Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

αποκριατικο παρτυ

Μοιραστείτε
    SYLVIA1965

Αριθμός μηνυμάτων : 11
    Ημερομηνία εγγραφής : 21/07/2012

αποκριατικο παρτυ

Δημοσίευση  SYLVIA1965 Την / Το Τρι Αυγ 14, 2012 3:46 am

Ημουν 19 χρονων οταν με την κοπελα μου πηγαμε σε ενα αποκριατικο παρτυ που γινοταν σε ενα club,η κοπελα μου ηταν 33χρονων μια πανεμορφη καλλονη αλλα με περιεργα γουστα στο κρεβατι,της αρεσε πολυ να μου φοραει τα εσωρουχα της(κατι το οποιο εγω εκανα απο μικρος με τα εσωρουχα της μανας μου)να με δενει ,να με χτυπα μερικες φορες με μια ζωνη και να μου βαζει δακτυλο.Εκεινο το βραδυ μου ειπε οτι θα ντυθουμε σπιτι της για το παρτυ.Εκεινο το βραδυ οι εκπληξεις αρχισαν απο νωρις,οταν πηγα σπιτι της μου εδειξε τα ρουχα που θα φορουσα για να βγουμε εξω."Ειναι ολα στο νουμερο σου μωρο μου,παμε στομπανιο να σε φτιαξω και να ντυθεις".Η ιδια ηταν ντυμενη και βαμενη πολυ προκλητικα, σαν πορνη.Στο μπανιο επιασε και μου αποτριχωσε ολο μου το σωμα(δεν πεδευτικε πολυ ,μια που παντα ειχα ελαχιστη τριχοφυια)."Αποψε θα γεινουμε πουτανες στο παρτυ,σε λενε Συλβια,μην το ξεχνας".
    Οταν αντικρισα τον εαυτο μου στον καθρεπτη τον ερωτευτηκα.Πηγαμε στο μαγαζι οπου γινοταν ο χαμος,αρχισα να βλεπω τα ματια να πευτουν πανω μας πολλες φορες λαιμαργα.Εκει γνωρηστηκαμε με τον Γιωργο και τον Παυλο,ηταν λιγο μεγαλυτεροι απο εμενα,με κερνουσαν το ενα ποτο μετα το αλλο,η κοπελια μου η Κατερινα χαιροταν να με βλεπει να γινομαι ολο και πιο οικειος με τους νεους φιλους μας.Καποια στιγμη ο Γιωργος αρχισε να μου χαιδευει το ποδι,τραβηκτηκα φοβισμενος ,αλλα μεσα μου το ηθελα πολυ,ομως κοντα μου ειχα τηνΚατερινα και δεν ηθελα ποτε να καταλαβει οτι κρυφα μου αρεσαν και οι ανδρες ασχετα που δεν ειχα κανει τιποτα απο φοβο για την κοινωνια.Η Κατερινα με καθησυχασε λεγοντας μου οτι παντα της αρεσαν τα αγορια που ηταν αμφι και δεν δισταζαν να εκφραζουν την κριμενη τους θυληκοτητα.Ετσι πηρα θαρρος και τους αφηνα να με χουφτωνουν καθαρα,η Κατερινα συνεχως με ενθαρινε με φιλια και χαδια να γινομαι ολοενα και πιο διαχυτικος μαζι τους.Τυφλα στο μεθυσι και αγγαλια με τον Γιωργο και τον Παυλο εφυγα απο το μαγαζι,η Κατερινα με καληνυχτησε και μου ειπε οτι ερχοταν το πρωι σπιτι τους για να με παρει.
    Στο σπιτι του Παυλου ολα εξεληχθηκαν πολυ γρηγορα,χωρις καν να το καταλαβω ειχα βρεθει να φοραω μονο ζαρτιερες καλτσες και γοβες.Ενιωθα γλωσσες και χερια να οργωνουν ολοκληρο το κορμι μου,ενιωσα ενα κρυο και παχυ υγρο να αλειφεται πισω μου,δακτυλα μπαινοβγεναν ηδονικα μεσα μου.Καποια στιγμη βρεθηκα να εχω μπροσταμου δυο περηφανα οργανα,μου εμαθαν πως να τους ικανοποω με το στομα.Ο Παυλος με εστησε στα τεσσερα και αρχισε να μπαινει μεσα μου.Ηταν υπομονετικος και μεθοδικος ,πονουσα αφορητα καθε φορα που εσπρωχνε,ενιωθα οτι με ξεσκιζει στα δυο, το πουλακι μου ειχε μαζευτει απο την ντροπη και ειχε σχεδον εξαφανηστει αναμεσα στα σκελια μου,ο πονος καποια στιγμη εδωσε χωρο στην ηδονη, εκει εχασα καθε ελεγχο.Ουτε καν θυμαμαι τι ελεγα εκεινη την στιγμη,μολις πηγαινα να αγγιξω το πουλακι μου ετρωγα γερες ξυλιες"εισαι πια κοριτσι, αυτο θα το εχεις πλεον μονο για κατουρημα".Ολη νυχτα εναλλασαν τις θεσεις τους και με εχυναν οπου εβρισκαν βολικα.
    Το πρωι που ηρθε η Κατερινα με βρηκε στο πατωμα του σαλονιου μπρουμητα να βογγαω ακι να εχω παντου τα χυσια τους.Μου εβαλε μια καπαρντινα που ειχε φερει μαζι της με εβαλε στο αμαξι της και πηγαμε σπιτι

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 21, 2017 12:36 pm