

Για τριτη φορα θα προσπαθησω να το στειλω αυτο το post.
    Θα τα βαζω κομματι-κομματι λοιπον,ωστε να μην γραφω με τις ωρες και στο τελος τα χανω ολα........!!!!!!!!!!!!
    Συνεχιζω λοιπον φιλες μου απο εκει που σταματησα,ελπιζοντας να σας ειναι ενδιαφεροντα τα οσα γραφω....
    Οπως λοιπον εγραφα και τις προαλλες,απο τοτε μεχρι σημερα κυλησε πολυ νερο στο αυλακι και θα προσπαθησω με χρονικη σειρα να σας πω την ιστορια μου...
    Εδω να σημειωσω,οτι το κανω αυτο θελοντας να κανω μια αρχη και να γραφουμε ολες οσες εχουμε καποιες εμπειριες ως θυληκα με σκοπο να δωσουμε καποια ανασα στο φορουμ,ετσι ωστε μπαινοντας καποια εδω να εχει κατι να ασχοληθει και να μενει οσο περισσοτερο γινεται...
    Αλλωστε διαβασα αρκετες ιστοριε οπως της Μελινας,της Νατασας,της Αννας69,της Λιτσας και της Villy(ζητω συγνωμη αν ξεχασα καποια,να ειναι σιγουρη οτι δεν το εκανα επιτιδες) που μου κινησαν το ενδιαφερον και με εκαναν να θελω να μοιραστω μαζι σας ολες μου τις εμπειριες ως θυληκο,απο την αρχη εως σημερα.....
    Προχωραω λοιπον και συνεχιζω.
    Απο τα 13 μου μεχρι τα 20 μου η ζωη μου κυλουσε με σχεδον πανομοιοτυπο τροπο(μην ξεχναμε οτι δεν υπηρχε τοτε το ιντερνετ και οι πληροφοριες οπως ειναι σημερα)και η μονη μου επαφη με την γυναικεια μου φυση γινοταν με αυτον το τροπο που ειχε ξεκινησει,δηλαδη οταν μπορουσα και ειμουνα μονη,αλλαζα και πολλα βραδυα κυκλοφορουσα μονη μου....
    Απο το σχολειο ειχα μια κολλητη φιλη την Ατζελα,με την οποια μοιραζομασταν τα παντα. Η Ατζελα ηταν ενα πανεμορφο πλασμα με προχωρημενες ιδεες και αντιληψεις και εντονη σεξουαλικη ζωη απο το Λυκειο ακομη. Ο πατερας της ηταν Ελληνας και η μαμα της απο την Ολλανδια,ισως αυτο να εξηγει το προχωρημενο της σκεψης της. Ελα ομως που ακομη και σε αυτην δεν εβρισκα το θαρρος να της μιλησω για το θυληκο που εκρυβα μεσα μου και οσο καλυτερα προσπαθουσα να το κρυψω,τοσο πιο εντονα προσπαθουσε να βγει.....
    Με την Ατζελα μιλουσαμε για τους κατα καιρους γκομενους της,για δικες μου γκομενες και αυτη μαλιστα μου εξομολογηθηκε καποια στιγμη οτι ηταν bisexual καθως ειχε παει και με γυναικα και της αρεσε...
