Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

καινούργια στο φόρουμ

Μοιραστείτε

vas_ath

Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2012

καινούργια στο φόρουμ

Δημοσίευση  vas_ath Την / Το Κυρ Απρ 01, 2012 10:15 pm

Καλησπέρα. Μόλις είδα ότι υπάρχει αυτό το φόρουμ και έκανα αμέσως λογαριασμό. Θα ήθελα να σας διηγηθώ τη δική μου ιστορία. Όλα ξεκίνησαν σε μικρή ηλικία. Θυμάμαι μου άρεσε να είμαι γυμνός και σιγά σιγά άρχισα να εξερευνώ τον αυτό μου. Άρχισα να χαιδεύομαι, να αυνανίζομαι, μέχρι που το προχώρησα... λίγο παραπέρα. Έβαλα δάχτυλο και μου άρεσε, άρχισα να βάζω τα εσώρουχα της μάνας μου και της αδελφής μου, μετά μιας γκόμενας που είχα, άρχισα να βάφομαι και να έχω φαντασιώσεις με έναν και παραπάνω άντρες. Αυτή μου η επιθυμία ποτέ δεν σταμάτησε και την έχω ακόμη και τώρα. Το παράξενο; Ακόμη και τώρα οι άντρες που με ελκύουν είναι απίστευτα λίγοι. Δεν ξέρω τι άλλο να πω για αυτό. Αν και δεν έχω ολοκληρωθεί ακόμα, πχ δεν έχω βάλει περούκα, θα ήθελα κάποια στιγμή να εμφανιστώ μπροστά σε κάποιον ντυμένος γκόμενα.

giorgos gamias

Αριθμός μηνυμάτων : 7
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2011

Απ: καινούργια στο φόρουμ

Δημοσίευση  giorgos gamias Την / Το Δευ Απρ 09, 2012 6:25 pm

:affraid:

Έχει επεξεργασθεί από τον/την giorgos gamias στις Πεμ Αυγ 16, 2012 12:20 pm, 1 φορά

renata87

Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2012

Δημοσίευση  renata87 Την / Το Τρι Ιουλ 17, 2012 8:50 am

Όλα ξένισαν από μικρή ηλικία από πειραματιζόμουν ακόμα έτσι ένα βράδυ που έκανα μπάνιο είπα μα φορέσω για λίγο το μαγιό της αδελφής μου για να δω πως είναι η αίσθηση του ολόσωμου μαγιό. Μα έλα που με τσάκωσαν στα πράσα, έφαγα πολύ ξύλο θυμάμαι, για αρκετό καιρό δεν το ξαναεπιχειρισα. Μετά από μερικά χρόνια , ήθελα να δω πως είναι η αίσθηση της σερβιέτας το επιχώρια και μου άρεσε πολύ.
    Αργότερα που έμενα μονός στο σπίτι δοκίμαζα και καλσόν της μητέρας μου μπορώ να πω ότι το ευχαριστιόμουν.
    Τον τελευταίο καιρό εκμεταλλευόμενος το ότι είμαι μονός στο σπίτι άρχισα να φαραώ εσώρουχα της μητέρας μου, και νιώθω καλά. Το θέμα είναι ότι δεν ξέρουν τίποτα για την προτίμηση που έχω ούτε οι γονείς ούτε οι φίλοι , το κακό είναι ότι αν το πω στους φίλους θα τους χάσω και το πω στους γονείς δεν ξέρω τι θα προκύψει.
    θέλω να αποκτήσω ένα σετακι κατά δικό μου που να το φαραώ και να μου είναι απόλυτος στα μετρά μου με όλα τα παρελκόμενα silicon bra σουτιέν στριγκακι και ένα σέξι φόρεμα για αρχή.

lisa78

Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ημερομηνία εγγραφής : 29/04/2014
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση  lisa78 Την / Το Τρι Απρ 29, 2014 5:12 pm

ΑΧΧΧ...ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.ΝΤΥΝΟΜΟΥΝ ΚΡΥΦΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ SEXY ,ΟΜΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΥΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΡΕΘΙΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ.ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΦΟΡΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΩΝ ΑΠΟΚΡΕΩΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΙΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΟΠΟΥ ΑΠΛΑ ΦΟΡΕΣΑ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΡΟΥΖ ΑΠΟ ΤΗ ΦΙΛΗ.Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΤΙΣ 4 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΧΟΥΦΤΩΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ.ΤΗΝ 2 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ...ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΔΟΝΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑ.ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ .ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΣΚΥΜΜΕΝΗ ΣΤΑ 4 ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΛΕΙΦΑ ΩΣΠΟΥ ΜΕ ΓΕΜΙΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ.ΟΙ ΑΝΑΣΤΟΛΕΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ.ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΑ ΣΠΙΤΙ.ΞΥΡΙΣΤΗΚΑ ,ΒΑΦΤΗΚΑ ΦΟΡΕΣΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ,ΔΥΟ ΨΗΛΟΤΑΚΟΥΝΕΣ ΓΟΒΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΤΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ.ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΑΛΙ ΔΕΙΛΗ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ ΦΟΥΡΙΟΖΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Η ΠΟΡΤΑ ΜΕ ΑΡΠΑΞΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΦΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΣΕ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΑ.ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΜΕ ΚΑΥΛΩΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΧΑΘΗΚΑΝ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΗΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΧΟΡΕΨΩ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΣ.ΜΟΥ ΕΓΛΕΙΦΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΓΛΕΙΨΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΗΣΕ ΣΤΑ 4.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΙΒΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΕΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ.ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ.ΣΠΑΣΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΙΒΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΩΣΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΩ.ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΕΣ3-4 ΦΟΡΕΣ ΩΣΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΧΩΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΤΥΘΗΚΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.ΗΜΟΥΝ ΣΩΣΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ.ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ.ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΝΤΥΜΕΝΗ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΔΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΜΑΥΡΟΙ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑΝΕ.ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑΧΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ.ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΑΥΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΜΕ ΓΔΥΝΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΣΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΥΛΩΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.Ο ΕΝΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ.ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ.ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΦΟΒΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΧΥΣΟΥΝ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΡΩΙΜΗ ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ...ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ?

