Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

Η μεταμορφωση μου

Μοιραστείτε
    nikoletacd

Αριθμός μηνυμάτων : 46
    Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2015

Η μεταμορφωση μου

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Απρ 25, 2015 4:07 pm

ειπα να σας γραψω και τη συνεχεια αν και δεν ειδα και πολυ ενδιαφερον

Μέρος 4ο
    Πλεον φορουσα καλτσον στρινγκακι καθως και σουτιεν οταν εβγαινα εξω, τις περισσοτερες φορες φορουσα και ταπουλα. Το στραπον μεγαλωνε και ειχε φτασει να παρει το μεγαλυτερο νουμερο, καθως και να μου βαζει και το χερι μαζι με το δονητη συγχρονος. Στις καφετεριες που πηγαιναμε φορουσε φαρδια φουστα με το στραπον απο μεσα και πηγαιναμε στις τουαλεττες όπου με επαιρνε στα 4. Καποια στιγμη που δεν ειχε χαρτι μετα απο κατουρημα μου ζητησε να της το σκουπισω με τη γλωσσα. Αυτο ηταν απο τοτε και μετα την σκουπιζα συνεχεια και στο σπιτι. Η αποκορυφωση ηρθε οταν κατουρισε μεσα στο στομα μου. Στην αρχη τα εφτυσα. Τοτε μου ριχνει ενα χαστουκι και μου λεει αυτο δεν θα ξαναγινει. Οτι βγαινει απο το μουνακι μου πινεται. Ετσι λοιπον αρχισαμε να πηγαινουμε μαζι στο μπανιο και να ρουφαω ολα τα τσισα απο το μουνακι της οπου και αν βρισκομαστε. Σπιτι, καφε μπαρ κλπ.

συνεχιζεται αν το θελετε βεβαια
    star13

Αριθμός μηνυμάτων : 18
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2010

Απ: Η μεταμορφωση μου

Δημοσίευση  star13 Την / Το Κυρ Απρ 26, 2015 9:40 am

.....πραγματικο ?.............

renata87

Αριθμός μηνυμάτων : 9
    Ημερομηνία εγγραφής : 17/07/2012

Δημοσίευση  renata87 Την / Το Κυρ Απρ 26, 2015 11:45 pm

very nice story anipomono gia thn inexeia
    nikoletacd

για τα κοριτσια που το ζήτησαν

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Τετ Απρ 29, 2015 7:47 pm

Μέρος 5ο
    Στο σπιτι πλεον καθομουν συνηθως σε μια καρεκλα η οποια ειχε ενα δονητη με βεντουζα μαυρο. Δε μπορουσα να κατσω πουθενα αλλου αν ηθελα. Επρεπε να την φωναξω να βγαλει τη ταπα που πλεον κλειδωνε μεσα στην πισω τρυπα μου αν ηθελα να παω τουαλεττα και μετα βεβαια αμεσως την ξαναφορουσα ή αλλιως την εβγαζα για να κατσω σε καρεκλα με το τεραστιο μαυρο καβλι. Το φαγητο το ετρωγα αφου πρωτα το μασουσε και το εφτυνε στο πιατο ή αλλη φορα το πατουσε με τα ποδια της πρωτα και μετα το ετρωγα. Επρεπε να την κανω μπανιο να της ξυριζω το μουνακι και να φροντιζω παντα να της το γλυφω μετα απο κατουρημα. Οταν εχυνα με οποιον τροπο και αν γινονταν αυτο επρεπε να γλυψω ολο το χυμο οπου και αν ειχε πεσει. Αν την ειχα παρει απο πισω ερχοταν και πιεζε το χυμο να τρεξει απο την κολοτρυπιδα της μεσα στο στομα μου. Η τρυπα μου πλεον ειχε γινει πηγαδι. Εφτασε στο σημειο να βαζει με λιγο λαδι ολο το χερι μεσα μεχρι τη μεση περιππου. Συνεχεια ειχε ιδεες για ποιο προχωρημενα πραγματα
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Τετ Απρ 29, 2015 7:49 pm