    Η τελευταια της εξομολογηση περι αμφισεξουαλικοτητας βεβαια αργησε να ερθει και στην ουσια(οταν ηρθε) με εκανε να σκεφτω πολυ σοβαρα να της ανοιχτω κι εγω....
    Πλεον ειμασταν 21 ετων και εγω δουλευα,ενω αυτη σπουδαζε αισθητικος σε ενα ΙΕΚ....
    Ηταν Χειμωνας και πλισιαζαν οι αποκριες οταν θυμαμαι ειχαμε βγει για ποτο οι δυο μας και της ανοιξα τη καρδια μου......
    Η αντιδραση της ηταν κατι παραπανω απο ζεστη απεναντι μου,ισως να ειχε καταλαβει κατι,ισως το προχωρημενο της σκεψης της,ισως η καταγωγη της απο τη μαμα της,δεν ξερω με σιγουρια να σας πω. Το μονο που λεω με σιγουρια ειναι οτι αμεσως μου ειπε να κανονισουμε καποιο βραδυ που θα λειπουν ειτε οι δικοι μου,ειτε οι δικοι της να κανουμε ενα Girly night οι δυο μας... Να κανουμε baute να σαχλαμαρισουμε σαν κοριτσια να κανουμε πλακες και να κοιμηθουμε αγκαλιτσα....
    Αν και πανεμορφη,οπως ειπα και πριν και ενω κι εγω ειμαι αμφισεξουαλικη,δεν την ειδα ποτε μεχρι τοτε ως γυναικα με την ενοια να θελω να κανω σεξ μαζι της,ισως γιατι τη λατρευα σαν φιλη μου και δεν ηθελα ποτε να χαλασουμε αυτη τη σχεση....
    Μεχρι λοιπον τις παραμονες της μεγαλης αποκριας δεν ειχε τυχει να κανουμε πραξη αυτο που κανονισαμε,τοτε ομως και ενω πιναμε το καφεδακι μας το σαββατο το πρωι,ριχνει την φοβερη ιδεα,να το κανουμε εκεινο το σαββατοβραδο και το επομενο βραδυ να βγουμε εξω τις αποκριες ως ζευγαρι,αλλα με αντιθετους ρολους,να μεταμορφωθει αυτη σε αντρα και εγω σε γυναικα.....
    Ενοειται οτι πεταξα τη σκουφια μου σε αυτη τη προοπτικη και μαλιστα πληρωσαμε αμεσως τους καφεδες και βγηκαμε στην αγορα για ψωνια(για μενα)....
    Πρωτη σταση τα beauty-shop(σημερα Sephora) στα οποια αγορασαμε(δηθεν για αυτη) ψευτικες βλεφαριδες,ψευτικα νυχια,κερι και ταινιες αποτριχωσης... Επομενη σταση ενα μαγαζι με εσωρουχα στα οποια παλι δηθεν οτι τα ηθελε για αυτη,ψωνισαμε γυναικεια εσωρουχα για μενα(ωστε να μην βαζω των αλλων οπως μου ειπε).....
    Οι γονεις της ελειπαν,ηταν στην Πατρα για τις αποκριες με φιλους τους και ετσι ειχαμε και τον χωρο που χρειαζομαστε....

