Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

Συναντηση με 2 μαζι

Μοιραστείτε
    Gianna

Αριθμός μηνυμάτων : 16
    Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Συναντηση με 2 μαζι

Δημοσίευση  Gianna Την / Το Τρι Οκτ 11, 2011 10:06 am

Κοριτσια καλημερα.
    Δεν ξερω αν ποσταρω σωστα , αλλα θελω να σας πω την αγωνια μου.
    Μετα απο πολυ καιρο χωρις να ψαχνω γενικα , ειπα τελικα να ψαχτω λιγο , γιατι η καβλα ειναι μεγαλη , κι ετσι , τωρα εχω φτασει στο σημειο , να εχω ραντεβου με 2 παιδια μαζι , στον χωρο τους , μετα απο 2 χρονια περιπου αποχης , και που εχω να παω γενικα και με αντρα.
    Οποτε καταλαβαινετε την αγωνια μου , κατευθειαν μετα 2 χρονια να παω με αντρα και μαλιστα 2 μαζι.
    Δεν ξερω αν τα καταφερω , αν πονεσω κ.λ.π.
    Παλιοτερα , ειχα παει αλλη μια φορα με 2 αντρες , και ηταν τελεια.
    Τωρα ομως ενα ραντεβου στα τυφλα , γνωριμια με ιντερνετ , και με 2 αντρες μαζι , με μια κλειστη πλεον τρυπουλα , που επι 2 χρονια , δεν γευτηκε αυτη την χαρα , κταλαβαινετε.
    Καθε βοηθεια συμβουλη , και γνωμη ευπροσδεκτη φυσικα.
    Μου λενε να παω αυριο στον χωρο τους το πρωι , να με ντυσουν γυναικα , και να με παρουν...
    Τους εχω πει βεβαια , για την αποχη μου και να με προσεξουν , αλλα αν δεν κοιταξω να προσεξω εγω τον εαυτο μου , και να καλυφθω , δεν εχω εμπιστοσυνη στους αλλους , που πανω στην καβλα , μπορει να με πεθανουν στον πονο.
    ΑΧ!! τι να κανω βρε κοριτσια?
    Θελω να παω φυσικα , και εχω πολλες καβλες , αλλα θελω και την βοηθεια σας.
    Ευχαριστω πολυ/
    Giannoyla

Αριθμός μηνυμάτων : 36
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2010
    Τόπος : Αθήνα

Απ: Συναντηση με 2 μαζι

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Τρι Οκτ 11, 2011 5:19 pm

Κούκλα μου τι πιστεύω εγώ.
    Πιστεύω ότι έπρεπε να αρχίσεις 1 ή 2 εβδομάδες πριν, να βάζεις κάθε μέρα μέσα σου ένα δυο δάχτυλα ή κάποιο δονητή, να το κρατάς μέσα σου περίπου μισή ώρα, έτσι πιστεύω ότι θα σου είχε ανοίξει αρκετά ώστε να μην πονέσεις όταν κανείς έρωτα. Περιμένω να μου πεις πως θα τα περάσεις. Φιλάκια.
    Gianna

