Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Μοιραστείτε

alikh

Αριθμός μηνυμάτων : 10
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2011

ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Δημοσίευση  alikh Την / Το Τετ Ιουλ 20, 2011 2:17 pm

Η ιστορία μου είναι απόλυτα αληθινή και θα ακολουθήσει ένας αληθινός κύκλος ιστοριών και εμπειριών.
    Αθήνα 1998
    Είχαμε πάει με τον φίλο μου τσάρκα στην ομόνοια και τυχαία περάσαμε έξω από κάποιο ξενοδοχείο τις περιοχής. Απέξω στεκόταν αρκετά κορίτσια που μόλις μας είδαν έπεσαν πάνω μας μπας και μας πείσουν να μας προσφέρουν τις υπηρεσίες τους.
    Στο σκοτάδι παρατήρησα μια ψιλή με τέλειο σώμα που έμεινε μακριά μας απλά κάπνιζε το τσιγάρο της ήρεμα. μου έκανε τρομερή εντύπωση και όσο και να την κοιτούσα απλά κοίταγε και χαμογελούσε μέσα στο σκοτάδι. Απομακρυνθήκαμε αλλα μου είχε μείνει στο μυαλό η συγκεκριμένη σκηνή.
    Μετά από λίγες μέρες βρέθηκα μονος εκεί κοντά και κάτι με τράβηξε να ξαναπάω. Ήταν εκεί με το ίδιο στιλ . Την πλησίασα και πριν προλάβω να πω κάτι με χαιρέτισε και μου είπε το όνομα της( δεν το θυμαμαι) και ότι κάνει τα πάντα. Εγώ σάστισα και τη ρώτησα τι εννοεί. Έπεσα από τα σύννεφα όταν μου αποκαλιψε οτι ήταν τραβεστί. Εγώ μη περιμένοντας τέτοια εξέλιξη απομακρύνθηκα γρήγορα και πήγα προς το σπίτι μου. Η καρδια μου χτυπούσε δυνατά και ένοιωσα την σπονδυλική μου στήλη να την διαπερνά μια ηλεκτρική ενέργεια που κατέληγε στον πούτσο μου κάνοντας τον να έχει καυλώσει τρελα. Μόλις μπήκα σπίτι μου αμέσως τράβηξα μια μαλακια για την συγκεκριμένη κοπέλα και έπεσα για ύπνο. Τις επόμενες μέρες την σκεφτόμουν αρκετά συχνά αλλα προσπαθούσα να το ξεπεράσω. Μετά από λίγες εβδομάδες παρουσιάστηκα ως νεοσύλλεκτος στο στρατό και 40 μέρες μέσα συνεχόμενα μέχρι την ορκωμοσία. Εκεί στην κυριολεξία με έσπασαν οι καύλες και η συγκεκριμένη παρουσία μου ερχόταν στο μυαλό συνεχεια. Με την πρώτη ευκαιρία πήγαινα στην τουαλέτα έκλεινα πόρτα και τον έπαιζα όρθιος. Όταν ορκίστηκα πήρα άδεια και με την πρώτη ευκαιρία πήγα να την βρω. Με το που έφτασα εκεί δεν φαινόταν πουθενά, αντίθετος στη θέση της υπήρχε μια άλλη τραβεστί πιο γεμάτη με ξανθά μαλιά. την ρώτησα και μου απάντησε “εμείς δεν σου κάνουμε”
    Ήταν τόσες οι καύλες μου που είπα “ΝΑΙ”
    Ανεβήκαμε τις σκάλες από το παλιό hotel και μπήκαμε μέσα σε ένα δωμάτιο βρώμικο με παλιά κρεβάτια και χαλια ατμόσφαιρα. Εγώ γδύθηκα και ξάπλωσα ενώ αυτή έμεινε με τις ψιλές μπότες το κιλοτάκι και ένα top όπου το κατέβασε έτσι ώστε να πεταχτούν τα βυζιά της έξω. Εγώ είχα ανατριχιάσει και ένιωθα αυτό το κάψιμο στην μέση. Με το που ήρθε κοντά μου άρχισε να με χαϊδεύει και μου βάλε τα βυζιά της στο πρόσωπο. Εγώ δειλά δειλά τα έπιασα και τα χάιδευα και αυτή με προέτρεψε να τα γλείψω. Με το που πήρα τις ρόγες στο στόμα μου αυτή κόλλησε πάνω μου και ένιωθα μια πίεση πάνω στο μπούτι μου. Κατάλαβα πως είναι ο πούτσος της και εκεί καύλωσα τρελα. Το κατάλαβε και μου είπε να την χαϊδέψω. Εγώ άρχισα να τις χαϊδεύω τον κόλο και τα μπούτια μέχρι που μου έπιασε το χέρι και το έβαλε πάνω στο φουσκωμένο κιλοτάκι. Ίσως κατάλαβε πως ήμουν άπειρος και με βοηθησε.
    Εγώ άρχισα να την χαϊδεύω πάνω από το κιλοτάκι μέχρι που με μια κίνηση το έκανε στην άκρη και πετάχτηκε έξω ο μισοκαβλωμένος πούτσος της
    “Μην ντρέπεσαι.. χάιδεψε με” μου είπε εγώ τον έπιασα στο χέρι μου και άρχισα να τον παίζω σιγά σιγά. Μου έπιασε και αυτή τον πούτσο και άρχισε να κάνει το ίδιο. δεν πέρασαν μερικά δευτερόλεπτα και άρχισα να χύνω ενώ από την καύλα έχασα τον κόσμο. Αυτή με ρώτησε αν το είχα ξανακάνει ποτε. Όταν απάντησα αρνητικά είπε “το κατάλαβα” σηκώθηκε φόρεσε τα ρούχα της ετοιμάστηκε με χαιρέτησε, και έφυγε.