vanessa

Δημοσίευση  vanessa στό Παρ Oct 14, 2011 6:29 pm

Μολις μπηκαμε στο σπιτι μου λεει η Ατζελα,πηγενε στο μπανιο γδυσου τελειως και θα σου φερω εγω να φορεσεις οτι χρειαζεσαι.Πραγματι μετα απο λιγο μου εδωσε ενα δικο της κυλοτακι και ενα σατεν κιμονο της μαμας της. Τα φορεσα και βγηκα,αυτη με περιμενε στο δωματιο της και χωρις να χασουμε χρονο αρχισε να μου κανει ολικη αποτριχωση με κερι... Αφου αντεξα τον πονο της αποτριχωσης(δεν ειχα πολλες τριχες αλλωστε,ουτε και τωρα εχω-ειμαι απο τις τυχερες),θα μπορουσα να αντεξω τα παντα.
    Αφου με αλειψε ολοκληρη με baby oil και μετα με ενυδατικη,μου λεει πριν σηκωθεις να δεις το αποτελεσμα κατσε να κανουμε και pedicure. Ενιωθα πολυ τυχερη που ημουν στα χερια της καθως οτι εκανε το εκανε επαγγελματικα και το αποτελεσμα ηταν τελειο.
    Απο που να ξεκινησω? Απο το τελειο βελουδινο δερμα που ενιωθα για πρωτη μου φορα οτι ειχα η απο τα τελεια ποδια που μου ειχε φτιαξει(ενιωθα οτι πετουσα) και το τελειο κοκκινο χρωμα που μου ειχε βαψει με τοση επιμελεια στα νυχια των ποδιων μου......Τωρα σηκω και πηγαινε στον μεγαλο καθρεφτη ωστε να δεις αν αξιζε ο πονος μου ειπε.... Κοιταζοντας τον εαυτο μου στον καθρεφτη,ενιωθα αναμεικτα συναισθηματα,απο τη μια ενιωθα τελεια για το αποτελεσμα και απο την αλλη,προσμονη για την επομενη μερα που θα ηταν ολοκληρωμενη ολη αυτη η προσπαθεια μας.....
    Αφου μου εδωσε ενα σατεν Baby doll να φορεσω λεγοντας μου οτι δεν χρειαζομαι αλλο το δικο της κυλοτακι καθως το ηθελε μονο για την αποτριχωση(στο bikini μου εκανε και σχεδιο ενα μικρο τριγωνακι) μου ειπε να φορεσω και τα δικα μου εσωρουχα....
    Πλεον ειμουν ατριχη τελειως,με τα νυχια των ποδιων μου κοκκινα,φοροντας ενα baby doll και τα γυναικεια μου εσωρουχα(ενα κυλοτακι με τουλι μπροστα και κορδονι πισω,ενω το σουτιεν ηταν δαντελωτο με μπανελα και ενυσχηση για να μου κανει στηθος),γυρναει και μου λεει οτι για να ειμαστε οκ για σημερα θα κανουμε ενα ελαφρυ μακιγιαζ. Ημουν πλεον ετοιμη.Ενα θυληκο στεκοταν μπροστα απο τη φιλη μου η οποια μου ειπε οτι ξεπερασαμε καθε προσδοκια με το αποτελεσμα....
    Η τρελη τοτε ειχε μια ακομη φαεινη ιδεα,να παραγγειλουμε πιτσα και να ανοιξω εγω...
    Εκει για πρωτη φορα κωλωσα και της αρνηθηκα κατι για πρωτη και τελευταια φορα,ετσι λοιπον συμφωνησαμε να ανοιξει αυτη μεν,αλλα να ειμαι απο διπλα της εγω ωστε να φαινομαι. Ο καημενουλης ο πιτσαδορος τα εχασε βλεποντας δυο 20χρονες με τα baby dolls μπροστα του μολις ανοιξε η πορτα(ειμαι 1000% σιγουρη οτι δεν με καταλαβε) και με γουρλομενα ματια πληρωθηκε κι εφυγε.....
    Εκεινο το βραδυ τελειωσε ετσι καθως καθησαμε μπροστα απο το τζακι,σαχλαμαριζαμε τρογωντας την πιτσα και πινοντας κοκκινο κρασι και βγαζαμε φωτογραφιες.Μετα απο 3 μπουκαλια και ενω μας ειχε παρει ο υπνος στον καναπε,η Ατζελα με σηκωσε να παμε να κοιμηθουμε αγκαλιτσα στο κρεβατι των γονιων της,εγω μπροστα και αυτη απο πισω με ειχε παρει αγκαλιτσα και ετσι ξυπνησαμε το επομενο πρωινο....

star13

Αριθμός μηνυμάτων: 12
    Ημερομηνία εγγραφής: 15/10/2010

Δημοσίευση  star13 στό Παρ Oct 14, 2011 6:40 pm

...........και ΝΑΙΙΙΙΙ αρχισε το φορουμ να εχει ενδιαφερον................!!!

