Greek Crossdresser

Forum for Greek Crossdressers

sex?? epomeno vima??

Μοιραστείτε
    georgia

Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2011
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Απ: sex?? epomeno vima??

Δημοσίευση  georgia Την / Το Τετ Μαρ 09, 2011 12:43 am

Γεια σας και απο μενα.
    Επεσα τυχαια στο site αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη που σας βρηκα γιατι ειμαι καινουργια οσον αφορα τις εμπειριες και εχω πολλα να μαθω απο εδω.
    Ενω παντα μου αρεσε να φοραω γυναικεια εσωρουχα, τα τελευταια δυο χρονια αρχιζα να αγοραζω και ολο αυτο τον καιρο εψαχνα στο ιντερνετ για γνωριμια με σκοπο το sex που πιστευω οτι θα οδηγουσε στην ολοκληρωση μου.
    Δυστυχως δεν επεσα σε καταλληλο ανθρωπο και ολο αυτο κατεληξε σε μια δυσαρεστη εμπειρια με αποκορυφωμα τον εξευτελισμο και διαπομπευση μου σε δημοσιο χωρο.
    Απο τοτε για ενα διαστημα μου κοπηκαν τα φτερα αλλα μετα απο λιγο καιρο ξαναρχισα να ντυνομαι και να προσφευγω στη σιγουρια των ομοιοματων και δονητων για τη σεξουαλικη μου ικανοποιηση.
    Μετα απο σκεψη νομιζω οτι μονο με cd θα ξαναδοκιμαζα.
    Βεβαια πιστευω οτι νομοτελειακα καποια στιγμη θα γινει γιατι μονο ετσι θα ολοκληρωθω, απλα η κακη πρωτη εμπειρια εχει φερει ενα φοβο που με κανει να πιστευω οτι και να βρω την καταλληλη θα με κρατησει πισω και δεν θα μου δωσει αυτο το αισθημα απελευθερωσης απο την αντρικη μου φυση που θα ηθελα να εχω.
    Φιλια σε ολες
    eya tsoylaki

Αριθμός μηνυμάτων : 4
    Ημερομηνία εγγραφής : 28/10/2010
    Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση  eya tsoylaki Την / Το Πεμ Μαρ 17, 2011 4:50 pm

Προσωπικά έχω βρεθεί με αρκετούς άντρες, η συνεύρεση μαζί τους με κάνει να νιώθω περισσότερο κορίτσι αλλά κάποιοι από αυτούς έχουν φερθεί βίαια και ανώριμα..ευτυχώς λίγοι..συνήθως επιλέγω μόνο άντρες που καταλαβαίνουν τι εστί cd, και όχι με οποιοδήποτε θέλει να περάσει μια βραδιά εκτόνωσης..Έχω βρεθεί και με κάποιες cd και η εμπειρία είναι εντελώς διαφορετική καθώς υπάρχει κατανόηση και τρυφερότητα..και παρόλο που θα ήθελα απέναντι μου να πλημμυρίζει η τεστοστερόνη..ανάλογα με τη διάθεση..επιλέγω..βαρβατίλα ή τρυφερότητα γιατί αυτά δεν συνδυάζονται γλύκες μου...
    villy

Αριθμός μηνυμάτων : 20
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/03/2011
    Τόπος : αθηνα και μεσσηνια

