Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

The secret diary of a cd (fantasy)

Μοιραστείτε
    Tina_cd

Αριθμός μηνυμάτων : 2
    Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2013

The secret diary of a cd (fantasy)

Δημοσίευση  Tina_cd Την / Το Πεμ Φεβ 28, 2013 6:41 pm

Απόκριες. Η γιορτή που τα παιδιά περιμένουν με χαρά για να υποδηθούν τον αγαπημένο τους ήρωα και που οι μεγάλοι θα βρουν έναν τρόπο να γελοιοποιηθούν και να γελάσουν ο ένας με τον άλλο. Για εμένα όμως ήταν και θα είναι η ευκαιρία να υποδηθώ τον εαυτό μου. Να γίνω αυτό που θέλω χωρίς να φοβάμαι μήπως γελοιοποιηθω. Να ντυθώ γυναίκα και να κυκλοφορήσω ανάμεσα στο πλήθος χωρίς να σκέφτομαι τι θα πουν οι άλλοι. 
    Όλες τις απόκριες ντύνομαι γυναίκα, μπαίνω στο αυτοκίνητο και κυκλοφορώ σους δρόμους. Οι άλλοι οδηγοί μου κάνουν καμάκι νομίζοντας ότι συμμετέχουν στον σαρκαστικό μου κόσμο κι εγω “υποκρινομαι” τη γυναικα που ολο ναζι αποφευγει το φλερτ τους ενώ ομως το χρειάζεται απεγνωσμένα σαν ναρκωτικο. Υποκρίνομαι δηλαδή τον εαυτό μου.
    Όλες οι απόκριες για εμένα είναι οι αληθινες μου μνήμες και όλες αρκετά ξεχωριστές για εμένα. Όμως θα σας μιλήσω για αυτές τις απόκριες που χαράχτηκαν στη μνήμη μου αρκετά βαθεια, όχι σαν πληγή μα σαν λάβα που αναβλύζοντας καυτή απο τις χαραμάδες τις σκοτεινής μου σκέψης θα με αναστατώνει πάντα.
    Είχα αφιερώσει ώρες μπροστά στον υπολογιστη ξεψαχνίζοντας τα online stores χαζεύοντας παπούτσια, φορέματα, σεξυ εσώρουχα, περούκες, μακιγιαζ και διάφορα άλλα όταν ξαφνικά το τηλέφωνο χτύπησε. Ήταν η πρώην μου η οποία είχε μια πολύ καλή πρόταση να μου κάνει.
    - Δεν μου λες, τι θα κάνεις το βράδυ τις απόκριες;
    - Όπως πάντα. Θα σε φωνάξω σπίτι μου και θα μιλήσουμε σαν δυο φιλενάδες, ίσως κάνουμε σεξ και μετά εγώ θα χαθώ με το αυτοκίνητο στο πλήθος. Αλλά πως σου ήρθε αυτό ενα μήνα πριν;
    - Έχω μια κλύτερη ιδέα για φέτος. Ανακάλυψα πως το νέο μου αφεντικό κάθε χρόνο κάνει ένα αποκριάτικο πάρτυ στο σπίτι του και ξερω πως θα ειμαι καλεσμένη. 
    - Χμμμ…..ξέρεις πως τα πάρτυ αυτά για εμένα είναι παγίδα. Αν μείνω πολύ ώρα θα φανεί πως δεν είμαι fake και πως μου αρέσει το κοστούμι μου και μόλις το πάρουν χαμπάρι θα γίνω ο περίγελος.
    - Ναι, το ξέρω, αλλά το πάρτυ θα γίνει σε ένα loft στο κολωνάκι, ούτε πολύ μεγάλο ούτε πολύ μικρό, αλλά αρκετά ευρύχωρο για να χαθείς χωρίς να έχεις περιπλοκές. Ο κόσμος εκεί είναι δήθεν, που σημαίνει πολλά λεφτά άρα και πολλές “ιδιοτροπίες”, ίσως και σαν τη δική σου, και περίεργες στολές που μέσα απο αυτές όλοι θα τονίζουν το εγώ τους. Που ξέρεις λοιπόν, μπορεί και να έχεις και κανένα τυχερό. Τι στο καλό όλη τη ζωή σου παρθένα θα τη βγάλεις;

