Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

Οδηγίες για deep throat

Μοιραστείτε
    Giannoyla

Αριθμός μηνυμάτων : 36
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2010
    Τόπος : Αθήνα

Οδηγίες για deep throat

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Πεμ Σεπ 29, 2011 3:54 pm

Οδηγίες θα ήθελα πολύ να μπορώ να πάρω πίπα βαθύ λαρύγγι, αλλά πως; έχω δοκιμάσει με μπανάνες, τις βάζω βαθειά, με το πραγματικό;

sylvia

Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2011

Απ: Οδηγίες για deep throat

Δημοσίευση  sylvia Την / Το Τετ Οκτ 05, 2011 2:18 pm

Φιλεναδα,δεν θελει κοπο αλλα τροπο......
    Giannoyla

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Πεμ Οκτ 06, 2011 8:54 am

Φιλενάδα δώσε μου οδηγίες αν θέλεις, για να μπορώ και εγώ να γίνω deep throat.
    Gianna

Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση  Gianna Την / Το Δευ Οκτ 10, 2011 11:25 am

Καλησπερα Κοριτσια.
    Θελω κι εγω οδηγιες γι'αυτο σας παρακαλω πολυ.
    Ευχαριστω.
    Giannoyla

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Τρι Οκτ 11, 2011 5:36 am

Εγώ κορίτσια, προσπαθώ με μπανάνες, βγάζοντας την γλώσσα έξω, την σπρώχνω και περνά στο λαρύγγι. Προσοχή όχι βαθειά γιατί, κόβετε εύκολα, μια φορά παρά λίγο να πνιγώ. Αυτό κάνω εγώ, αλλά θα ήθελα κάτι ποιο προχωρημένο.
    nikky

Αριθμός μηνυμάτων : 120
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/01/2010
    Τόπος : θεσσαλονικη

Δημοσίευση  nikky Την / Το Τρι Οκτ 11, 2011 7:53 am

το καλυτερο ειναι να κανεις real πρακτικη.οσο και να παιδευεσαι με την μπανανα αν δεν νοιωσεις το πραγματικο και να βγαινουν υγρα απο τον οισοφαγο δεν θα καταφερεις τιποτα,χωρις καμμια παρεξηγηση και παντα φιλικα. I love you I love you I love you
    Gianna

Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011

Δημοσίευση  Gianna Την / Το Τρι Οκτ 11, 2011 9:55 am

Ναι πραγματι , ισως η real πρακτικη , να ειναι οτι καλυτερο , αλλα σιγουρα καλυτερα θα ειναι , να εισαι προπονημενη , πριν πας να κανεις real , κατι τετοιο , γιατι σιγουρα , δεν θα αρεσει , και του αλλου , το οποιο αρνητικο αποτελεσμα.
    Με μπανανα παλι , ναι ειναι επικινδυνο , η αληθεια ειναι.
    Οποτε τι μενει?
    Ισως ενας real δονητης , ενα καλο ομοιωμα , και απο καλο υλικο ισως?
    Δεν ξερω για πειτε κι εσεις?
    Giannoyla

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Τετ Οκτ 12, 2011 3:15 pm

Ilianna μου μια ποιο έμπειρη από εμάς σ' αυτό το θέμα, θα μπορούσε να μας δώσει οδηγίες. Αν θέλει κάποια;
    Giannoyla

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Πεμ Οκτ 13, 2011 11:37 am

Κάποιο κορίτσι που έχει εμπειρία στο βαθύ λαρύγγι να μαε δώσει τα φώτα της
    Trans-Agni

Αριθμός μηνυμάτων : 26
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2011
    Τόπος : Αθήνα Αγία Παρασκευή