ιστορια ειναι αληθινη

renata87

Δημοσίευση  renata87 Την / Το Τετ Απρ 29, 2015 9:09 pm

aaax pso se zilevo pou exei vrei mia toso proxo gunaika
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Παρ Μαϊος 01, 2015 7:42 am

Μερος 6ο
    Ειχα αποκτησει ολο το φασμα των εσωρουχων, εξω που εβγαινα φορουσα παντα στρινγκ και σουτιεν μικρο νουμερο. Πολλες φορες ντρεπομουνα μηπως φουσκωνει μεσα απο την μπλουζα, αλλα δεν τολμουσα να το βγαλω μηπως το μαθει η γυναικα μου. Το επομενο σταδιο ήταν να τρυπησει τις ρωγουλες μου, ενω με εβαλε και εκανα και δυο ταττου, Ενα κοκκινο χειλακι στο αριστερο κολομαγουλο και ενα κοριτσακι με δερματινα πανω απο το εργαλειο. Το καλοκαιρι που εφτασε πηγαμε και μου αγορασε ενα κοκκινο στριγκακι για την παραλία. Με αυτο θα κανεις μπανιο μου ειπε, ενω αν παμε σε νησι θα εισαι τελειως γυμνη. Απο πισω το μαγιο ηταν τελειως κορδονι ενω και μπροστα ισα που καλυπτε το εργαλειο. Πως θα το φορεσω αυτο της ειπα; Η αυτο ή καθολου μου λεει τελος. Πηγαιναμε λοιπον στις παραλιες και εκεινη φορουσε ενα μπραζιλιαν κιτρινο βγαζωντας εξω το υπεροχο βυζι της ενω εγω φορουσα το κορδονακι μου.
    star13

Δημοσίευση  star13 Την / Το Παρ Μαϊος 01, 2015 5:14 pm

και ξανα ματα παλι εγω ειναι πραγματικο αυτο ? .....πραγματικο ?.............εαν το εχεις ζησει.............προσκυνω...

nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 02, 2015 7:43 am

και ξανα απαντω ναι...και εχει πολυ ακομα..αν θελετε να μαθετε γραφω

renata87

Δημοσίευση  renata87 Την / Το Σαβ Μαϊος 02, 2015 7:45 am

fisika kai theloume
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 02, 2015 8:00 am

και η συνεχεια για οσες τους αρεσει

Μερος 7ο
    Στο σπιτι ερχοταν με δερματινα ρουχα και αρχισε να φερνει και μια φιλη της την Μαρια. Στο τηλεφωνο που με πηρε να μου πει για την Μαρια με διεταξε να φορεσω ενα σεξι κορμακι με τη ταπα στη πισω τρυπουλα μου δικτυωτες καλτσες μινι φουστα και ενα δαντελωτο μαυρο πουκαμισο.Ετσι επρεπε να ανοιξω τη πορτα και να εχω καθαρισει το σπιτι. Περιμενα να ερθουν μη τολμωντας να αρνηθω. Μπαινοντας μεσα η φιλη της της ειπε:'Τελειο το πουτανακι σου' κοιταζωντας με. 'Εγω το δημιουργησα''περιφανευτηκε εκεινη. Η φιλη ηταν σχεδον 1.90 με δερματινα ρουχα και ψιλοτακουνες γοβες που την εκαναν να μοιαζει σχεδον 2μ. ''Μπορεις να την κανει οτι θες ειπε η Ελενη΄΄ δειχνοντας με. Καλα ειπε εκεινη αργοτερα. Τις σερβιρισα το φαγητο που ειχα μαγειρεψει ενω εγω εφαγα τα αποφαγια και των δυο αφου πρωτα τα πεταξαν κατω και τα πατησαν. ''Βλεπω ειναι πολυ υπακουη ειπε η Μαρια''ναι κανει τα παντα απαντησε η Ελενη. Θελω να κατουρησω ειπε η Μαρια ηπια πολυ κρασι. Φερε μια κανατα με διεταξε. Πηρε τη κανατα κατουρησε εκει μεσα και μετα αφου με εβαλε να σκουπισω με τη γλωσσα το μουνακι της μου την εδωσε. Πηγαινε στη θεση σου παρε και ενα ποτηρι και πιες τα. Αφου μου εβγαλε τη ταπα απο την τρυπα μου πηγα καθησα στο καθισμα με το μαυρο δονητη σερβιρησα τα τσισα και αρχισα να τα πινω
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 02, 2015 8:01 am

ιδαιτερα για την Ρενατα που της αρεσει ...
    star13

Δημοσίευση  star13 Την / Το Σαβ Μαϊος 02, 2015 5:41 pm

nikoletacd έγραψε:ιδαιτερα για την Ρενατα που της αρεσει ...