Συμφώνησα κι αμέσως οι σκέψεις μου τρέχανε στα τελευταία της λόγια. Η Μαρια είναι πολύ ανοιχτός άνθρωπος και αρκετά δυναμικός. Τη γνώρισα ένα καλοκαίρι στη Montmarte στο Le Rotonde. Είχαμε την ήδια άποψη για την τέχνη αλλά απο διαφορετικά μονοπάτια, που απλά καμια φορά συναντιώντουσαν. 
    Όμως ποτέ δεν θα με καλούσε σε ένα τέτοιο πάρτυ κινδυνεύοντας να γελοιοποιηθώ αλλά και ούτε θα ρίσκαρε κάτι τέτοιο με το νέο της αφεντικό. Σαν αποτέλεσμα, ήταν στημένο. Έτσι ήθελα να πιστέψω τουλάχιστον. Απο μικρή μου άρεσαν τα αστυνιμικά μυθιστορήματα.
    Τρεις μέρες πριν το πάρτυ άρχισα να περιποιούμε το εαυτό μου. Μια καλή αποτρίχωση με κρέμες ώπου έπιτρεπόταν και ξυράφι σε συνδιασμό με conditioner ώπου οι κρέμες δεν έφταναν. Ένα πέρασμα με Lubriderm και Nivea θα κρατούσαν το δέρμα μου απαλό και δεν θα δημιουργούσαν ερεθισμούς. Τις επόμενες ημέρες η αλόη σε gel θα μου χάριζε ενυδάτωση και θα διατηρούσε την απαλότητα στο δέρμα μου. Η διαδικασία σε συνδιασμό με τις κινήσεις και τη μυρωδιά των κρεμών με έκανε να αισθάνομαι κοντά στην αληθινή μου υπόσταση. Τη δεύτερη ημέρα ολοκλήρωσα τη περιποίηση δέρματος, ανακαλύπτωντας και εκμηδενίζοντας όλα τα πιθανά τριχοφυία σημεία πάνω μου που ίσως να φανέρωναν την αντρική μου υπόσταση. Έβγαλα τα φρύδια μου δίνοντάς τους ένα πολύ δυνατό τοξοειδές σχήμα χωρίς όμως να υπερβάλω ώστε να μην γίνεται αισθητό όταν είμαι ο καθημερινός μου εαυτός.
    Η αρχική περιποίηση του σώματος έλαβε τέλος με ιδιωτικό πεντικιούρ και μανικιούρ στο σπίτι μου. Η κοπέλα που μου το έκανε, πολύ θα ήθελε να γελάσει ή να ρωτήσει διάφορα, αλλά τα 100 ευρώ προκαταβολή και τα άλλα 100 στο τέλος αγόρασαν την συμπεριφορά της και τη δική μου άνεση να λέω και να φαίνομαι όπως θέλω. Ξέρω θα μπορούσα να το κάω και με λιγότερα αλλά δεν ήθελα με τίποτα να ρισκάρω την ηδονή που μου δίνει αυτό που κάνω μια φορά το χρόνο.
    Φόρεσα ένα στρινγκ και ψηλές διχτυωτές κάλτσες που στερεώνονται με σιλικόνη 10 εκατοστά κάτω από τα στρογγυλά μου οπίσθια. Απο πάνω φόρεσα ότι έπρεπε για να διατηρήσω την αντρική μου αξιοπρέπεια και βγήκα βόλτα στα μαγαζιά. Το άτριχο κορμί μου απολάμβανε τον αέρα που περνούσε απο το τζήν και με έκανε να καταβάλω μεγάλη προσπάθεια να διατηρήσω το αντρικό μου περπάτημα. Προσπαθούσα να μην κοιτάζω τις γόβες και τα πέδιλα στις βιτρίνες. Κάθε φορά που τις κοιτούσα νόμιζα ότι με βλέπουν όλοι. Χώθηκα μέσα σε ένα hondos center κι αφού απέφυγα όλες αυτές που θέλουν κάτι νέο να μου δείξουν άρχισα να περιφέρομαι άσκοπα ώσπου να σταματήσουν να ασχολούνται μαζί μου. Όταν βεβαιώθηκα πως τα μάτια τους ήταν αλλού, πήγα στα γυναικεία αρώματα. Άρχισα να δοκιμάζω το ένα μετά το άλλο. Άνοιγα τα δείγματα, έκλεινα τα μάτια και χανώμουν σε κάθε άρωμα. Palazzo, αρκετά παιχνιδιάρικο άρωμα. Η έντονη μυρωδιά απο τριαντάφυλλα γλύκαινε με το ποτρτοκάλι ενω στο τελος μια ιδέα απο πιπέρι σε έκανε να κοκκινίζεις άθελα σου. Infusion d’ Iris, πολύ ουδέτερο για τόσο πολλά υποσχόμενο όνομα. Bill Blass, πολύ απαλό για πρωινές εμφανίσεις ίσως. Μέχρι που σταμάτησα σε αυτό που με έκανε να νιώθω γυμνή. Η έκσταση ήταν αρκετά μεγάλη. J’adore, έντονη μυρωδιά από τούρκικα τριαντάφυλλα σε συνδιασμό με κρίνους και γιασεμιά. Μια σταγόνα αρκούσε να καταλάβουν όλοι ότι μια γυναίκα μόλις έκανε την είσοδό της.
    Το πήγα φυσικά στο ταμείο βάζοντας τους να μου το τυλίξουν για δώρο.