Δημοσίευση  Trans-Agni Την / Το Κυρ Δεκ 11, 2011 1:00 am

Giannoyla έγραψε:Κάποιο κορίτσι που έχει εμπειρία στο βαθύ λαρύγγι να μαε δώσει τα φώτα της
    ΓΛΥΚΕς ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΟΟΔΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η "ΑΠΟΡΙΑ". ΜΕΡΙΚΑ ΒΑΣΙΚΑ. ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΕΟΣ ΟΣΟ ΒΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΪΔΕΨΕΙ ΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΣΑΣ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΧΥ ΚΑΙ ΕΡΕΘΙΣΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΕΡΑΣΤΗ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΣΑΝ ΝΑ ΠΝΙΓΕΣΤΕ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΜΕΧΡΙ 20 ΕΚ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΚΑΡΕΤΕ ΒΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΑΚΡΥΖΕΤΕ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΒΑΘΕΙΑ. ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΕ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΕΡΟΤΕΛΕΣΤΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΟΘΗΛΑΣΜΟΣ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΡΕΘΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ. ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΝΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΔΡΙΣΜΟ ΤΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΕΛΕΓΧΕΤΕ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΩΝ ΔΟΝΤΙΩΝ ΣΑΣ.... ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΗΧΟΥΣ. ΑΛΛΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΟΥΦΑΤΕ, ΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΓΛΥΦΕΤΕ, ΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΡΦΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΙΣ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΕΣ ΧΟΡΔΕΣ. ΠΗΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΕΡΕΘΙΣΤΙΚΟ " ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΙΟ ΣΙΓΑ ΘΑ ΜΕ ΠΝΙΞΕΙΣ..." ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ/Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΥΛΕΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΝΑ ΠΛΥΘΕΙΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝ ΠΑΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΟΤΑΝ ΧΥΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΟ ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΙ/ΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΓΡΙΑΔΕΣ. ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ. Ο ΠΕΟΘΗΛΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΟΒΕΝ, Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΣΤΟΝ ΠΡΩΚΤΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ HEAVY METAL. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Πεμ Δεκ 22, 2011 6:29 pm

Κάνεις πολύ καλά και θέτεις και το θέμα της ασφάλειας, μπράβο!
    ωστόσο:

Trans-Agni έγραψε:... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ/Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΥΛΕΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ.

το αν ειναι παντρεμενος καποιος δεν εχει σχεση με το αν εχει αρρωστιες η οχι!! Προσοχη με αυτα! Δεν εχει σημασια αν τα καταπιειτε ή οχι. Στο στομαχι διαλυονται τα παντα λόγω του ισχυρά οξινου περιβαλλοντος, το θεμα ειναι με τον βλενογονο του στοματος.

Trans-Agni έγραψε: ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΝΑ ΠΛΥΘΕΙΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝ ΠΑΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.

Απόλυτα σωστό Ο βλενογόνος του ματιου εχει μεγαλύτερη αποροφητικότητα απο αυτον του εντέρου, κοινως κολαει πιο ευκολα απο εκει κανεις οτιδηποτε.

Σαν κανόνας πρέπει να αποφευγεται η εκσπερμάτωση στο στομα, ειδικα αν δεν γνωρίζετε καλά το ποιόν του συντρόφου σας.

Επίσης είναι χρήσιμο πριν τον στοματικο έρωτα να έχετε αποφύγει να βουρτζίσετε τα δόντια σας τουλάχιστον μια ωρα πρίν, ώστε να εχουν κλείσει οι μικρές πληγες που δημιουργούνται.

..Νόμίζω ότι θα ήταν χρήσιμο να ανεβάσουμε και ένα section με θέματα σχετικα με υγεία και ασφαλές σεξ.
    Trans-Agni

Αριθμός μηνυμάτων : 26
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2011
    Τόπος : Αθήνα Αγία Παρασκευή

Δημοσίευση  Trans-Agni Την / Το Κυρ Δεκ 25, 2011 11:06 am

nicole έγραψε:Κάνεις πολύ καλά και θέτεις και το θέμα της ασφάλειας, μπράβο!
    ωστόσο:

Trans-Agni έγραψε:... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ/Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΥΛΕΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ.

το αν ειναι παντρεμενος καποιος δεν εχει σχεση με το αν εχει αρρωστιες η οχι!! Προσοχη με αυτα! Δεν εχει σημασια αν τα καταπιειτε ή οχι. Στο στομαχι διαλυονται τα παντα λόγω του ισχυρά οξινου περιβαλλοντος, το θεμα ειναι με τον βλενογονο του στοματος.

Trans-Agni έγραψε: ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΝΑ ΠΛΥΘΕΙΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝ ΠΑΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.

Απόλυτα σωστό Ο βλενογόνος του ματιου εχει μεγαλύτερη αποροφητικότητα απο αυτον του εντέρου, κοινως κολαει πιο ευκολα απο εκει κανεις οτιδηποτε.

Σαν κανόνας πρέπει να αποφευγεται η εκσπερμάτωση στο στομα, ειδικα αν δεν γνωρίζετε καλά το ποιόν του συντρόφου σας.