alikh

Αριθμός μηνυμάτων : 10
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/05/2011

Απ: ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ

Δημοσίευση  alikh Την / Το Πεμ Ιουλ 21, 2011 11:02 pm

Μετά από λίγες μέρες έφυγα για ένα νησί του αιγαίου μετάθεση.
    Σκεφτόμουν συνεχεια την φάση με την τραβεστί και με την πρώτη ευκαιρία έπαιζα τον πούτσο μου. Έτσι πέρασαν 2 μήνες όπου πήρα την πρώτη μου άδεια.
    Ερχόμενος στην Αθηνα έκατσα μια μέρα να ηρεμήσω και μετά άρχισα να βγαίνω να βλέπω φίλους και γνωστούς. Είχα πάει με μια παρέα στην πλακα και περάσαμε τέλεια
    Φεύγοντας εγώ ανηφόρισα προς ομόνοια και πήγα πάλι στο hotel. Από μακριά η καρδια μου άρχισε να χτυπα δυνατά όταν διέκρινα μέσα στο σκοτάδι την παρουσία της. Πάντα με το ίδιο στυλ στεκόταν ακίνητη και κάπνιζε το τσιγάρο της. Την πλησίασα μου χαμογέλασε και μου είπε “πάμε?” “ΠΑΜΕ” είπα αμέσως. Ανεβήκαμε σε ένα δωμάτιο και με κοίταζε καθώς γδυνόμουν. έμεινα με το μποξεράκι και με ρώτησε “ αυτό δεν θα το βγάλεις? . Το έβγαλα και μόλις αντίκρισε τον πούτσο μου που ήταν καυλωμένος μου χαμογέλασε και άρχισε να βγάζει τα ρούχα της. Έμεινε με το κιλοτάκι και ψιλές μπότες. με κοίταξε και μου είπε ” να το βγάλω”, δείχνοντας μου το κιλοτάκι.. ΝΑΙ απάντησα. Μου χαμογέλασε και το κατέβασε γρήγορα. Εγώ ξάπλωσα και άρχισε να μου παίρνει πίπα.ήταν τέλεια! Ένιωθα πως θα χύσω σύντομα. Εγώ τις έπιασα δειλά δειλά τον πούτσο και άρχισα να τον παίζω. Είχε καυλώσει και μου είπε να τον γλείψω. Τις ζήτησα προφυλακτικό και σηκώθηκε γρήγορα και φόρεσε. Έπεσε πάλι στην ίδια στάση και εγώ τον έβαλα στον στόμα μου. τον ένιωσα να κουνιέται μέσα στο στόμα μου και να τεντώνεται. Σταμάτησε να μου τον παίζει και μου είπε “ δεν θέλω να χύσεις “ Συνέχισα να τον έχω στο στόμα μου ,και άρχισε να μου γαμάει το στόμα σιγά σιγά. Ένιωθα την καύλα μου να ξεχειλίζει και μόλις άρχισε να τον παίζει έχυσα αμέσως. Έμεινα στο πλάι και μου είπε θέλω να τα ξαναβρεθούμε. τις είπα να είσαι σίγουρη. σηκώθηκε να ντυθεί και την ρώτησα γιατί δεν κάνει αλλαγή φίλου? Μου λέει και μετά τι θα ρουφάς μωρό μου άμα το κόψω? Χαμογέλασε έσκυψε μου έβγαλε την καποτά γεμάτη χύσια και μου την έδωσε.. αυτό είναι δικό σου μου είπε. Άνοιξε την πόρτα και έφυγε.

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 21, 2017 12:36 pm