Την ημέρα του πάρτυ ξύπνησα σχετικά νωρίς. Είχα άγχος για το βράδυ αλλά και μια υπέροχη λαχτάρα να ντυθώ και να κυκλοφορήσω με τον εαυτό μου. Σηκώθηκα απο το κρεβάτι φόρεσα ένα απλό μαύρο κυλοτάκι, ένα μαύρο κολάν, ένα μπλουζάκι τιραντέ και ένα ζευγάρι μπαλαρίνες που μου χαιδευαν τα πόδια σε κάθε μου βήμα. Άλλαξα τη στάση του σώματος μου. Έσπρωξα το στήθος μπροστά και τα οπίσθια προς τα πίσω. Κόλλησα τους αγκόνες κοντά στα πλευρά ώστε οι πλάτες μου να φαίνονται ίσιες και το σώμα μου πιο ευαλωτο. Αρχισα να περπατάω με μικρότερα βήματα και με το ένα πόδι μπροστά απο το άλλο. Το πόδι μου ακουμπουσε στη φτέρνα και ολοκληρώνε το βήμα στα δάχτυλα με πιο αργό τροπο απο το κανονικό. Τώρα ήμουν εγώ, η Τίνα.

Όλο το πρωι έκανα δουλειές στο σπίτι, άκουγα μουσική και χόρευα συνέχεια σαν 17χρονο πριν την βραδυνή έξοδο του Σαββάτου. Έπεσα στο καναπέ ξεθεωμένη προσπαθώντας να πιάσω την μια ανάσα μετά την άλλη. Ο ήχος του τηλεφώνου μου έκοψε το μέτρημα αλλά είχα ακόμα κουράγιο να το σηκώσω. Απο την άλλη πλευρά η φωνή της Μαρίας ακουγότανε σαν σε πηγάδι αφου ο θόρυβος του αυτοκινητου έμπαινε ανάμεσα στη φωνή της και στην ανοιχτή ακρόαση.
    - Τι ώρα να περάσω να σε πάρω το βράδυ; Κατα τις 11 είναι καλά;
    - Kαλύτερα πιο αργά ώστε ο κόσμος να είναι λιγάκι φτιαγμένος...
    - Θα έρθω στις 11 να πιουμε κι εμεις κανένα ποτάκι πριν φύγουμε. Λέω καλύτερα να πάρεις μερικά πράγματα μαζί σου και να τα αφήσεις στο αυτοκίνητο μου αν θέλεις μετά να μείνεις σπίτι μου. Τι λες;
    - Εμ, οκ....δεν ξέρω θα δω.
    Καθώς κλείναμε το τηλέφωνο οι υποψίες που είχα στην αρχή για το σχέδιο της Μαρίας έγιναν πιο πολλές. Είμαι σίγουρος ότι κάτι έχει στο νού της. Προσπαθούσα να σκεφτώ τι και τα σενάρια ήταν πολλά αλλά μάταια. Δεν έπαιζε καθόλου να τη ρωτήσω, δεν θα μου έλεγε.
    Έτσι λοιπόν σκέφτηκα πως αν έχει κανονίσει κάτι εγώ πρέπει απλά να το υποστηρίξω να συμβεί αλλά την ίδια στιγμή να είμαι προσεχτική για να μη φανεί πως έχω υποψιαστεί. Τελικά πιστεύω πως κι εκείνη περιμένει να υποψιαστώ. Όμως αυτό που περισσότερο απ' όλα με τρομάζει είναι αν είμαι έτοιμη να κάνω αυτό το βήμα....
