Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

Σκουλαρήκια με κλιπ

Μοιραστείτε

ΕΥΑ

Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/08/2011
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Σκουλαρήκια με κλιπ

Δημοσίευση  ΕΥΑ Την / Το Τετ Σεπ 28, 2011 4:11 pm

Γειά σας κορίτσια,

ξέρει κάποια από εσάς που μπορούμε να βρούμε σκουλαρήκια με κλιπ και όχι για τρύπες ?
    Εντάξει, με τις τρύπες είναι πιό αισθησιακά-ερεθιστικά, αλλά τί γίνεται όταν δεν μπορούμε να τρυπήσουμε τα αυτιά μας ? Δυστυχώς δε βρίσκω και έχω μόνο ένα παλιό ζευγάρι της μητέρας μου.

Φιλάκια
    Εύα

tinalove

Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2017
    Τόπος : messinia

Απ: Σκουλαρήκια με κλιπ

Δημοσίευση  tinalove Την / Το Τρι Σεπ 12, 2017 8:03 am

ΕΥΑ έγραψε:Γειά σας κορίτσια,

ξέρει κάποια από εσάς που μπορούμε να βρούμε σκουλαρήκια με κλιπ και όχι για τρύπες ?
    Εντάξει, με τις τρύπες είναι πιό αισθησιακά-ερεθιστικά, αλλά τί γίνεται όταν δεν μπορούμε να τρυπήσουμε τα αυτιά μας ?  Δυστυχώς δε βρίσκω και έχω μόνο ένα παλιό ζευγάρι της μητέρας μου.

Φιλάκια
    Εύα

If you still on the forum kai thelis skoularikia klip, pigene sto [Aliexpress.com H sto E-bay ehoun oti thes filakia tinalove

tinalove

Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/05/2017
    Τόπος : messinia

Απ: Σκουλαρήκια με κλιπ

Δημοσίευση  tinalove Την / Το Πεμ Σεπ 21, 2017 10:17 pm

ΕΥΑ έγραψε:Γειά σας κορίτσια,

Εντάξει, με τις τρύπες είναι πιό αισθησιακά-ερεθιστικά, αλλά τί γίνεται όταν δεν μπορούμε να τρυπήσουμε τα αυτιά μας ?  Δυστυχώς δε βρίσκω και έχω μόνο ένα παλιό ζευγάρι της μητέρας μου.

Φιλάκια
    Εύα

yiati den grafese sto ALIEXPRESS.COM ekei mporis na agoraseis oti thelis gynekia rouxa papoutsia skoularikia mace-up ftina kai ta stelnoun se koutia xoreis na lenai ti einai egw agwrazo polla,to monw einai oti ean then thelis na plirwseis yia metaforika perny ena me dyo mines na elthoun,euxomai na se boithisa,kisses Tinalove:D

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 21, 2017 12:37 pm