renata87

Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2012

Δημοσίευση  renata87 Την / Το Τετ Απρ 30, 2014 11:21 am

lisa78 έγραψε:ΑΧΧΧ...ΠΟΣΟ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ.ΝΤΥΝΟΜΟΥΝ ΚΡΥΦΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ SEXY ,ΟΜΩΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΥΠΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΡΕΘΙΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΗΜΑΣΤΑΝ ΦΙΛΟΙ ΑΛΛΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ.ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΦΟΡΜΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΡΤΙ ΤΩΝ ΑΠΟΚΡΕΩΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΙΑΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥ ΟΠΟΥ ΑΠΛΑ ΦΟΡΕΣΑ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΡΟΥΖ ΑΠΟ ΤΗ ΦΙΛΗ.Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΤΙΣ 4 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΜΕ ΧΟΥΦΤΩΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ.ΤΗΝ 2 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ...ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΘΗΚΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΔΟΝΗ ΤΕΛΕΙΩΣΑ.ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΦΟΡΑ .ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ ΣΚΥΜΜΕΝΗ ΣΤΑ 4 ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΓΛΕΙΦΑ ΩΣΠΟΥ ΜΕ ΓΕΜΙΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕ 2 ΦΟΡΕΣ.ΟΙ ΑΝΑΣΤΟΛΕΣ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ.ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΑ ΣΠΙΤΙ.ΞΥΡΙΣΤΗΚΑ ,ΒΑΦΤΗΚΑ ΦΟΡΕΣΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΕΡΟΥΚΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ,ΔΥΟ ΨΗΛΟΤΑΚΟΥΝΕΣ ΓΟΒΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΤΡΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΗΡΘΕ.ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΑΛΙ ΔΕΙΛΗ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ ΦΟΥΡΙΟΖΟΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ Η ΠΟΡΤΑ ΜΕ ΑΡΠΑΞΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΦΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΣΕ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΑ.ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙΠΕΡΙΕΡΓΩΣ ΜΕ ΚΑΥΛΩΣΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΧΑΘΗΚΑΝ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΗΘΩ ΝΑ ΤΟΥ ΧΟΡΕΨΩ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΣ.ΜΟΥ ΕΓΛΕΙΦΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΓΛΕΙΨΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΗΣΕ ΣΤΑ 4.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΙΒΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΕΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ.ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ.ΣΠΑΣΤΗΚΕ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΙΒΕΤΑΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΩΣΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ.Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΥΤΗ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΩ.ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΓΙΝΕ ΑΛΛΕΣ3-4 ΦΟΡΕΣ ΩΣΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΜΙΑ ΧΩΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΕ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΤΥΘΗΚΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΒΡΑΔΥ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ.ΗΜΟΥΝ ΣΩΣΤΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ.ΕΝΙΩΘΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ.ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΑ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΝΤΥΜΕΝΗ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΕ ΜΙΑ ΟΔΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΥΟ ΜΑΥΡΟΙ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑΝΕ.ΚΑΤΕΒΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΑΧΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΨΑ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ.ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΚΑΥΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΔΑΜΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ.ΜΕ ΓΔΥΝΑΝΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΛΗΣΙΑΣΑΝ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΑ ΑΓΓΛΙΚΑ.ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΜΕ ΣΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΥΛΩΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.Ο ΕΝΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ.ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΛΙΠΟΘΥΜΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ.ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ.ΤΕΛΙΚΑ ΦΟΒΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΧΥΣΟΥΝ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΠΡΩΙΜΗ ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΖΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ...ΚΑΙ ΘΑ ΑΚΟΥΣΤΕΙ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΑ ΨΑΧΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ?