vanessa

Δημοσίευση  vanessa στό Παρ Oct 14, 2011 7:12 pm

Η μεγαλη μερα της εξοδου μου(εστω κι ετσι) στον κοσμο ως θυληκο,ειχε φτασει....
    Ξυπνησα λοιπον με φοβερη διαθεση κι εγω οπως και η Ατζελα.
    Αφου φτιαξαμε καφε να πιουμε στον καναπε και να χαζεψουμε,μολις περασε η ωρα αρχισαμε τα τηλεφωνα με τα υπολοιπα μελη της παρεας μας για να κανονισουμε για το βραδυ να βγουμε ντυμενοι-ες ολοι αποκριατικα χωρις ομως να πουμε μεταξυ μας τι θα ντυθει ο καθενας. Αφου κανονιστηκε και αυτο,νωρις το απογευμα αρχισαμε να ετοιμαζομαστε. Αλλωστε το ραντεβου,δεν ηταν και αργα(9 το βραδυ).
    Πρωτα εγω και μετα η Αντζελα. Μου εκανε τετοιο μακιγιαζ,με γωνιες στο προσωπο,ψευτικες βλεφαριδες κλπ,(στα χερια ειχαμε τοποθετησει μακρια νυχια τα οποια βαψαμε κοκκινα και αυτα)που μου ηταν ακομη και εμενα δυσκολο να αναγνωρισω οτι αυτη η κουκλα που εβλεπα μπροστα μου ειμουν εγω.....Μολις τελειωσε και με τα μαλλια μου(ηταν ακομη μακρια)τα οποια με το ψαλιδι και το πιστολακι τα γυρισε προς τα εξω,αρχισα να ντυνομαι.Φορουσα μια δικια της μαυρη μινι φουστα,απο πανω ενα ασημι μπλουζακι και μια πραγματικη γουνα της μαμας της,φυσικα στα ποδια μου ενα ζευγαρι ψιλοτακουνα πεδιλα της μαμας της(παλια) η οποια ευτηχως για μενα φορουσε 41 ενω εγω 42.....
    Τοτε μου εδωσε και το ονομα μου καθως μεχρι τοτε δεν ειχα καποιο(δεν ειχε χρειαστει αλλωστε),λεγοντας μου οτι το Βανεσσα θα μου ταιριαζε καθως ειναι ενα απλα σεξυ ονομα,ουτε προστυχο,ουτε σεμνοτυφο.....
    Αφου λοιπον ετοιμαστηκε και αυτη(σε πολυ λιγοτερο χρονο),βγηκαμε εξω κρατωντας την αγκαζε... Το ποσο εγκωμιαστικα σχολια ακουσα για το οτι <περνουσα>,για το θυληκο μου περπατημα και για τις γεματες θυλικοτητα γαμπες μου,δεν λεγεται.Πριν βρουμε τους αλλους,περασαμε απο το δικο μου σπιτι να πουμε στους δικους μου να μην με περιμενουν καθως μαλλον και αυτο το βραδυ θα κοιμομουν στο σπιτι της Ατζελας οταν αργα θα επιστρεφαμε.
    Το ποσο θυληκο ειμουν,αρκει να σας πω οτι σε καποιο στενο που περνουσαμε,ενας τυπος περνωντας απο διπλα μου μου επιασε τον κωλο...
    Βρηκαμε την υπολοιπη παρεα μας και το πειραγμα πηγε συνεφο καθως τα κοριτσια μου ελεγαν οτι πρεπει να σκεφτω σοβαρα να αλλαξω φυλο(που να ξεραν),τα δε αγορια της παρεας,συνεχως μου εβαζαν χερι,μεχρι που πανω στον χορο ετριβαν τα πουλια τους στο κωλαρακι μου και φουσκωναν τα πουλακια τους,οπως τα ενιωθα να με πιεζουν...
    Μετα απο πολυ ωρα και παααρα πολυ ποτο,γυρναει η Ατζελα και μου λεει στο αυτι,θελω να σε παρω,φευγουμε?....
    Η απαντηση ενοειται ποια ηταν και σε λιγο ξεκινησαμε για το σπιτι της.....

Η ώρα είναι Παρ Oct 31, 2014 1:07 pm