δεν ειπα ποτε οτι δεν μ'αρεσει,,,,,,,αντιθετα,,,,,,ζηλεψα..
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 02, 2015 6:11 pm

για ολες τις κοπελιες τοτε......και οσες δεν τις αρεσει δε πειραζει
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 02, 2015 6:15 pm

Μερος 8o
    Eκεινες καθονταν στο τραπεζι και καπνιζαν συζητωντας χωρις να μου δινουν σημασια. Αφου τα ηπια ολα σηκωθηκε η
    Μαρια γδυνεται απο τη μεση και επανω μενωντας με ενα δερματινο σουτιεν ανοιγει τη τσαντα της και βγαζει ενα μαστηγιο. Την εχεις μαστιγωσει τη πουτανιτσα σου λεει στην Ελενη; Οχι απανταει εκεινη αλλα δεν ειναι κακη ιδεα. Κατσε να φερω και το δικο μου μαστηγιο της λεει. Εγω δεν ηξερα πως να αντιδρασω.Σηκω φορα παλι τη ταπα σου μου λεει η Μαρια βγαλε πουκαμισο σουτιεν φουστα και κορμακι μεινε μονο με τις καλτσες. Υπακουσα. τωρα στεκομουν ορθιος μπροστα τους Η Ελενη ειχε γδυθει τελειως μενωντας μονο με τα εσωρουχα. Εφερε χειροπεδες και με εδεσαν ορθιο με ανοιχτα τα ποδια. Ξαφνικα τις ειδα να φιλιουνται με παθος. Αρχιζω τις λεει η Μαρια. Και αρχισαν να με χτυπανε η Μαρια απο πισω και η Ελενη απο μπροστα. Ο πονος ήταν τρομερος. Καποια στιγμη μην αντεχωντας πεφτω κατω με ανοιχτα χερια και ποδια επειδη ηταν δεμενα. Αλλα και παλι δεν τις ενοιαξε. Συνεχισαν να με μαστιγωνουν.Απο τα πολλα σημαδια στο σωμα μου η κοκκινηλα ειχε αρχισει να βγαζει αιμα. Τοτε η ελενη Ερχεται απο πανω μου ανοιγε τα ποδια της και αρχιζει να με κατουραει. Τα τσισα πανω στις πληγες εκαναν τον πονο ποιο εντονο. Ετσουζε ολο το σωμα μου τρομερα. Παμε αγαπη μου λεει στη Μαρια. Με αφησαν δεμενο και κατουρημενο και πηγαν στη κρεβατοκαμαρα να ξαπλωσουν αγκαλια. Τα χερια μου ηταν τεντωμενα ενω γονατισα. Εμεινα ετσι μη μπορωντας να κανω τιποτα.
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 02, 2015 6:17 pm

περιμενω σχολια σας στο dk1000@hotmail.gr οσες θελουν ποιο ιδιαιτερες αποψεις
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 09, 2015 1:48 pm

παρτε και το επομενο μερος

Μερος 9o
    Ειχα πια μεταμορφωθει σε κανονικο πουτανακι. Εμεινα ετσι ολη την νυχτα ακουγωντας τες ποτε να βογγανε ποτε να συζητανε οσπου στο τελος κοιμηθηκαν. Εγω δεμενος μουσκεμα απο τα κατουρα και ολο μου το κορμι να ποναει απο το μαστιγωμα. Το πρωι οταν σηκωθηκαν εμενα με ειχε παρει στο χαλι ο υπνος. Η Eλενη ηρθε και αφου με ελυσε μου εβγαλε τη ταπα και με εστειλε να κανω ενα μπανιο να φυγει η μωρωδια απο τα κατουρα. Πονουσα παντου οπως επεφτε πανω μου το νερο. Η πισω τρυπα μου ηταν πια τοσο ανοιχτη που ενιωθα να μπαινει ανετα το νερο μεσα και να βγαινει εξω. Τελειωνοντας φορεσα τη ταπα μου που επιανε και το μπροστα εργαλειο και τη πισω τρυπα και πλεον κλειδωνε. Δεν θα μπορουσα να τη βγαλω χωρις αδεια μου εδωσαν ενα κολαν και καθησαν περιμενωντας να φανε πρωινο.
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 16, 2015 7:37 am