Θα χαρω να μαθω νεα σ

lisa78

επιτελους

Δημοσίευση  lisa78 Την / Το Τρι Ιουν 03, 2014 6:40 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΣΥΝΕΒΗΣΑΝ ΠΟΛΛΑ.ΜΕΤΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΟΛΑ ΗΡΘΑΝ ΚΑΛΛΥΤΕΡΑ.ΠΡΙΝ ΑΠΟ 20 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΑΡΧΕΣ ΜΑΗ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ Μ....... ΕΝΑ 50ΑΡΗ ΓΕΙΤΟΝΑ ΜΟΥ ΑΣΦΑΛΙΣΤΗ.ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΠΡΟΠΟ ΣΤΗ ΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟΥ .ΠΙΑΣΑΜΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΤΟΥ.ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΓΟΗΤΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΣ.Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΛΕΙΠΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΩΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ ΣΕ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΠΙΤΙ ΠΡΑΓΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΓΙΝΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ.ΑΡΑΞΑΜΕ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ , ΜΟΥ ΑΝΟΙΧΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΡΑΓΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΝΤΥΠΩΣΗ.ΒΑΣΙΚΑ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ.Ο ΓΑΜΟΣ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΡΙΣΗ ΚΑΘΩΣ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΑΠΑΤΑ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΕΧΕΙ ΑΠΟΔΕΧΘΕΙ ΠΛΕΟΝ.Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑΚΗ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΟΝΟΣ.ΚΑΘΩΣ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΗΤΑΝ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΜΑΤΙΕΣ ΠΟΥ ΕΡΙΧΝΑ ΣΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΑΦΗΣΑ ΠΑΝΩ 2 ΣΤΡΙΝΓΚ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ, ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΡΟΖ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΣΥΖΩ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΧΙ.ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΡΙΝΓΚ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΔΕ ΔΙΣΤΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΤΟΥ ΛΕΩ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΣΑΣΤΙΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΧΑΜΟΓΕΛΩΝΤΑΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΧΕΙΣ ΩΡΑΙΟ ΓΟΥΣΤΟ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΣ.ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ...ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΞΑΝΑ.ΜΕ ΕΡΕΘΙΖΕΙΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΜΠΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΟΥ .ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΧΡΟΝΟ.ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΦΟΡΕΣΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΣΤΡΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΝ ΦΩΝΑΞΑ ΜΕΣΑ.ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΚΟΝΟΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΕΛΩ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ.ΤΟΥ ΕΓΝΕΨΑ ΚΑΤΑΦΑΤΙΚΑ.ΞΕΚΟΥΜΠΩΣΕ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΠΟΥΤΣΟ, ΧΟΝΡΟ ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΜΑΚΡΥ.ΑΜΕΣΩΣ ΤΟΝ ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΥΦΩ.ΕΝΩ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΥΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΝΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ.ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΥΝΕΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΚΥΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΑ,ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΦΙΛΑΓΕ.ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΣΟ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΙΒΕΙ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΥΣΑ.ΓΡΗΓΟΡΗ ΕΙΣΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΦΕΡΕ ΕΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ.ΠΗΓΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ.ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΔΩ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΣΤΗΘΩ ΣΤΑ 4.ΕΚΑΤΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΓΛΕΦΕΙ.ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΥΛΑ.Η ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΤΕΝΤΩΘΗΚΕ ΣΑ ΣΤΥΛΟΣ.ΜΕ ΕΙΧΕ ΚΑΥΛΩΣΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.ΜΕ ΣΑΛΙΩΣΕ ΚΑΙ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ ΤΗΝ ΨΩΛΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΜΟΥ.ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ.ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙΣ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΕΠΑΡΘΕΝΙΑΖΟΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΩ ΚΑΥΛΩΝΩ.ΗΤΑΝ ΦΟΒΕΡΑ ΜΕ ΕΤΣΟΥΖΕ ΑΛΛΑ ΜΕ ΚΑΥΛΩΝΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΑΦΟΥ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΚΑΛΑ ΑΡΧΙΖΕ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΗΔΑ.ΤΡΕΛΗ ΚΑΥΛΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΒΟΓΚΑ ΚΑΙ ΕΧΥΣΕ .ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΑ ΠΑΘΙΑΣΜΕΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΣΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΦΟΡΑ.ΕΙΔΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΡΘΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΖΕΙ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΕΣΚΥΨΕ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΓΛΕΙΦΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΧΥΣΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ.Η ΚΑΥΛΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ.ΜΕ ΠΗΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΞΑΠΛΩΣΑΜΕ.ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΜΕ ΦΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ.ΕΝΙΩΣΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΗΜΕΡΕΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΒΑΣΗ.ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΖΗΤΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΝΤΟΤΕ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΗ, ΞΥΡΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΡΟΥΧΑ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΠΕΡΟΥΚΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΦΟΡΩ ΠΑΝΤΟΤΕ.ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΜΕ ΣΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ.ΤΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΤΟΝ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΕΣ ΕΡΩΤΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΡΩΤΙΚΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟΣ.ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΖΩ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΟΣΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙ.Α ΠΡΟΧΤΕΣ ΕΠΙΣΚΕΦΘΗΚΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΙΣΩ .ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΛΟΙΦΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΣΥΝΕΣΤΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΧΑΛΑΡΑ.ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΚΑΝΕΙ Embarassed ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.
    cd_gamietai

Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/05/2012
    Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση  cd_gamietai Την / Το Πεμ Ιουν 05, 2014 2:45 pm

Εύγε φιλενάδα! Χαίρομαι πολύ που ανακάλυψες τις χαρές του παθητικού έρωτα!

Απόλαυσέ το!

xristinaki69

Αριθμός μηνυμάτων : 3
    Ημερομηνία εγγραφής : 16/08/2014

Δημοσίευση  xristinaki69 Την / Το Σαβ Αυγ 16, 2014 11:49 am

πολυ ωραια ιστορια κουκλα μου μπραβο που το ζεις!!!
    Nelly_1969

Αριθμός μηνυμάτων : 7
    Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2010
    Τόπος : Athens

Θ'ελω κι εγώ ένα τέτοιο άντρα

Δημοσίευση  Nelly_1969 Την / Το Παρ Σεπ 19, 2014 1:32 am

Να είναι πάνω από 50 και από 60 γιατί όχι και να με κάνει να νιώθω απόλυτα γυναίκα. Να φιλάει, να δαγκώνει, να ρουφάει τις ρώγες μου και γω να γίνομαι κάθε φορά και πιο όμορφη και πιο γυναίκα για χάρη του. Αααχ