Δημοσίευση  villy Την / Το Πεμ Μαρ 24, 2011 9:04 pm

Φιλεναδες μου γεια σας, αυτη την περιοδο ειμαι στο ψαξιμο, ενδιαφερομαι για σταθερη σεξουαλικη σχεση με παρτεναιρ αρσενικο που να ειναι τρυφερος και ωριμος.
    Παρ ολο που εχω τα χρονακια μου, οχι σαν την πελοπονησσο βεβαια, οι ανδρες που γνωρισα μετριουνται στο ενα χερι, με εναν εξ αυτων ευτυχησα να εχω πολυχρονη σχεση και περασα πολυ ομορφα μαζι του, ωραια περασα και με τους αλλους και ισως γι αυτο σημερα ακομη επιζητω την ανδρικη συντροφια. Οσο για το πως προεκυψε η επιλογη μου να θελω την ανδρικη συντροφια, νομιζω οτι και οι περισσοτερες απο εδω μεσα, οταν ειμαστε ντυμενες και χαζευομαστε στον καθρεπτη, θελουμε εκεινη την στιγμη να επιδειχθουμε, ετσι λοιπον και με εμενα προεκυψε να θελω να βρεθω με καποιον που εγω θα ειμαι η γυναικα και εκεινος ο ανδρας. Τοτε θα πρεπει να προσφερεις κι εσυ κατι!! οποτε μοιραια ερχεται και το σεξ.

tzeni

Αριθμός μηνυμάτων : 43
    Ημερομηνία εγγραφής : 10/04/2011

Δημοσίευση  tzeni Την / Το Τρι Απρ 12, 2011 5:31 pm

Κορίτσια δεν έχω ακόμη γαμηθή και το θέλω τόσο πολύ δεν ξέρω που μπορώ να βρώ κάποιον να μου το κάνει νομίζω δεν είναι τόσο εύκολο σήμερα
    Μάρθα

Αριθμός μηνυμάτων : 8
    Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2011
    Τόπος : Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση  Μάρθα Την / Το Τετ Οκτ 19, 2011 8:57 pm

Κορίτσια, βλέπω ότι δεν έχει απάντηση εδώ και μήνες σ’αυτό το θέμα, αλλά το βρίσκω πολύ ενδιαφέρον και έτσι σκέφτηκα και εγώ να πω κάτι.
    40 χρόνια ντύνομαι και στέκομαι μπροστά από το καθρέφτη, αλλά δεν είναι από ματαιοδοξία η ναρκισσισμός, απλώς δεν ήξερα που μπορώ να πάω να είμαι με άλλες η φοβάμαι μην βρεθώ σε πολύ βαθιά νερά, αν π.χ. βγαίνω στο δρόμο ντυμένη. (ΟΚ, αυτό δεν το σκέφτομαι καν, απλώς Θαυμάζω όσες έχουν το θάρρος.) Όποτε για μένα ο καθρέφτης ήταν λύση ανάγκης και ποτέ δεν αρκούσε.
    Τώρα με τη βοήθειά σας μπορώ να ονειρεύομαι άλλες καταστάσεις, αλλά μεταξύ καθρέφτη και κρεβάτι (η πάτωμα, τραπέζι της κουζίνας κλπ) υπάρχουν πολλά μικρά όμορφα βηματάκια. Εμένα θα μου ενδιαφέρει να βρεθώ με άλλες να τα πούμε, όχι απαραίτητος ντυμένες αλλά απλώς για καφέ κάπου. Η ακόμη καλύτερα, να τα πούμε ντυμένες κάπου. Και αν αυτό μας αρέσει, μπορούμε να δοκιμάσουμε αγκαλίτσες και χάδια. Και αν …
    Αν είναι καμία από Θεσσαλονίκη που θέλει να τα πούμε, να γνωριστούμε, να βρεθούμε, θα χαρώ. Είμαι 55 χρ, παντρεμένη, διστακτική, φιλική, διακριτική, και χώρο δεν διαθέτω!
    Φιλιά σε όλες
    Elena_cross