Μερος 10o
    Τους εφτιαξα μια ομελετα και την σερβιρησα.Ετρωγαν χωρις να μου δωσουν σημασια. Αφου εφαγαν η Μαρια σηκωθηκε πηρε τα αποφαγια απ τα 2 πιατα και αφου τα εφτυσε μου τα εδωσε να τα φαω.Υπακουσα αμεσως εννοειτε. Πριν καν τελειωσω το φαγητο με σηκωσε απο τη καρεκλα του τραπεζιου της κουζινας και αφου μου εβγαλε τη ταπουλα με εβαλε να κατσω στη καρεκλα με το μαυρο δονητη τελειως γυμνο. Μπηκε ανετα μεσα μου φυσικα. Εν συνεχεια με εδεσε στα ποδια και στα χερια με σχοινι και πηρε κατι βεντουζες που μεγαλωνουν το στηθος. Πρεπει να μεγαλωσει το βυζακι σου μου ειπε. Εβαλε τις βεντουζες στις ρωγες μου καθως και μια μπιλια στο στομα και μια μασκα. Ετσι θα κατσεις μεχρι να γυρισουμε ειπαν και οι 2. Φορεσαν μινι φουστες ψηλες γοβες και πουκαμισο και χερι χερι εφυγαν. Οι ωρες περνουσαν και ακομα να γυρισουν. Οι πισω τρυπα μου εκαιγε απο το τεραστιο δονητη ενω οι ρωγες μου ειχαν σκληρωνει και πονουσαν. Ετσι με πηρε ο υπνος στη καρεκλα.
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Σαβ Μαϊος 23, 2015 6:09 pm

Μερος 11o
    Καποια στιγμη προς το απογευμα γυρισαν.Mαζι τους ειχαν φαγητο οτι περισσεψε απο το μεσημεριανο φαγητο καθως και παρεα. Ηταν μια αλλη κοπελα η Νανα. Αφου με ελυσαν διεταξε η Ελενη την Νανα¨Καθισε μαζι με το πουτανακι να φατε τα αποφαγια που φεραμε. Η Νανα προοριζοταν για δουλακι και αυτη. Yπακουσε αμεσως. Δε μπορουσα να σηκωθω απο τη καρεκλα με το μαυρο δονητη. Ειχα πιαστει. Γδυσου και βοηθησε το αλλο πουτανακι διεταξαν τη Νανα. Εκεινη γδυθηκε αμεσως. Ηρθε κοντα μου και με αφου μου εβγαλε τη μπιλια απο το στομα κα τη μασκα δοκιμασε να με σηκωσει. Πονουσα παντου και κυριως στη πισω τρυπουλα μου που ειχε ανοιξει απο το μαυρο δονητη που πρεπει να ηταν μεσα πανω απο 6 ωρες. Το τραβηξε σιγα σιγα εξω η Νανα. Ελα να φαμε μου ειπε. Οχι ετσι διεταξε η Μαρια. Βαλε τα πιατα κατω. Εκεινη υπακουσε. Ανοιξε τα ποδια της και κατουρησε πανω στα πιατα. Τωρα θα φατε. Δοκιμασα να προχωρησω αλλα δε μπορουσα. Η Νανα με πηγε σιγα σιγα στη γωνια οπου ηταν τα δυο πιατα. Καθησαμε γυμνοι και οι 2 κατω κ αρχισαμε να τρωμε. Ειχε υπεροχα σωμα και ματια. Ενω τρωγαμε μας πλησιασε η Ελενη. Ανεβηκε σε μια καρεκλα ανοιξε τα ποδια της κ αρχισε να μας κατουραει. Σα να τρωτε στη βροχη ειπε και εσκασαν και οι 2 στα γελια. Δεν μπορουσαμε να πουμε τπτ. Ετσι ηθελαν οι κυριες μας. Μολις φατε το ενα πουτανακι θα κανει καθαριοτητα και το αλλο θα μας κανει μπανιο διεταξαν.
    Εγω ανελαβα να τις κανω μπανιο ενω η Νανα ανελαβε την καθαριοτητα. Γδυθηκαν και μπηκαν στην μπανιερα. Ελα και εσυ μου ειπαν. Μπηκα και εγω μαζι τους
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Δευ Ιουν 01, 2015 12:39 pm