lisa78

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

Δημοσίευση  lisa78 Την / Το Πεμ Νοε 19, 2015 10:48 am

ΠΑΕΙ ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ Ο ΠΑΘΗΤΙΚΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΒΡΗΚΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ.ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΩ ΣΥΝΑΨΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΩΝΙΑ.ΕΧΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΔΩ .ΕΙΝΑΙ 24 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΥΜΝΑΣΜΕΝΟΣ.ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΚΛΗΡΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΥΛΩΝΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΒΛΕΠΑΜΕ ΕΚΕΙ ΕΝΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΑΓΩΝΑ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Η ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ.ΕΙΧΕ ΠΙΕΙ ΠΟΛΥ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΑΣΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ .ΛΕΓΑΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΣΧΕΤΑ .ΠΡΟΣΦΕΡΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΑΣΩ.ΚΑΤΣΑΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ.ΠΕΡΙ ΤΗΣ 01.00 ΦΥΓΑΜΕ ΜΑΖΙ.ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΠΕΙΝΑΕΙ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΟΛΥ ΦΑΓΗΤΟ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΕΙ ΧΑΜΕΝΟ.ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ.ΑΝΕΒΗΚΑΜΕ ΠΑΝΩ .ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΞΑΠΛΩΣΕ.ΚΟΙΤΑΖΑ ΣΧΥΝΕΧΩΣ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΤΟΥ.ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΙ ΕΦΕΡΑ ΚΑΤΙ ΟΡΕΚΤΙΚΑ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΣΕ ΛΙΓΟ.ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙΡΟΝ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥΣΑΜΕ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΤΟΥ.ΝΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΤΟΥ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΕΝΑ ΧΟΝΤΡΟ ΚΑΥΛΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.ΚΟΙΤΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ.ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΩΠΩ ΚΑΥΛΑ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΩΡΑΙΟ ΠΟΥΤΣΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΤΟΤΕ ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΑΛΙΑ.ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ. ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΦΟΡΑΓΑ ΣΤΡΙΝΓΚ.ΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΠΑΡΩ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΣΟΥΛΑ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΕΙΦΩ.Η ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΜΥΡΙΖΕ ΚΑΤΟΥΡΙΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΕ ΠΤΟΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΓΛΥΦΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΣΤΗΘΩ ΣΤΑ 4.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΠΕΡΟΥΚΑ.ΟΜΩΣ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΑΡΠΑΞΕ ΑΓΡΙΑ ΜΕ ΕΣΤΗΣΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ.ΕΜΕΙΝΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΡΙΝΓΚ.ΕΦΤΥΣΕ ΤΗ ΧΟΥΦΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΒΑΛΕ ΚΩΛΟΔΑΧΤΥΛΟ.ΑΦΟΥ ΜΕ ΑΝΟΙΞΕ ΛΙΓΟ ΕΒΑΛΕ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΚΩΛΑΡΑ ΜΟΥ.ΜΠΗΚΕ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΑΠΟ 10 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΥΝΕΙ.ΤΟΝ ΕΠΑΙΞΑ ΚΑΙ ΕΧΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΞΑΠΛΩΣΕ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ .ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΑΙΔΕΥΑ ΚΑΙ ΕΓΛΥΦΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΤΑ ΧΥΣΙΑ ΤΟΥ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΞΥΠΝΗΣΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΝΤΥΘΩ ΓΥΝΑΙΚΑ.Η ΩΡΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ 4 ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ.ΠΗΓΑ ΦΟΡΕΣΑ ΕΝΑ ΚΑΥΤΟ ΚΟΡΜΑΚΙ ΜΑΥΡΟ, ΕΒΑΛΑ ΜΙΑ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ ΠΕΡΟΥΚΑ ΓΟΒΕΣ ΦΟΡΕΣΑ ΚΡΑΓΙΟΝ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ.ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΙΣΑΙ ΜΟΥΝΑΡΑ!!! ΚΑΥΛΩΣΑ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ. ΕΒΓΑΛΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕΤΡΑΒΗΞΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΜΕΝΕ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΙΣΩ.ΤΟ ΔΕΧΤΗΚΕ.ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΣΤΗΝΟΜΑΙ ΣΑΝ ΠΟΤΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΒΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΩΣ.ΚΑΥΛΩΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΗΡΘΕ ΜΕ ΑΡΠΑΞΕ ΜΕ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΦΩΝΑΖΑ ΕΓΩ. ΜΕ ΣΗΚΩΣΕ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΓΕ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ.ΚΑΝΑΜΕ ΕΡΩΤΑ 2 ΩΡΕΣ.ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΠΕΣΑΜΕ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ.ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΤΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ ΠΗΡΑ ΤΗΛ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ.ΕΠΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΕΡΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΗΚΑ.ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΞΑΝΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΕ Η ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ.ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΟΛΛΑ ΠΛΕΟΝ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ.ΟΧΙ ΣΕ ΠΟΛΥΣΥΧΝΑΣΤΑ ΜΕΡΗ.ΓΝΩΡΙΣΑ ΜΙΑ ΤΡΑΝΣΕΞΟΥΑΛ Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ ΜΟΥ.ΜΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΜΑΚΙΓΙΕΡ Η ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΣΩΣΤΗ ΚΟΥΚΛΑ.ΜΕ ΤΟΝ Α.....ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙ.ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥ ΖΕΥΓΑΡΙ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.ΖΩ ΜΙΑ ΔΙΠΛΗ ΖΩΗ , ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΗ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΣΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Η ΕΡΩΤΙΚΗ ΜΑΣ ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΛΟΥΣΙΑ.ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΟΙΧΤΟΜΥΑΛΟΣ.ΖΗΛΕΥΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ.ΠΑΡΟΛΗ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΠΑΡΤΟΥΖΩΣΑΝΕ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΙΛΙΑΣΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ.ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΔΙΑΚΠΟΕΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΜΕ ΠΕΡΙΡΑΞΕ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΚΑΙ Ο Α.... ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΑΥΛΩΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΕΝΕΙ ΣΥΧΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΝΤΥΝΟΜΑΙ ΝΟΣΟΚΟΜΑ,ΜΙΑ ΚΟΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ,ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΟΛΟ ΙΔΕΕΣ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΞΕΧΝΑΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΗ ΔΙΠΛΗ ΜΟΥ ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ.ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΣΣΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ.ΠΡΟΣΦΤΑ ΜΟΥ ΑΓΟΡΑΣΕ ΚΑΙ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ, ΓΕΛΑΣΑ ΑΛΛΑ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ....ΦΙΛΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΕΙΤΕ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ!!! santa