    Δυο ώρες πριν έρθει η Μαρία κι αφου έκανα ένα χαλαρωτικο καυτό μπάνιο πέρασα το κορμί μου με μια κρέμα που αφηνει ενα ελαφρυ αρωμα καρύδας. Εβαψα τα νυχια των ποδιών μου κοκκινα. Πέρασα αρκετή ώρα κοιτάζοντας τι να βάλω , τι είναι πιο κατάλληλο για τη περίσταση. Δεν ήθελα κάτι που να έχει γυμνούς τους ώμους γιατί όλοι αμέσως θα καταλάβαιναν πως είμαι crossdresser. Ήθελα να είμαι ντυμένη όμορφα αλλά σεμνά. Να δημιουργώ υποψίες χωρίς όμως να είναι σίγουροι 100% γι’αυτό που φαντάζονται. Έτσι κρατάω τις αποστάσεις αλλά και δημιουργώ ένα μηστύριο το οποίο προκαλεί τον άλλο να το λύσει. Άλλωστε ένας άντρας θα έρθει μαζί μου για την εμπειρία και μόνο, για τίποτ’ άλλο. Που σημαίνει ότι πρέπει να του εξάψω την φαντασία.
    Άπλωσα τα ρούχα που θα φορούσα στο κρεβάττι. Άρχισα να κάνω πιθανούς συνδιασμούς και τελικά κατέληξα σε δύο. Θα αποφάσιζα αργότερα για το ποιά απο τις δυο εμφανίσεις θα άρμοζε στη βραδιά. Όσο ετοιμαζόμουνα αισθανόμουνα έναν απίστευτο ερωτισμο. Με κοιτούσα κάθε φορά που περνούσα απο το καθρέφτη, κοίταζα τα πόδια μου, τα βαμμένα μου νύχια, πρόσεχα πως να κουνάω τους γλουτούς μου κι αισθανόμουν μια απίστευτη έξαψη.
    Η αγαπημένη μου πορνοσταρ είναι η Στόγια (Stoya). Λατρεύω τη λευκή της επιδερμίδα και την ευλυγισία της. Έτσι λοιπόν αποφάσισα να κάνω ένα ολόλευκο make-up και να τονίσω τα μάτια και τα χείλι μου. Έκανα στα μάτια μου αιγυπτιακό μακιγιάζ. Έντονες μαύρες γραμμές που προεκτείνονται πέρα απο το τελείωμα του ματιού παραμένοντας σε παράλληλη πορεία. Από την εσωτερική πλευρά του ματιού ενώνονται προς τα κάτω σχηματίζοντας ένα δάκρυ. Ύστερα έβαλα μια ελαφριά ανοιχτό-κόκκινη σκιά. Οι ψεύτικες βλεφαρίδες ήταν αυτό που έλλειπε για να δώσει ζωή στα μάτια μου. Και ένα τελευταίο για να ξεπεράσω τον εαυτό μου ήταν οι πράσινοι φακοί επαφής μιας χρήσης που θα έβαζα 5 λέπτα πριν φύγω.
    Αυτό που θα ολοκλήρωνε την αλλαγή στο πρόσωπο μου θα ήταν το κόκκινο κραγιόν που τόνιζε τα μικρά μου χείλη πάνω στο λευκό make up. Σαν αίμα πάνω στο χιόνι. Με λάτρεψα όπως φυσικά όλες μας θέλουμε να κάνουμε έρωτα με τον εαυτό μας. Αυτό που μας ερεθίζει πιο πολύ σε αυτό το παιχνίδι είναι πως την ερωτική σκηνή την χτίζουμε γύρω απο εμάς και όλο μας το κορμί είναι έτοιμο να μας χαρίσει χιλιάδες ηδονές. Ήρθε η ώρα της απόφασης του πως θα ντυθώ και κάτω απο τις νότες του New York city της Norah Jones αποφάσισα. Πρώτα φόρεσα ένα μαύρο στρινγκ. Απο πάνω φόρεσα