Δημοσίευση  Gianna Την / Το Τετ Οκτ 12, 2011 11:48 pm

Λοιπον , τελικα τα παιδια μου ανεβαλαν , το ραντεβου , γιατι το ενα παιδι που εχει και το σπιτι , δεν μπορουσε.
    Τους ειπα απλα να με ενημερωσουν αυτοι ποτε μπορουνε.
    Αλλα ηρθε και εκατσε ενα αλλο ραντεβου , με ενα αλλο παιδι , και πηγα κι εγω ντυμενη απο μεσα απο τα κανονικα ρουχα μου , στρινγκ , καλτσες , και μινι φορεματακι , ολα μαυρα , εχω και φωτο , και πηγα στο δωματιο του ξενοδοχειου που με περιμενε , μπηκα μεσα , μου ανοιξε φορωντας μονο μια πετσετα , την οποια την αφησε και επεσε κατω μολις εκλεισε η πορτα , και φυσικα εγω δεν αντεξα , αλλο γονατισα αμεσως μπροστα του , και εκει καταλαβε τι σημαινει καλη πιπα.
    Οσο τον εγλυφα γονατιστη , μου κατεβασε την παντελονα , και αποκαλυφτηκαν σιγα σιγα , τα ρουχα που φορουσα απο μεσα , και το ειδα και το αισθανθηκα στο στομα μου , το καβλι του να γινεται ακομη πιο σκληρο και μεγαλο.
    Με σηκωσε με πηγε στο κρεβατι , και αρχισε να με χαιδευει ολοκληρη και τελικα κατεληξε στο κολακι μου , που μου εκανε ενα τελειο γλυψιμο στην τρυπουλα μου , μου εβαλε και ενα δυο ισως και τρια δαχτυλα μεσα ,δεν πονεσα , μου ειχε μουλιασει την τρυπα μου στο γλυψιμο.
    Μετα γυρισε ανασκελα , και μο ζητησε να τον γλλυψω , οπως και εκανα ξανα , και μου ειπε να τον βαλω ολον τον πουτσο του μεσα στο στομα μου.
    Τωρα πια ειχε μεγαλωσει πολυ και ηταν πετρα και χοντρος.
    Ειχε ωραιο καβλι.
    Σιγα σιγα τα καταφερα και τον εβαλα σχεδον ολον μεσα στο στομα μου και του εκανα την τελεια πιπα , και.....
    και.... αυτος εχυσε ετσι ξαφνικα στο στομα μου.
    Καλ μεχρι εδω σηκωθηκε πηγε πλυθηκε , και μετα πηγα κι εγω να πλυθω , και βγαινοντας εξω , με το σκεπτικο να τον ξανακαβλωσω , να με γαμησει , αυτος ντυνοντανε.
    Μου λεει συγνωμη που εχυσα , δεν μπορουσα να κρατηθω αλλο , μου εδωσες πολυ καβλα , και εμενα αργει πολυ , και παιρνει πολυ ωρα να μου ξανασηκωθει , και σου ζητω συγνωμη.
    Του λεω μην ζητας συγνωμη , αλλοιμονο , την επομενη φορα , και ετσι ντυθηκα κι εγω , και εφυγα ετσι αδοξα και αγαμητη.
    Τα συμπερασματα δικα σας.

SoulaCD

Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 20/08/2011

Δημοσίευση  SoulaCD Την / Το Πεμ Οκτ 13, 2011 5:23 pm

Άνδρες. Τόσην ώρα ντυνόσουν . . . . το έχω πάθει κι εγώ
    Giannoyla

Αριθμός μηνυμάτων : 36
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/05/2010
    Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση  Giannoyla Την / Το Κυρ Οκτ 16, 2011 3:23 pm

Ilianna μου πρέπει να αισθάνεσαι περήφανη, γιατί εσύ τον έφερες σε οργασμό, έχυσε μόνο για σένα και επειδή τον καύλωσες πολύ δεν μπόρεσε να κρατηθεί.
    Gianna

Δημοσίευση  Gianna Την / Το Τετ Οκτ 26, 2011 1:06 am

Giannoyla έγραψε:Ilianna μου πρέπει να αισθάνεσαι περήφανη, γιατί εσύ τον έφερες σε οργασμό, έχυσε μόνο για σένα και επειδή τον καύλωσες πολύ δεν μπόρεσε να κρατηθεί.

Ναι εχεις δικιο ετσι ειναι , και ετσι το σκεφτηκα κι εγω.

Τωρα ομως θελω ξανα παρα πολυ , αλλα να γινει ολοκληρωμενα αυτη την φορα , αλλα δεν βρισκω καποιο παιδι , και ειμαι στο ψαξιμο....

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Δεκ 17, 2017 12:13 pm