Επίσης είναι χρήσιμο πριν τον στοματικο έρωτα να έχετε αποφύγει να βουρτζίσετε τα δόντια σας τουλάχιστον μια ωρα πρίν, ώστε να εχουν κλείσει οι μικρές πληγες που δημιουργούνται.

..Νόμίζω ότι θα ήταν χρήσιμο να ανεβάσουμε και ένα section με θέματα σχετικα με υγεία και ασφαλές σεξ.
    ΧΡΟΝΙΑ ΟΜΟΡΦΑ ΣΕ ΣΕΝΑ ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ.
    ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΕΣ ΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΙΜΟ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ TOPIC ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ.ΕΚΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΣΕΓΓΙΣΗ ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΣΚΕΙΜΕΝΟ. ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ "ΠΕΙΡΑ" Η ΑΠΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ, ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΕΣ ΣΕ ΑΝΑΓΝΩΣΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΗΣΟΥΝ ΔΕΔΟΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΗΣ.

lenia22

Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/09/2012

Δημοσίευση  lenia22 Την / Το Σαβ Σεπ 08, 2012 2:32 am

εγω το εμαθα με ενα λαστιχενιο δονητη αλλα σκληρο.....ειχε καμπυλοτο σχημα και στην πραξη ξετρελενα εναν....τυχερο
    Giannoyla

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Παρ Σεπ 21, 2012 7:46 am

Jenia22. Οταν το έκανες στην πράξη είχες πρόβλημα; Σε ποια στάση;
    Mbi

Αριθμός μηνυμάτων : 1
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/11/2013

Οδηγίες για deep throating

Δημοσίευση  Mbi Την / Το Δευ Νοε 25, 2013 3:28 pm

Οπως αναφέρθηκε σωστά , θέλει τροπο. Εξάσκηση με έναν δονητη ειναι ιδανική πέραν του real.
    καλή στάση ειναι ανάποδα με πλατη και με το κεφάλι ελαφρά έξω απο το κρεβάτι έτσι ώστε το στόμα να ειναι σε ευθεία με το λαρυγκι! Περνεις όσο μπορείς κανείς λίγο πίσω , βγάζεις γλώσσα παίρνεις ανάσα και σπρωχνεις σιγά σιγά κερδίζοντας πόντο πόντο . Οσες έχουν έντονο gagging reflex υπάρχουν τρόποι στο YouTube! Επειδή το reflex αυτό δημιούργησε απο εντολή του εγκεφάλου μόλις ακουμπήσει κάτι τον εισοφαγο, μπορείς να ton ξεγελασεις αν εκείνη την στιγμή δώσεις κάποιο άλλο ερέθισμα στον εγκέφαλο. Δοκίμασε να κλείσεις τον αριστερό αντί χείρα μέσα στο χέρι σε μπουνια την ώρα που προσπαθείς να περάσεις τον εισοφαγο. Πίεσε το χέρι έτσι ώστε να νιώθεις την πίεση. Αυτό αυτόματα αποσπά και ξεγελα , όχι πάντα με την ίδια επιτυχία, το gagging reflex. Επίσης πολύ σημαντικό η χαλάρωση , χαλάρωσε , σπρώξε, βγάλε λίγο, ανάσα,χαλάρωση, γλώσσα έξω και σπρώξιμο.

Ελπίζω να βοηθησα

Φιλία
    Giannoyla

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Τετ Δεκ 04, 2013 5:19 pm

Τελικά κορίτσια βρήκα ένα πλαστικό στενό 3,5 cm και μακρύ 20 cm. Προσπάθησα πολλές φορές, τελικά μπαίνει σχεδόν όλο μέσα, το νοιώθω βαθειά μέσα στο λαρύγγι μου και μάλιστα όταν κατεβαίνει νοιώθω τον λαιμό μου να φουσκώνει να πρήζετε. Αλλά μου αρέσει.
    Giannoyla