ένα teddy ελαστικό διάφανο εσώρουχο με μαύρες λωρίδες στα επιμαχα σημεία που κατέλειγε σε ζαρτιέρες. Οι μαύρες διάφανες cuban style κάλτσες μου ενώθηκαν αμέσως μαζί τους προσέχοντας η γραμμή πίσω να είναι όσο πιο ίσια γίνεται. Και τέλος απο πάνω το κλασσικό μαύρο ημιδιάφανο μίνι ελαστικό φόρεμα με ασημί στρας. Τα μανίκια κάλυπταν όλο το χέρι. Οι ζαρτιέρες διαγράφονταν ελαφρά μέσα απο το φόρεμα και οι διάφανες μαύρες κάλτσες που άφηναν να φανεί το ξυρισμένο πόδι κινούσαν την υποψία αλλά για να μάθεις πιο πολλά έπρεπε απλά...να με γδύσεις με κάτι παραπάνω απο τα μάτια σου. Η περούκα μου μαύρη με αφέλειες στο μέτωπο και ίσια μαλλιά μακρυά 28” μου έδινε τα περιθώρεια κίνησης χωρίς να μου καλύπτει τα μάτια και αναδύκνειε το πρόσωπο μου και την θυληκή μου φύση. Όταν χτύπησε το κουδούνι σηκώθηκα πάνω σε ένα ζευγάρι pierre silber singback pointed toe metal stileto high heels. Μαύρες γόβες με μεταλικό τακούνι 5" με ασημί στρας και έξω τη φτέρνα. Τις λατρεύω όταν τις φοράω με γυμνό ποδι αλλά αυτό στη περίστασή μας απαγορεύεται!
    Άνοιξα τη πόρτα και περιμένοντας την Μαρία να ανέβει τις σκάλες φόρεσα και τους πράσινους φακούς.
    Κοιτάχτηκα στο καθρέφτη και χαμογέλασα. Ήμουν όμορφη, έτσι τουλάχιστον ήθελα να πιστευω.
    - Ει, που κρύβεσαι? Έχεις αφήσει τη πόρτα ανοιχτή να την κλεί....Χριστέ μου είσαι υπέρο...χη? είπε η Μαρία καθως με είδε να στέκομαι στην άκρη του διαδρόμου προσπαθώντας να δει αν πρέπει να πεί υπέροχος ή υπέροχη.
    - Εμ...μπορείς να με λες Τίνα της είπα και γελάσαμε.
    Η Μαρία είχε ντυθεί άντρας και μάλιστα κατάσκοπος James Bond. Στους ήχους της Norah Jones και της διασκευής του I’ll be your baby tonight η Μαρία μου έκανε περιστροφές. Ποζάραμε στο καθρέφτη σαν ζευγάρι κάνοντας γκριμάτσες, βγάζοντας φωτογραφίες και υποκρινόμασταν ρόλους απο ταινίες του Bond καθως εγω έκανα το κορίτσι του 007. Παίζαμε σαν δυο καλές φίλες που αλλάζαμε απόψεις για το ντύσιμο, τη μόδα και την τέχνη χαζεύοντας έναν αυθεντικό πίνακα Erik Wahl που γεμίζει το σαλόνι μου με τα χρώματα του.
    - Είσαι έτοιμη, μου είπε η Μαρία
    - Ναι, είμαι, κάτι μεταξύ απορίας και κατάφασης καθώς την κοίταξα χωρίς αποφασιστηκότητα στο βλέμμα.
    Πάμε λοιπόν, είπε η Μαρία τονίζοντας την αποφασηστικότητα που μου έλειπε.