Αριθμός μηνυμάτων : 14
    Ημερομηνία εγγραφής : 15/10/2011
    Τόπος : Αθήνα

Δημοσίευση  Elena_cross Την / Το Κυρ Μαρ 04, 2012 5:12 pm

Ωραίο topic!
    Συμφωνω κι εγώ σίγουρα πως η σεξουαλική επαφή είναι κάτι βασικό στο να νοιώσουμε ολοκληρωμένες. Και το ιδανικό κατά τη γνώμη μου όταν αυτό μπορεί να προχωρήσει και πέρα από το ευκαιριακό σεξ σε κάποια μορφή σχέσης. Να υπάρχει δηλαδή εκτός του σεξ και κάποιος βαθμός ανταλλαγής συναισθημάτων. Και αυτό είναι νομίζω ουσιαστικά και το επόμενο βήμα μετα το σεξ ... τουλάχιστον για μένα
    Μαλλον θα πρέπει να νοιώθω πολύ τυχερή με αρκετά από αυτά που διάβασα από τις φίλες πιο πάνω ... Είμαι πολύ χαρούμενη που μπορώ να διαφωνήσω με αρκετές απο εσάς σε απόψεις όπως ότι "ο άνδρας δεν μπορεί να προσφέρει την τρυφερότητα που μια cd μπορεί. ίσως δεν μπορεί να αποκωδικοποιήσει την διαφορετικότητα" , ότι οι άντρες μας θεωρούν σπερματοδοχεία και δε καταλαβαίνουν τίποτα, πως με άλλη cd είναι καλύτερα γιατί "μια CD ξέρει τι θέλει, πως να νιώσει και πως να φερθει απέναντι σε μια CD" και ότι η βαρβατίλα και η τρυφερότητα δε συνδιάζονται.
    Αν και δεν είναι πολύς ο καιρός που άρχισα να κάνω συναντήσεις είχα την τύχη ανάμεσα σε αυτούς που συνανάντησα (σίγουρα δεν ήταν όλοι καλοί και φυσικά πέτυχα κι εγώ περίπτωση αντιμετώπισης σπερματοδοχείου αλλά αυτηχώς νομίζω μόνο μία αν θυμάμαι καλά - που μου έδωσε την ευχαρίστηση να τον γειώσω 20-30 φορές που μου ζήταγε να με ξαναδεί! σκορπινα βλέπετε!) να πετύχω αρκετούς αξιόλογους και σαν ανθρώπους, ενώ δύο από αυτούς είναι πραγματικά σπάνιοι και ξεχωριστοί για διαφορετικούς λόγους ο καθένας (και οι δυο με απολυτη κατανόηση). Ο ένας για την ποιότητά του σαν άνθρωπος και την συντροφικότητα (που καλώς ή κακώς έχουμε αραιώσει) και ο άλλος γιατί ανάμεσα σε πάρα πολλά άλλα καλά είναι πολύ απλά... ο μάγος του σεξ!!! Καταφέρνει να με πηγαίνει σε άλλη διάσταση κάθε φορά και να με κάνει να αφήνομαι, να ξεχνιέμαι και να νοιώθω εντελώς κοριτσάκι! Καταφέρνει και σου δίνει την αίσθηση ότι ενώ σε ... ξεσκίζει ( Embarassed sorry για την έκφραση αλλά...) ταυτόχρονα σε προσέχει σαν κούκλα από πορσελάνη!!! ... Θα επανέλθω με αναλυτικό post που θα σας γράψω και για τη δικιά μου ιστορία κορίτσια
    Για εμένα λοιπόν το επόμενο βήμα για να απαντήσω και στο topic είναι το να βγω έξω. Εϊναι κάτι που θα το ήθελα πάρα πολύ και θα το έκανα σίγουρα αν γνώριζα κάποια φίλη που να το κάνει ήδη ... Σαν σκέψη νομίζω πως αυτό θα με έκανε να νοιώσω ακόμα πιο ολοκληρωμένη. Να φλερτάρω πχ σε club ως γυναίκα ... Να παίξω με 2-3 ας πούμε χωρίς να κάτσω φυσικά σε κανέναν σαν γυναίκα/πουτάνα με την ωραία έννοια! (το μωρό που αναφέρω παραπάνω έχει κερδίσει αποκλειστηκότητα για να μην αφήσω απορίες!)

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Οκτ 21, 2017 12:34 pm