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Κυρ Δεκ 22, 2013 2:59 pm

Τελικά κορίτσια, χθες βράδυ έγινα βαθύ λαρύγγι. Αφού είχα κάνει τις πρόβες μου με το πλαστικό. Βρέθηκα με τον εραστή μου, στην αρχή όταν ήταν πεσμένο, το έβαλα όλο στο στόμα μου. Η μύτη μου ακουμπούσε πάνω του. Μέσα το στόμα μου το ένοιωθα να μεγαλώνει, μέχρι που μπήκε μέσα στο λαρύγγι μου. Το έβγαλα και το έβαλα πάλι. Αλλά μετά του σηκώθηκε πολύ και δεν έμπαινε εύκολα.
    Ξάπλωσα στην άκρη του κρεβατιού με το κεφάλι μου να κρέμεται, μου το έβαλε εύκολα, σε αυτή τη στάση το ένοιωθα βαθειά μέσα στο λαιμό μου ( το έχει 18 cm ). Αφού μου το έκανε έτσι αρκετές φορές, κάναμε έρωτα.
    Περιττό να σας πω ότι μου έκανε τρελό έρωτα, με τα πόδια μου στους ώμους του με κάρφωσε κανονικά, μπαινόβγαινε μέσα μου σαν τρελός, εγώ έπλεα στα ουράνια, μέχρι που στο τέλος έχυσε μέσα μου, με γκάστρωσε κανονικά.
    Φιλάκια φιλενάδες.

xristinaki69

Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Δημοσίευση  xristinaki69 Την / Το Παρ Αυγ 22, 2014 12:37 pm

σε ευχαριστουμε για τισ πληροφοριες...!!
    lizaidvnidu

Αριθμός μηνυμάτων : 10
    Ημερομηνία εγγραφής : 22/03/2015

Δημοσίευση  lizaidvnidu Την / Το Δευ Μαρ 23, 2015 4:24 pm

Trans-Agni έγραψε:
    Giannoyla έγραψε:Κάποιο κορίτσι που έχει εμπειρία στο βαθύ λαρύγγι να μαε δώσει τα φώτα της
    ΓΛΥΚΕς ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΡΟΟΔΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η "ΑΠΟΡΙΑ". ΜΕΡΙΚΑ ΒΑΣΙΚΑ. ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΕΟΣ ΟΣΟ ΒΑΘΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΪΔΕΨΕΙ ΤΙΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΣ ΣΑΣ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΧΥ ΚΑΙ ΕΡΕΘΙΣΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ/ΤΗΝ ΕΡΑΣΤΗ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΤΟ ΖΕΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΗΧΟΥΣ ΣΑΝ ΝΑ ΠΝΙΓΕΣΤΕ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ. ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ. ΜΕΧΡΙ 20 ΕΚ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΚΑΡΕΤΕ ΒΑΘΕΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΔΑΚΡΥΖΕΤΕ ΟΤΑΝ ΦΤΑΝΕΙ ΒΑΘΕΙΑ. ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΕ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΙΕΡΟΤΕΛΕΣΤΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΕΟΘΗΛΑΣΜΟΣ. ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΗ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΥΣΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΕΡΕΘΙΖΕΙ ΤΟΝ ΑΝΔΡΑ. ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΟΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΛΕΓΧΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΝΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΝΔΡΙΣΜΟ ΤΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΣΕΙΣ ΕΛΕΓΧΕΤΕ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΕΛΕΟΣ ΤΩΝ ΔΟΝΤΙΩΝ ΣΑΣ.... ΜΑΘΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΗΧΟΥΣ. ΑΛΛΟΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΟΥΦΑΤΕ, ΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΓΛΥΦΕΤΕ, ΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΡΦΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΙΣ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΕΣ ΧΟΡΔΕΣ. ΠΗΤΕ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΕΡΕΘΙΣΤΙΚΟ " ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΠΙΟ ΣΙΓΑ ΘΑ ΜΕ ΠΝΙΞΕΙΣ..." ΤΟΝ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ/Η ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΑΣΦΑΛΕΙΣ. ΑΛΛΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΕΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΟΥΛΕΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ. ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ. ΝΑ ΠΛΥΘΕΙΤΕ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝ ΠΑΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. ΟΤΑΝ ΧΥΣΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΠΙΟ ΤΡΥΦΕΡΕΣ ΜΕ ΠΟΛΥ ΑΠΑΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΑΣ. ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΙ/ΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕΤΑ ΑΓΡΙΑΔΕΣ. ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ. Ο ΠΕΟΘΗΛΑΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΕΤΟΒΕΝ, Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΣΤΟΝ ΠΡΩΚΤΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ HEAVY METAL. ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.
    EISAI ASTERI

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Δεκ 17, 2017 12:02 pm