lisa78

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ...ΚΑΛΟ ΦΘΙΝΟΠΩΡΟ

Δημοσίευση  lisa78 Την / Το Κυρ Σεπ 18, 2016 6:41 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΑΣ??? ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΓΙΑ ΠΡΩTΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΣΗΜΑΔΙΑ ΑΠΟ ΜΑΥΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΟ ΣΤΡΙΝΓΚ. ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΕΡΑΣΑ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ.ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΝΤΥΜΕΝΟΣ ΑΝΔΡΙΚΑ , ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ.... queen ΗΤΑΝ ΟΙ ΠRΩΤΕΣ ΜΟΥ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΩΣ ΛΙΖΑ !ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΝΟΙΚΙΑΣΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥΤΕΛΕΣ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΜΕ ΠΙΣΙΝΑ.ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΞΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΑΝ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ.ΕΙΧΑ ΨΩΝΙΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΒΡΑΔΙΝΑ ΚΟΛΛΗΤΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ...ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ , ΠΟΛΛΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΜΑΓΙΟ ΠΟΥ ΑΦΗΝΕ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΤΡΙΝΓΚ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΒΑΦΟΜΑΙ...ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΟΥ ΦΟΡΕΣΑ ΤΑ ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΣΤΗΘΗ ΚΑΙ ΞΥΡΙΣΑ ΤΗ ΓΕΝΕΤΗΣΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΥ...Ο Α...ΔΕ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΡΦΩΣΕΙ ΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΟ ΣΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΒΙΑΖΕ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΟ ΧΟΝΤΡΟ ΤΟΥ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΕ ΚΑΥΛΩΝΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.ΕΧΥΣΑ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ.ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΗΔΗ ΑΠΟΤΡΙΧΩΜΕΝΑ.ΦΟΡΕΣΑ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΜΟΥ ΚΟΛΗΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΒΑΨΑ ΤΑ ΝΥΧΙΑ ΜΟΥ ΦΟΡΕΣΑ ΤΙΣ ΜΑΥΡΕΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΜΟΥ ΓΟΒΕΣ . Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΑΠΟΣΒΟΛΩΜΕΝΟΣ.ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ ΜΩΡΟ ΜΟΥ...ΘΑ ΣΕ ΚΛΕΨΟΥΝ...ΤΙ ΠΑΛΙΟΠΟΥΤΑΝΟ ΕΚΡΥΒΕΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ.ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΠΕΡΟΥΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΧΤΕΝΙΣΤΗΚΑ...ΜΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙA ΠΙΝΕΛΙΑ ΑΡΩΜΑΤΟΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ ΤΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ΜΟΥ.ΣΤΑΘΗΚΑ ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ...ΑΝΑΠΝΕΥΣΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΜΕΓΑΛΕΙΟ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕ ΑΡΠΑΞΕ ΓΕΡΑ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΑΓΚΑΛΙΑ.Σ'ΑΓΑΠΑΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΨΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΕΤΕΙΝΑ ΤΟ ΚΩΛΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΧΟΝΤΡΟ ΤΟΥ ΠΑΠΑΡΙ ΕΤΟΙΜΟ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΗΔΗ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟ ΚΩΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΓΑΜΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΠΙΣΩ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ.ΑΦΟΥ ΕΤΟΙΜΑΣΤΗΚΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΚΑΤΕΥΘΥΗΝΘΗΚΑΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΕΝΙΩΘΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΩ.ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΧΩ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓHΤΟ ΣΕ ΕΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΧΩΡΟ.ΚΑΘΩΣ ΠΙΝΑΜΕ ΤΟ ΚΡΑΣΙ ΜΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΥΧΝΑ ΕΒΑΖΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΑΠΟ KAΤΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΦΙΓΓΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ.ΜΕ ΧΟΥΦΤΩΝΕ ΚΑΙ ΚΑΥΛΩΝΕ.ΚΑΠΟΙΑΣ ΣΤΙΓΜΗ ΤΟ ΠΗΡΕ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ Ο ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ ΚΑΙ ΚΟΙΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΑΦΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ Ο ΕΝΑΣ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΠΕΡΠΑΤΩΝΑΤΣ ΧΑΖΕΥΟΝΑΤΣ ΚΑΙ ΑΝΑΖΗΤΩΝΑΤΣ ΜΠΑΡ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ.ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜ ΕΞΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΜΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ.ΜΕΣΑ ΗΤΑΝ ΣΚΟΤΕΙΝΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΗΔΗ ΧΟΡΕΥΑΝ ΚΑΙ ΞΕΣΑΛΩΝΑΝ.ΧΩΡΙΣ ΣΚΕΨΗ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΤΟ ΚΕΦΙ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΟ ΚΑΙ Η ΑΤΜΟΣΦΙΑΡΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΙΚΗ .ΜΕ ΤΙΣ ΨΗΛΟΤΑΚΟΥΝΕΣ ΓΟΒΕΣ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΕΦΑΛΙ ΨΗΛΟΤΕΡΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ.ΜΕΤΑ ΤΗ 3 ΒΟΤΚΑ ΕΝΙΩΘΑ ΜΟΥΝΑΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΒΛΕΠΑ ΠΟΛΛΑ ΒΛΕΜΜΑΤΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΡΦΩΝΟΥΝ.ΤΟ ΠΟΤΟ ΒΟΗΘΑΓΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΝΑ ΣΥΝΕΧΩΣ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΦΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΧΟΡΕΥΩ ΜΕ ΕΝΑ ΜΟΥΣΑΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΗΚΕ.ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΧΟΡΕΥΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ. ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΟΜΩΣ...ΗΔΗ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΡΑΣΤΗ.ΠΗΓΑ ΤΟΥΛΕΤΑ ΚΑΙ ΑΡΓΟΥΣΑ ...ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΣΤΗΝΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΘΑ ΗΘΕΛΕ ΦΑΣΗ.ΜΑΤΑΙΑ ΓΥΡΙΣΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΧΟΡΕΥΩ ΚΑΙ ΝΑ ΦΙΛΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΕΨΑΧΝΕ ΤΟΝ ΕΠΙΔΟΞΟ ΓΑΜΙΑ.ΕΙΔΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ.ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΝΕΥΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΚΚΑΛΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ.ΜΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΚΟΤΑΔΙ.ΦΤΑΝΟΝΤΑΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ Η ΔΕΞΙΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΑΜΕΣΩΣ Η ΦΑΣΗ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΜΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΤΑΝΟΗΤΑ.ΤΟΝ ΑΡΠΑΞΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΩΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΡΩΞΑ ΠΡΟΣ ΤΙΣ ΑΝΔΡΙΚΕΣ ...ΑΝΟΙΞΑ ΜΙΑ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ.ΑΡΧΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΑΩ...ΕΙΧΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΧΕΙΛΗ ...ΦΙΛΙΟΜΑΣΤΑΝ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΗ ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΖΑΛΙΣΤΕΙ...ΕΠΙΣΑ ΤΟ ΤΖΗΝ ΤΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΤΑ ΚΟΥΜΠΙΑ ΚΑΙ ΤΡΑΒΗΞΑ ΕΞΩ ΤΗΝ ΨΩΛΗ ΤΟΥ.ΥΠΕΡΟΧΗ ΣΚΕΦΤΗΚΑ...ΕΣΚΥΨΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΦΡΕΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΤΠΝ ΕΣΠΡΞΑ ΕΛΑΦΡΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΓΛΕΙΦΩ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΕΠΑΝΑΛΕΙΠΤΙΚΑ ΕΝΩ ΜΕ ΤΗ ΓΛΩΣΣΑ ΕΓΛΕΙΦΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΕΙΧΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΑΛΙΑ...ΚΑΥΛΩΝΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΓΛΕΙΦΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ.ΤΟΝ ΕΓΛΕΙΨΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΕΧΥΣΕ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΑ ΟΛΑ.ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟΝ ΓΛΕΙΦΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΡΑΓΓΙΖΩ.ΣΗΚΩΘΚΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΩ ..ΤΡΑΒΗΧΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΟΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ...ΝΑΙ ΑΠΑΝΤΩ , ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΟΠΟ ΒΓΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.ΗΤΑΝ ΘΥΜΩΜΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΚΑΛΑΜΡΑ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΛΕΠΤΑ ΦΥΓΑΜΕ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΥΛΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΠΡΙΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ.ΒΓΗΚΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΚΑΤΟΥΡΗΣΕ.ΓΥΡΙΕΣΕ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΧΟΥΦΤΩΝΕΙ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΠΡΩΤΑ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΑΡΨΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΡΙΒΕΙ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΜΟΥ.ΠΑΡΑΜΕΡΗΣΕ ΤΟ ΣΤΡΙΝΓΚΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΚΥΨΕ ΚΑΙ ΕΒΑΛΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΙΠΩΝΕΙ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.ΚΑΥΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΕΧΥΝΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ. ΕΚΑΝΑ ΠΙΣΩ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΝ ΨΩΛΗ ΤΟΥ ΕΠΣΕ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ.ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΕΤΡΙΒΕ ΤΟ ΚΑΥΛΙ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.ΜΕ ΕΒΓΑΛΕ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕ ΑΚΟΥΜΟΗΣΕ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΤΟ.ΤΡΑΒΗΚΕ ΤΟ ΦΟΡΕΜΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΕΒΓΑΛ ΤΟ ΣΤΡΙΝΓΚΑΚΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΤΗΝ ΝΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΑ,ΜΟΥ ΕΧΩΣΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ ΔΑΚΤΥΛΑ .ΑΚΟΛΟΥΘΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗ ΦΟΡΕΣΕ ΣΤΗΝ ΚΩΛΑΡΑ ΜΟΥ.ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΗΔΑΕΙ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ.Η ΜΑΝΙΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΝΑ ΜΕ ΣΚΙΖΕΙ.ΒΟΓΓΑΓΑ ΚΑΙ ΚΑΥΛΩΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ.ΕΧΥΣΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΩΛΑΡΑ ΜΟΥ ΜΠΟΛΙΚΟ ΣΠΕΡΜΑ.ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΠΑΞΕ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΙΜΟ.ΜΟΥ ΦΩΝΑΞΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΛΙΟΒΡΩΜΑ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΑΛΙΟΠΟΥΣΤΡΑ...ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΧΑΣΤΟΥΚΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΜΕ ΠΙΕΖΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ...Ο ΑΡΧΙΚΟΣ ΦΟΒΟΣ ΜΕΤΑΤΡΑΠΕΙ ΣΕ ΗΔΟΝΗ ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΑΛΙ ΣΗΚΩΜΕΝΟ ΠΑΠΑΡΙ ΤΟΥ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΒΙΑΙΩΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΩΣ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ.ΤΑ ΧΥΣΑΙ ΤΟΥ ΜΕ ΕΠΝΙΞΑΝ ...ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΣΤΕ...ΠΑΛΙΟΚΑΡΟΛΑ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ...ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΦΩΝΑΖΕ...ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΑΤΝ ΤΡΕΛΑ...ΑΛΛΑ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΝΤΕ ΜΗ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΞΕΚΩΛΙΑΣΕΙ ΦΩΝΑΖΕ.ΤΟΝ ΗΣΥΧΑΣΑ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ...ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΦΙΛΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ.ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΨ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΗΣ ΛΕΞΗΣ...ΜΕ ΚΑΥΛΩΝΕΙΣ.( TO BE CONTINUED)