Μερος 12ο
    Αρχισα να τριβω την Ελενη με το σφουγαρι. Σκυβωντας να της κανω τα ποδια νιωθω τη Νανα να μου χωνει στη πισω τρυπα το τηλεφωνο του ντουζ. Πρεπει να πλυθεις και εσυ μου λεει θα σε βοηθησω...και αμεσως ανοιγει το ρουμπινε. Αφου το αφησε μερικα δευτερολεπτα μου λεει. Πρεπει να γεμισε τωρα για βγαλτα. Βγαζει το τηλεφωνο απο την τρυπα μου και αμεσως αρχιζει να τρεχει το νερο σα συντριβανι. Τα 2 κοριστσια εσκασαν στα γελια. Αυτο επαναληφθηκε πολλές φορες καθε φορα το αφηναν ολο και ποιο πολυ μεσα. Ειχε πριστει η κοιλια μου απο το νερο. Ουτε εγω ξερω ποσο ειχαν βαλει μεσα αλλα πρεπει να ηταν πολυ. Η τρυπα μου καθε φορα ετρεχε σα βρυση οταν εβγαζαν το τηλεφωνο. Φωναξαν και τη Νανα και την εβαλαν να ξαπλωσει ωστε το νερο να τρεχει επανω στο προσωπο της. Αφου τελειωσαν μας κατουρισαν και τους 2 και τυλιχθηκαν με τις πετσετες
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Δευ Ιουν 01, 2015 1:23 pm

Mερος 13ο

Πηγαν αμεσως στην κρεβατοκαμαρα και ξαπλωσαν. Μας φωναξαν με την Νανα να κοιταμε.

Η ελενη αρχισε να γλείφει το στήθος της Μαριας και όταν αυτή το έκανε εγώ ένιωσα να καυλώνω απίστευτα. Η Μαρια την βούτηξε από το μαλλί έσκυψε και άρχισε να την φιλα με πάθος. Φανερά καυλωμένη και η ίδια την έσπρωξε να ξαπλώσει ανάσκελα και ξεκίνησε να την γλείφει.

Σύντομα βρέθηκε χαμηλά ανάμεσα στα πόδια της και άρχισε να γλείφει λαίμαργα το μουνάκι της. Καυλωμένη παραδόθηκε στις ορέξεις της. Την παρακαλούσε να σταματήσει γιατί δεν άντεχε άλλο αλλά αυτή συνέχιζε με περισσότερο πάθος.

Πριν προλάβω να συνειδητοποιήσω αυτό που βίωνα εκείνη την στιγμή, είδα την Μαρια να δένει ένα τεράστιο στραπόν στην μέση της. Μου ήταν αδύνατο να μη θαυμασω κάτι τόσο θαυμάσιο. Αυτή ήρθε από πάνω της άνοιξε με αποφασιστικότητα τα πόδια της και άρχισε να της καρφώνει τον χοντρό δονητή της. Το μουνάκι της άρχισε να τρέχει από καύλα ενώ βογκητά ηδονής βγήκαν από τα σαρκώδη χείλη της ελενης. Με μια βίαιη κίνηση την γύρισε μπρούμυτα και την έστησε στα τέσσερα σπρώχνοντας τώρα τον χοντρό δονητή στον κώλο της. Την τράβηξε από τα μαλλιά κι άρχισε να την γαμάει άγρια από πίσω. Αν και υπέφερε από τον πόνο ένιωθε παραδομένη σε μια καύλα που δεν ήθελε να τελειώσει. Ολοκλήρωσα αμεσως βιώνοντας τον πιο έντονο οργασμό της ζωής μου. Τα χερια μου γεμισαν χυσια βλεπωντας τα 2 κοριτσια ετσι. Η Νανα επαιζε και η ιδια με το μουνακι της