Βγαίνοντας απο το σπίτι και κλείνοντας τη πόρτα πίσω μου ένιωσα εντελώς εκτεθυμένη. Βγαίνοντας έξω στο δρόμο αμέσως ένιωσα τον αέρα να με φλερτάρει τυλίγοντας τις γάμπες μου, χαιδεύοντας τους γλουτούς μου και στροβυλίζοντας στο αδιέξοδο ανάμεσα στα πόδια μου. Περπατούσα όπως είχα μάθει τόσα χρόνια να περπατάω πάνω κάτω σε όλο το σπίτι μέχρι να μάθω να ισοροπώ πάνω στα τακούνια μου.
    Κάθισα στο δερμάτινο κάθισμα μιας BMW μικρού κυβισμού και απόλαυσα τη διαδρομή νιώθοντας ο εαυτός μου.
    Πως αισθάνεσαι; με ρώτησε η Μαρία
    Υπέροχα της απάντησα κοιτάζωντάς έξω απο το τζάμι και συνέχισα, ποιός τους είπες ότι είμαι;
    Είπα ότι θα φέρω μια φίλη μου.
    Φίλη σου; Μα θα με δουν και θα καταλάβουν....
    Ηρέμησε. Το πάρτυ γίνεται σε μεγάλο χώρο, με πάρα πολύ κόσμο που θα είναι μεθυσμένοι και κοκαρισμένοι οπότε ασε τη βραδυά απλά να κυλήσει.
    Σε παρακαλώ μη με αφήσεις μόνη μου.
    Η Μαρία ξέσαπσε σε γέλια, αυτό το “μόνη μου” δεν θα το συνηθήσω ποτέ.
    Να γαμιώμαστε όμως περιστασιακά το εχεις συνηθήσει όμως ε;
    Οκ ναι, και εννοείς να σε καλώ όποτε θέλω να τονώσω το εγώ μου παίζοντας ερωτικά παιχνίδια
    Το ίδιο είναι, τα βίτσια διαφέρουν, και άνοιξα παραπάνω την ένταση της μουσικής ανοίγοντας το παράθυρο και αφήνωντας τον αέρα να με χτυπάει στο πρόσωπο ταξίδευα στους ρυθμούς του Maybe Tomorrow απο Stereophonics.

Φτάσαμε κι εδώ είναι το σημείο που τα πόδια μου κόβονται. Φόρεσα αμέσως την μαύρη βενετσιάνικη μάσκα μου που τόνιζε ακόμα περισσότερο τα μάτια μου και τα χείλι μου. Είναι η πρώτη μου φορά ανάμεσα σε κόσμο και εγκλωβησμένη. Η πρώτη μου φορα που ίσως με αγγίξει άντρας και η πρώτη μου φορά που ίσως πάω με άντρα, μα τι κάθομαι και σκέφτομαι. Είμαι έξω απο τη πόρτα του πιο μεγάλου βήματος μου, του πιο μεγάλου άθλου μου, σε δευτερόλεπτα θα βρεθώ ανάμεσα σε κόσμο σαν γυναίκα και....
    -Καλησπέραααααααα......

(Τέλος πρώτου μέρους....)

Παρόμοια θέματα

-

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 21, 2017 12:36 pm