lisa78

Δημοσίευση  lisa78 Την / Το Κυρ Ιουν 18, 2017 11:05 pm

Μετά από καιρό γράφω πάλι.Με μια διαφορά...μόνη πλέον αισθηματικά.Πέρασα αρκετό καιρό μετά το χωρισμό μόνη.Η αλήθεια είναι ότι στενοχωρήθηκα πολύ.Αυτό που με πείραξε ακόμα περισσότερο είναι η έλλειψη σεξ.Αφού δέχτηκα αρκετά μέσω Φεις κτλ. Γνώρισα ένα τεχνικό ο οποίος έχει σχέση με μια φοιτήτρια και κάνουμε μόνο φάσεις.Ειδικά κατά τη διάρκεια της εξεταστικής της μικρής είχα τα τυχερά μου.Βρισκόμασταν κάθε μέρα χωρίς όμως να βγαίνει κάτι παραπάνω.Η αλήθεια είναι ότι δε με χαλάει κιόλας.Ο Τ.....έρχεται πάντα στην ώρα του αλλά φεύγει βιαστικός.Στην παραμονή του στο σπίτι μου πάντα φροντίζει να με λούζει με μπόλικο σπέρμα.Είναι πολύ απαιτητικός και για χάρη του έχω ανανεώσει πολύ τη γκαρνταρόμπα μου.Κάθε φορά θέλει και καινούργια εσώρουχα και διαφορετικές περούκες.Δίχως άλλη επιλογή και καυλωμένη ανταποκρίνονται στα πάντα.Πριν 3 μέρες ήρθε βράδυ.Από νωρίς είχα φροντίσει να περιποιηθω πολύ τον εαυτό μου.Αφού έβαλα τα νύχια μου έντονα κόκκινα ,έκανα ένα υπέροχο βάψιμο και ξύρισμα παντού.Φόρεσα ένα τέλειο μαύρο κορμάκι που αγόρασα εκείνη την ημέρα Αφού πρώτα είχα κολλήσει τις ψεύτικες θηλές που αγόρασα πρόσφατα.Περιττό να πω την καυλα που ένιωθα καθώς προετοιμαζόμουν.Φόρεσα μια στενή μουστάρδα και ένα μαύρο πουκάμισο στενό.Έβαλα τις γόβες μου και κάθησα μπροστά στον καθρέπτη για τις τελευταίες λεπτομέρειες.Έβαλα τα σκουλαρίκια μεγάλους ασημί κρίκους που ο λεγόμενος γουστάρει να με βλέπει και ένα ασορτί μενταγιον.Αφού χτένισμα τη μαύρη περούκα με τις αφέλειες τη φόρεσα και ήμουν σχεδόν έτοιμη.Ξεκίνησα να περπατώ μέσα στο διαμέρισμα και να κρατιέμαι στον καθρέπτη .Μου άρεσα πολύ.Μετά από λίγα λεπτά ήρθε και ο Τ....Άραξε στο σαλόνι και Αφού με ένα επιφώνημα μου έδειξε την ικανοποίηση του για αυτό που έβλεπε μου ζήτησε να του βάλω κρασί Κόκκινο.Ήπιε μια γουλιά και αμέσως άπλωσε το χέρι του στα μπούτια μου.Είναι πιο απαλά και από της κοπέλας μου μου είπε και συνέχισε να με φουντώνει πιο άγρια.Έπιασε το εσώρουχο και άρχισε να να μου χαϊδεύει τον πούτσο μου.Είχα καθηλώσει τρέλα και αυτός μου σήκωσε τη δουλίτσα μου πιο πάνω και πιο πάνω και έσκυψε πάνω μου.Αφού παραμέρισε το κορμάκι και το εσώρουχο το κοκκινιστό σκυλί μου πετάχτηκε μορφωμένο.Βιάζεσαι του είπα.Θέλω να σου γλείψω τη φοβόμουνα σου μου είπε.Κόντεψα να χύσω εκείνη τη στιγμή.Μετά βίας κρατήθηκα.Έβαλε το πατάρι μου στο στόμα του και άρχισε να μου το γλύφει τρυφερά.Εν σα να μεγαλώνω και άλλο στο στόμα του.Μου έτριβε τα αρμόδια και ρουφούσε λυσσασμένα τη ψωλη μου.Δε μπόρεσα να κρατηθώ και τεντωθηκα χύνοντας μέσα στο στόμα του φωνάζοντας από την καυλα.Τα κατάπιε όλα .Ήταν η πρώτη που το έκανε αυτό.Συνέχισε να με γλείφει ενώ η πούτσα μου σταδιακά ξεφουσκώνε.Σηκώθηκε και άρχισε να με φιλάει και να με φουντώνει.Ακούμπησε το πουκάμισο μου και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό .Με μια κίνηση έβγαλε το πουκάμισο μου και το έβγαλε.Ξεκινούσε και τη φούστα και εγώ την άφησα να πέσει στο πάτωμα.Κατέβασε το παντελόνι του και άφησε να φανεί ο πουτσός που είχε πεταχτεί πάνω από το εσώρουχο του.Του το έπιασα κατευθείαν και Αφού του έβγαλα τη μπλούζα του έσκυψα και άρχισα να τον γλύψω πάνω από το εσώρουχο του.Έσκυψα και άλλο και τον πήρα στο στόμα μου άρχισα να τον πιπωνω και τραβώντας πίσω τα μαλλιά μου έπεσα όλη πάνω στην ψωλη.Μου έπιασε το κεφάλι και άρχισε να με καρφώνει πάνω στην πελώρια τρομπαρισμενη πούτσα του.Του το ρουφούσε τρέλα ενώ παράλληλα έπεσα και τη δική μου ψιλή που είχε πάρει φωτιά.Με σήκωσε και με έβαλε να κάτσω στον καναπέ στα τέσσερα.Αφού μου έγλειψε τα γουρλωμένα Κωλομερια άρχισε να μου φιλάει τα πόδια.Μου χάιδεψε τα μπούτια τρυφερά και φίλησε τις γάμπες μου.Σηκώθηκε έσκυψε πάνω στον αυχένα μου και με φίλησε.Εκείνη την ώρα μου ψιθύρισε είσαι πολύ όμορφη ...Έτσι όπως ήθελα.Ένιωσα σκύλα και ρομαντισμό μαζί.Γύρισα και τον φίλησα.Με πήρε αγκαλιά και με ξάπλωσε ανάσκελα.Άρχισε να  Με φιλάει παθιασμένα κρατώντας με αγκαλιά.Εγώ από χαζομάρα του είπα Σ"αγαπω...Έβαλε το χέρι του και ακούμπησε το κορμάκι και Αφού το έβγαλε με άφησε μόνο με το στρινγκ.Μου σήκωσε τα πόδια ψηλά και άρχισε να γλείφει το κωλαράκι μου.Έμπαινε μέσα με τη γλώσσα του ενώ η έμπειρη πλέον τρυπούλα μου άνοιγε στον πρόσταγμα του γαμησιου που θα ακολουθούσε. Σήκωσα τα πόδια μου ψηλότερα για να τον βοήθησα να έχει καλύτερη εικόνα της γουρλωμένα κωλοτρυπιδας μου και εκείνο άρχισε να με σαλιωνει.Παραμέρισε το στρινγκ και με μια κίνηση άπλωσε τη φρενιασμένη πούτσο του πάνω στο καυτό καλό μου και άρχισε να την τρίβει πάνω του.