Εκείνο το βράδυ έμελλε να σημάνει την αρχή μιας καινούργιας ζωής που θα με οδηγούσε σε ερωτικά μονοπάτια που ποτέ πριν δεν φανταστικά ότι θα ακολουθήσω.
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Τρι Ιουν 02, 2015 4:17 pm

Μερος 14o
    Υπηρετουσαμε τις κυριες μας πολυ πιστα και καναμε παντα οτι μας ζηταγαν. Τα βραδυα κοιμομασταν στο εδαφος πανω σε στρωμα μονο διπλα διπλα. Ενα βραδυ οι κυριες γυρισαν μεθυσμενες πεσανε να ξαπλωσουν αμεσως αφου τις ξεντυσαμε και τις αλοιψαμε με το λαδι τους οπως καναμε παντα. Εκεινο το βραδυ δε μας φορεσαν ζωνες αγνοτητας. Ξαπλωσαμε λοιπον με τη Νανα αφου καληνυχτηστηκαμε. Φορουσα ενα ασπρο δικτυωτο νυχτικο με ασπρο στριγκακι. Ξαφνικα νιωθω το χερι της Νaνας να με αγγιζει. Ταραχτηκα. Ηταν ορος απο τις κυριες να μην αγγιζομαστε και τοσους μηνες δε το ειχαμε κανει ποτε. Τι κανεις της λεω; Δε θα το καταλαβουν ετσι οπως κοιμουνται μεθυσμενες. Θελω να κοιμηθουμε αγγαλια. Τοσο καιρο το θελω αλλα φοβαμαι μηπως ξυπνησουν. Μου δινει ενα φιλι στο στομα. Μα της λεω...δε πρεπει. Εκεινη χωρις να μιλησει μου βγαζει ολα τα ρουχα βγαζει και τα δικα της και αρχιζει να γλυφει το εργαλειο μου. Ειχα σχεδον ενα χρονο να νιωσω ετσι. Μολις ηταν ετοιμο ερχεται αγγαλια και το βαζει μεσα της ενω φιλιομασταν. Παρε με μου λεει..Ενιωθα πολυ περιεγα αλλα την ηθελα και εγω. Καναμε υπεροχο ερωτα, αν και δεν της αρεσαν οι αντρες οπως μου ειχε πει. Αλλα εμενα ηταν η μεταμορφωση μου που την τρελενε και με ηθελε τοσο. Ετσι καθε φορα που οι κυριες μας ξεχνουσαν να μας βαλουν ζωνες αγνοτητας επωφελουμασταν
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Τρι Ιουν 02, 2015 4:18 pm