Τοποθέτησε το μεσαίο χοντρό δάχτυλο του δεξιού χεριού του στην τρύπα και μου χάρισε το πρώτο ξεσκόνισμα της βραδιάς.Αφού με άνοιξε καλά έφτυσε το σκυλί του μου το φόρεσε και κύλισε πάνω αφήνοντας με να νιώσω την πελώρια πούτσα του να μου ανοίγει τα μέσα μου.Σιγά σιγά κινιόταν μέσα έξω χαρίζοντας μου τρελή ηδονή.Η πούτσα του που σχεδόν μου διέσχιζε τον προστάτη είχε πληρώσει και τη δική μου Λούτσα.Εκείνη τη στιγμή σκέφτηκε ότι δεν είχε φορέσει προφυλακτικό και πήγα να τραβηχτεί φωνάζοντας του αλλά εκ ενός με καθησύχασε και συνέχισε να με πηδάει.Έπιασε τη μέση μου και άρχισε να με πηγαινοφερνει μπρος πίσω και να με ξεσκίζει.Ο ρυθμός έγινε πιο έντονος και μετά από λίγο ένιωσα τα χυδαία του να γεμίζουν τα έντερα μου.Δεν έβγαλε την Λούτσα του από μέσα περιμένοντας να με γεμίσει.Η κάβλα ήταν απίστευτη.Σηκώθηκε αφήνοντας με ευμενή μέσα και στα κωλοτούμπα και πήγε να πλυθεί.Ούτε καν κινήθηκα από την κάβλα.Όταν γύρισε στάθηκε μπροστά μου και έπαιζε το πούτσο που σιγά σιγά καθηλώνει ξανά.Έβγαλε τις ψεύτικες θηλές μου απότομα και άρχισε να τρίβει το στήθος μου.Άρχισα να ξαπλώνω και εγώ τον φίλησα μου και του είπα ξανά σ"αγαπω και ότι είναι πολύ όμορφος.Γέλασε και μου είπε έχω σχέση.Ας δοκιμάσουμε κάτι άλλο μου είπε.Με σήκωσε και στάθηκε στα τέσσερα στον καναπέ και μου ζήτησε να του γλύψω την κωλοτρυπιδα.Ξαφνιάστηκα αλλά πέταξα τη γλώσσα μου έξω και άρχισα να το γλύψω λαίμαργα.Είδα την πούτσα του να ανεβαίνει και να γίνεται τεράστια.Συνέχισα να τον γλύψω με μανία και εκείνη την ώρα σκέφτηκα ότι θέλει ανά τον γάμησω.Οριστικά στη σκέψη καθότι ενεργά μόνο παθητικά και δίστασα.Όταν το ξεστόμισε αρνήθηκα και τότε μου είπε οκ και Αφού σηκώθηκε με έστησε αυτός στα 4.Μου είπε ότι θα ήταν η πρώτη του φορά και την ίδια στιγμή έπιασε δουλειά ρουφώντας την γουρλωμένα κωλαράκι μου.Άνοιξα η επουράνια σαν τριαντάφυλλο και μετά από λίγο ένιωσα το πουτσοκεφαλο του να μου χτυπά την πόρτα.Χωρίς να αργήσω άνοιξα διάπλατα και δέχθηκα την επίσκεψη της καυτης ψωλης.Μου επί σε τη μέση και άρχισε να με ροκανίζει χτυπώντας με που και που με δυνατά σκανδαλιά στα μάγουλα.Άρχισα να ουρλιάζω να σκύβω περισσότερο και να αφήνομαι στις ορέξεις του.Μπαινοβγαίνει δυνατά και με κοσμούσε με επίθετα όπως Μπουτάν Κάτι όλα, τσούλα που με άναβαν περισσότερο.Ούτε στιγμή δε σκέφτηκα τους γείτονες.Με σήκωσε και μου είπε να περπατήσω με τις γόβες στο σαλόνι για να με δει.Δεν κατάλαβα το γιατί αλλά μάλλον ήθελε να πάρει ανάσες.Άρχισε να χορεύω και να κινούμε στα στριπτιζεζ.Τον πλησίασα και έτσι όπως ήταν καθισμένος στον καναπέ και μαλακιζε την Λούτσα του γύρισα πλάτη σε αυτόν και κάθισα πάνω στον πούτσο του. Καθώς καθρεπτιζομουν στο τζάμι της μπαλκονόπορτες έβλεπα το θέαμα και καύσωνα τρέλα.Άρχισε να ανεβοκατεβαίνει στην Λούτσα του λυσσασμένα και Αφού συνεχίστηκε για λίγα λεπτά τον άκουσα να φωνάζει και και ένιωσα τα καυτά του χυσια.Γύρισα σηκώθηκα έκατσα μπροστά του με την πούτσα μου τεντωμένα και του είπα έγλειψε το μουνάκι μου.Έβαλε τη γλώσσα του πάνω στον φλεγόμενο πουτσοκεφαλο και άρχισε να το γλείφει.Το πήρε όλο στο στόμα του αλλά δε πρόλαβε να ολοκληρώσει και τα χυδαία μου του σκέπασαν το πρόσωπο.Με σηκωσ στα χέρια του και με πήγε στο δωμάτιο μου με ξάπλωσε και μου λέει φεύγω.Τρελάθηκα .Τα νεύρα μου τσακάλια.Λίγο πριν έχω κάνει το γάμησι της ζωής μου  , σκεφτομαι πως θα συνεχίσουμε μέσα και εκείνος μου λέει Γεια βιάζομαι.Έχω κάνει τόσες ώρες προετοιμασία , του είπα δύο φορές σ"  αγαπώ , έχω λιώσει από τον ενθουσιασμό και εκείνος απλά Γεια θα μιλήσουμε.Νεράιδα απίστευτα.Από τα νεύρα μου με έπιασαν τα καλύμματα.Έκατσα ξαπλωμένη απογοητευμένη και έκλαιγα σα μικρό κορίτσι.Ένιωσα τόσο προδομένη .Αλήθεια ήθελα κάτι παραπάνω.Ένα χάδι, να κοιμηθούμε αγκαλιά.Το ζήταγε τόσο πολύ η γυναικεία φύση μου.Έστω να καθόμασταν για λίγο.Από τότε που έκανα την αρχή μου είναι δύσκολο να μην έχωσε αλλά πόσο πολύ θα ήθελα και λίγο συναίσθημα.Δίπλα στην ανδρική προσωπικότητα μου και εμφάνιση κρύβω μια πολύ ευαίσθητη γυναικεία αίσθηση που θέλει τρυφερότητα και έχει να δώσει αγάπη , ενδιαφέρον συντροφικότητα και να περιποιηθεί έναν άνδρα.Είμαι σίγουρη ότι πολλές με καταλαβαίνετε.Στον καιρό που έχει περάσει δεν έχω βελτιώσει μόνο τη μεταμόρφωση και την εξωτερική μου εμφάνιση με δική μου προσπάθεια και συμβουλές από φίλες, αλλά έχω βελτιωθεί τόσο στο σεξ αλλά κυρίως στο πως να εκφράζω τη γυναίκα που έχω μέσα μου.

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Δεκ 17, 2017 12:13 pm