Μερος 15o
    Και το κακο δεν αργησε να γινει.Ενα βραδυ αφου το καναμε κοιμηθηκε στην αγγαλια μου. Η μια κυρια ομως η Ελενη σηκωθηκε να κατουρησει και οπως καθε φορα ερχοταν μετα και ξυπνουσε μια απο τις δυο μας για να τις σκουπισουμε τη γλωσσα μας, αν δε κατουρουσε μεσα στο στομα μας οπως συνηθιζε. Με το που μας βλεπει ετσι βαζει τις φωνες για να ξυπνησει και η Μαρια. Ελα να δεις τα πουτανακια τα φτιαξανε της λεει. Εμεις φοβιθηκαμε τοσο δεν ξεραμε τι μας περιμενει. Μας σηκωνουν και τις δυο και μας βαζουν στα 4 με τα κολαρακια μας να ακουμπανε. Αφου μας δενουν τα ποδια φερνουν δυο καρεκλες απο τη κουζινα και ακουμπανε κατω απο τη στηθος μου τη μια και της Νανας την αλλη. Τεντονουμε τα χερια και αγγαλιαζουμε την καρεκλα και μας περνανε χειροπεδες. Μας χωνουν ενα δονητη με δυο κεφαλια ενα στη δικη μου τρυπα και το αλλο κεφαλι στης Νανας. Ειμασταν κολλημενοι δε μπορουσαμε να κουνηθουμε και ειχαμε και ενα δονητη στο κολο. Παιρνουν το μαστηγιο μετα. Τη Νανα δε την μαστιγωναν ποτε αλλα εκεινη τη νυχτα μας σημαδεψαν και τις 2 πολυ αγρια. Μετα περνουν απο ενα κερι και ενω ετσουζε το δερμα μας απο το ξυλο αρχισε να σταζουν καυτες σταγονες και στις 2 μας. Ο πονος ηταν ανυποφορος. Ωστε ετσι πουτανκια τα φτιαξατε στα κρυφα, ενω εμεις σας ειπαμε να μην αγγιζεστε καθολου; Εμεις δε μιλουσαμε. Μετα φορεσαν στραπον και ετσι οπως ειμασταν μας πηραν απο το στομα αρχικα και απο το κολο χωρις να βγαλουν τον αλλο δονητη. Εμενα με την εκπαιδευση που ειχα μπηκε μεσα και ο δευτερος συγχρονος. Η Νανα πονεσε πολυ η κακομοιρα και δεν εμπαινε ο δευτερος. Η κυρια της η Μαρια θυμωσε ακομα ποιο πολυ. Θα πηδηξω κ εγω το πουτανακι το αλλο λεω. Να εχει 3 μεσα στη σουφρα της και ηρθε προς το μερος μου. Δεν ειχα δοκιμασει ποιο μεγαλο πονο. Χωρις να βγει η Ελενη και με το διπλο μεσα ηρθε και η Μαρια. Η τρυπα μου ανοιξε απιστευτα.
    nikoletacd

Δημοσίευση  nikoletacd Την / Το Πεμ Ιουλ 02, 2015 7:43 pm

Μερος 16o
    Απο εκεινη τη βραδυα δε μας αφησαν ποτε χωρις ζωνη αγνοτητας. Ηταν ενα κλουβι μεταλλικο που επιανε το πεος μου και μια ταπα στη πισω τρυπα μου που τα κλειδωναν οι κυριες μας καθε βραδυ η οταν εβγαιναν εξω. Η Νανα φορουσε και αυτη ζωνη που κλειδωνε. Ετσι ενω αγγαλιαζομασταν οταν ελειπαν ή κοιμοντουσταν δεν μπορουσε να γινει τπτ. Πολλες φορες μας επαιρναν μαζι τους στο κρεβατι και μας διεταζαν να κανουμε διαφορα η μια στην αλλη. Ετσι εγω με πονο καρδιας μαστιγωνα τη Νανα και εκεινη με πηδαγε με το στραπον ενω οι κυριες κοιτουσαν και διεταζαν. Καποια στιγμη πηραν τα αντρικα ρουχα μου και τα πεταξαν. Δεν τα χρειαζεσαι πια μου ειπαν. Θα φορας τα γυναικεια και θα βγαινεις. Η αληθεια ειναι οτι αν ντυνομασταν με την Νανα και βγαιναμε ειμασταν κουκλες. Ειχα και εγω τρομερο σωμα και με λιγο βαψιμο, με τα μαλια που ειχαν μακρυνει ειχα γινει κουκλα. Μονο το πεος ειχε παραμεινει απο τον προηγουμενο εαυτο μου. Δυστυχως ομως δεν μπορουσα να ξανακανω ερωτα με την Νανα οσο τρελα και αν το θελαμε και οι 2. Ετσι αποφασισα να το ζητησω απο τις κυριες μου.Θα επρεπε να περιμενουμε καποια στιγμη που θα ηταν στις καλες τους για να το πεταξουμε. Επρεπε να μας αφησουν χωρις τις ζωνες αγνοτητας εστω μια φορα το μηνα για ενα βραδυ

renata87

Δημοσίευση  renata87 Την / Το Δευ Αυγ 24, 2015 9:05 am

tlk oi afentres sas ekanan thn xarh?

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ Δεκ 17, 2017 12:13 pm